הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת חומייני

החומיינים נחשבים לזן פולשני בארצנו, הם הגיעו אלינו דרך איראן בשנות ה80 ומאז לא עזבו, הם עושים נזקים לא מעטים ליבול ולחקלאות ולכן מומלץ להדביר אותם, אנו ב'מדבירים פלוס' נשמח לעזור לכם בהרחקת החומיינים ובהדברתם.

מה זה מלדרה מטרידה (חומייני)?

אז בשמו העממי אנו קוראים לו חומייני, הוא למעשה חיפושית מעופפת אשר נמשכת לאור ותגיע גם לתוך האור בתוך הבתים, החיפושית אשר נקראת חומייני בצבע אדמדם וחום, בגודל של כ 8 מילימטר בממוצע, פעילה בעיקר בקיץ ובאביב ונפגוש אותם בעיקר בשעות הערב והלילה.
 

הכירו את החומייני
צבע: חום - אדמדם
גודל: 7 - 9 מ"מ
פעיל בשעות: הערב והלילה
מזון מועדף: עלים,פרחים, ניצנים, בטטות
מסוכן לאדם? לא

 

חומייני - מין פולשני שקשה להיפטר ממנו

נעשו ונעשים לא מעט נסיונות על ידי משרד החקלאות להדברת חומייני באופן ביולוגי וזאת מיכוון שהוא נחשב למין פולשני ולמזיק לחקלאות, אך אם זאת לא תמיד הדברה ביולוגית מצליחה וחקלאי אשר רוצה לדאוג לעצמו באופן פרטני יצטרך להזמין הדברה לשדה על מנת שלא יגרמו לו נזקים.

 

כמו כן, ישנם אנשים אשר סובלים מכמות חומיינים גדולות בסביבת המגורים שלהם וגם הם צריכים פתרונות הרחקה והדברה. תוכלו דרך 'מדבירים פלוס' להזמין הדברת מעופפים מחברה או מדביר מקצועי לביתכם כבר עכשיו.

 

חומייני מעופף

איך מתבצעת הדברת חומייני?

הדברת חומייני היא לא הדברה כימית, והיא תתבצע באמצעות הדברה ירוקה. המדביר ישתמש באבקות פיתיון שיפזר בשטח אותו צריך לרסס. במידה ויש צורך לרסס את הצמחייה המדביר ישתמש בחומר שנקרא סימשופר בשביל להגיע לתוצאה הטובה ביותר.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מה הוא מחיר הדברת מלדרה מטרידה (חומייני)?

מחיר הדברת חומייני רגילה לבית פרטי כולל ייעוץ למניעה והרחקה תנוע במחיר סטנדרטי ורגיל בין 350 - 450 ש"ח בלבד. כמו שירותים דומים של ריסוס והדברה שמבוצעים על ידי מדביר חרקים. אם מדובר על הדברה בעבור חקלאים ושדות יש לשוחח באופן פרטני עם מדביר על מנת לקבל ייעוץ והצעת מחיר מותאמת במקום.

 

מחיר ממוצע להדברת חומייני

מחיר ממוצע להדברת חומייני: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

לאיזה נזקים גורם החומייני?

הוא אוהב לעשות נזקים לחקלאים וליבול שלהם והזחלים ניזונים בעיקר משורשים, כך שאם מדובר על מטע גידול ייתכן והנזק יהיה לא קטן, המזון המועדף על החומיינים הוא עלים ופרחים מעצי הדר וגידולי אדמה (לרבות בטטה). מעבר לכך ולשמו "מלדרה מטרידה", הוא לא באמת מסוכן אך מעט מטריד את האנשים בכך שחודר אל ביתהם (מה לעשות, הוא נמשך לאור).
 

מזיק לחקלאים

תוכלו להוריד במחיר הדברת חומייני

בשביל להוריד במחיר הדברת חומייני אנחנו ממליצים לכם לקבל מספר הצעות מחיר ממדבירים. ככה תוכלו לערוך השוואת מחירים בין מדבירים שתוריד את המחיר הסופי. לא כל מדביר יתן לכם את אותה הצעת המחיר גם אם מדובר על אותה ההדברה של אותו גודל חדר.

 

התקשרו אלינו ואנחנו נדאג לקשר ביניכם לבין עד 3 מדבירים בעיר שלכם להדברת חומייני. כל מה שתצטרכו לעשות זה לדבר איתם לקבל מהם הצעות מחיר ובסוף לבחור במדביר שנראה לכם הטוב ביותר.