הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

עשים בבית

יש לכם עשים בבית ולא יודעים מה לעשות? בעמוד תראו אילו סוגים של עשים יכולים להיות בבית, איך לזהות אותם ואיך להיפטר מהם. בנוסף תראו מהו מחיר הדברה מקצועית ותוכלו להזמין מדביר.

סוגי עשים בבית

יש שני סוגים של עשים בבית:

 • עש הבית: ידוע לנו יותר בתור עש הבגדים וכמו ששמו השני מרמז הוא אוהב מאוד את הבגדים שלנו. אם אתם רואים בגדים, ובעיקר חולצות, שיש להם חורים קטנים לא מוסברים כנראה שעש הבגדים נמצא אצלכם בארון.
   
 • עש המזון: אמנם נראה מאוד דומה, אבל עש המזון הוא למעשה חיה שונה מאשר עש הבגדים. המזון שלו יותר דומה למזון שלנו והוא אוהב בעיקר קטניות, אגוזים ודגנים כמו אורז, פתיתים, פסטה, קמח, תירס, שקדים וחטיפים שונים שיש לכם במזווה שלרוב עשויים מאחד החומרים האלו.

 

עש הבית (עש הבגדים)

איך נפטרים מעשים בבית?

בשביל להיפטר מעשים בבית שלכם תצטרכו קודם כל לזהות את סוג העש כדי לדעת מה השלבים הבאים. בפסקה הבאה נעזור לכם לדעת איך מזהים איזה סוג עש נמצא בבית שלכם ולאחר מכן תהיה פסקה על איך להיפטר מכל אחד מהסוגים.

איפה נמצא עשים בבית ואיזה סוג עש זה?

עשים לרוב יימצאו באחד משני אזורים בבית:

 • ארון הבגדים וסביבתו: הוא גם יחפש נישות להיות בהן אז לפעמים תצטרכו להזיז את הבגדים בשביל למצוא אותו ואת הביצים שלנו ולפעמים הוא ימצא את הנישה שלו בתקרה. אם אתם רואים עש בארון הבגדים מדובר בעש הבגדים (עש הבית).
   
 • מטבח וארונות מטבח: כולל ואפילו במיוחד אריזות מזון שהן לא קופסאות אלא אריזות שקניתם בסופר. לרוב העשים מצליחים לעשות חורים באריזות האלו ואז לאכול את הדגנים, קטניות והחטיפים שלכם. אם אתם רואים עש במטבח מדובר בעש המזון.

 

עש המזון בבית

איך מתבצעת הדברת עשים בבית?

נחלק את הדברת עשים בבית ל- 2: עש המזון ועש הבגדים ובכל אחד מהם נסביר על איך להיפטר לבד, מתי כדאי להזמין מדביר ואיך מדביר יטפל בבעיה.

 • עש הבגדים: יש כמה פתרונות טבעיים ותרופות סבתא שמשמות להרחקת עש הבגדים כמו פיזור של פרחי לבנדר יבשים בארון הבגדים או שמנים אתרים ושמן רוזמרין. יש גם אפשרות של הצבת מלכודות פרומונים שיתפסו את העשים ולאט לאט יהרגו אותם.

  מומלץ להיעזר במדביר מקצועי ברגע שיש לכם הרבה עשים והשיטות העצמאיות לא בהכרח יעבוד בקצב שאתם רוצים או אם אתם מסוג האנשים שלא רוצים לחיות עם חרקים בבית שלכם ולא לתת לבגדים נוספים להיאכל. השיטות העצמאיות יקחו כמה ימים ואפילו יכולים לקחת שבועיים אז חשוב לקחת את זה בחשבון. הדברה מקצועית תהיה הרבה יותר מהירה שבה המדביר חונק עם פחמן דו חמצני והורג את העשים והזחלים.

 

קראו עוד על הדברת עש הבגדים

 • עש המזון: בשביל להיפטר מעש המזון, בין אם תבחרו במדביר ובין אם תבחרו לנסות להיפטר בעצמכם, תצטרכו להיפטר מכל המזון הנגוע. רוקנו את ארונות המטבח וכל הדגנים, האגוזים, החטיפים והקטניות שלא נמצאים בקופסה סגורה אלא באריזה יכולים להיות נגועים.

  מניסיון, ההמלצה היא פשוט להיפטר מכל המזון הזה שהיה באזור נגוע ולא לנסות להבין האם העשים הגיעו אליו או האם יש שם ביצים. לאחר מכן צריך להציב מלכודות פרומון ולחכות כמה ימים (הזמן משתנה בהתאם לכמות העשים שיש לכם במטבח). שוב, אם לא תרצו לחיות אם חרקים במטבח שלכם תוכלו להזמין מדביר מקצועי שייפטר מעש המזון.

 

קראו עוד על הדברת עש המזון

כמה עולה טיפול בעשים בבית?

מחיר הדברה מקצועית נגד עשים בבית תעלה בין 350 - 450 ש"ח.

 

מחיר הדברת עשים בבית בממוצע

מחיר הדברת עשים בבית בממוצע: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

מצאו מדביר מומלץ להדברת עשים בבית

מחפשים מדביר מוסמך להדביר את העשים בבית שלכם? מצאו אותו כאן ועכשיו עם מדבירים פלוס. מדבירים פלוס הוקם במטרה לתת לכם את כל המידע הדרוש על הדברה, ובמקרה הזה על עשים בבית שלכם כולל דרכים להיפטר ממנו לבד, מחירים של הדברה מקצועית וגם את מציאת המדביר. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממדבירים מוסמכים בעירכם המומחים בהדברת עשים בשביל להשוות בין הצעות המחיר שלהם וזמני ההגעה שלהם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

האם עש הבית או עש המזון מסוכן?

למזלנו עש הבית (הבגדים) ועש המזון לא מעבירים מחלות ולא עוקצים לכם הם לא מסוכנים לאדם. לעומת זאת אם אתם מדברים על נזק לרכוש אז הם מאוד מזיקים לרכוש. הרבה פרטי לבוש ואריזות מזון נזרקו בגלל נזקם של עשים בבית לכן חשוב להיפטר מהם מהר יותר.