הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

ריסוס והדברה בגינה

יש לכם חרקים בגינה ובחצר? בעזרת 'מדבירים פלוס' תוכלו להזמין מדבירים מקצועיים ולקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות באופן מהיר. דרכנו תוכלו להזמין הדברה מכל סוג והכל במחירים זולים ומשתלמים.

מדבירים חרקים בגינה עם 'מדבירים פלוס'

יש לא מעט חברות הדברה אשר מספקות שירות של הדברת חרקים בגינה ולא פעם עולה השאלה, כיצד בוחרים אל חברת ההדברה או המדביר הטוב ביותר? בעזרתנו תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר שונות ולמעשה לבצע השוואת מחירים זריזה ומהירה בתוך מספר דקות. השלב הראשון לפני שמזמינים את המדביר הוא שלב הזיהוי ולכן תוכלו להיעזר בטבלה המצורפת על מנת לחפש ולזהות את החרק שיש אצלכם בחצר.

זיהוי חרקים בחצר והגינה:

מצאתם חרק אך אתם לא יודעים מה הוא עושה? האם הוא מסוכן או שאולי הוא מזיק? רוצים לנסות להרחיקו לבד או לבדוק כמה יעלה לכם להדביר אותו? לפניכם סוגי חרקים שונים שנפוצים בחצר, לחצו על סוג החרק המתאים לקבלת מידע נוסף.

 

זיהוי חרקים בגינה:
     
חדקונית הדקל
הדברת חדקונית הדקל
חלזונות וחשופיות
הדברת חלזונות
חרק מספריים
הדברת מספריים
     
הדברת קרציות
הדברת קרציות
ערצב הגינה
הדברת ערצבים
יקרונית התאנה
הדברת יקרונית התאנה
     
צרצר
הדברת צרצרים
נדלים
הדברת נדלים
חרפושית
הדברת חיפושית זבל
     
תהלוכן האורןהדברת תהלוכן האורן פרדוניההדברת פרדוניה סס הנמרהדברת סס הנמר
     

נמלת האש
הדברת נמלת אש

הדברת פרעושים
הדברת פרעושים

הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים

     

הדברת נמלים
הדברת נמלים

הדברת תיקן אמריקאי
הדברת תיקן אמריקאי

אקרית
הדברת אקריות
     
הדברת כנימות
הדברת כנימות
מזיקים לצמחים
מזיקים לצמחים
הדברת יקרונית הרהיטים
הדברת יקרונית הרהיטים
     
הדברת זחל מודד
הדברת זחל מודד
הדברת נובר המזח
הדברת נובר המזח
הדברת תריפסים
הדברת תריפסים

 

הדברה נגד חרקים בגינה ובחצר - כל מה שצריך לדעת

ידוע שביצוע ריסוס חרקים בגינה שהרחקת חרקים ומניעת הגעתם אל הגינה של זנים כמו קפנודיס, נובר המזח, זחל מודד ועוד..  כמעט ובלתי אפשרית, אך בכל זאת ישנים חרקים אשר גורמים לנזק ברכוש ואף מסוכנים מבחינה בריאותית ולכן צריך להתמודד איתם גם בחצר ובגינה, האמנם אפקט ההרחקה וגם לאחר פעולות ריסוס חרקים בגינה עם חומרים חזקים, לא יחזיקו לאורך זמן כמו בתוך הבית למשל. אך לאחר עבודה של מדביר וקבלת הנחיות כיצד להרחיק בעתיד, תוכלו ליהנות לתקופה מסוימת ואף לצמיתות מאותו החרק, לפני כל הזמנת מדביר לביתכם למטרת הדברת חרקים בחצר מומלץ לאפיין את הבעיה בטלפון ולקבל הסבר קצר טרם תסגרו על תחילת עבודה ומחיר.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כיצד יודעים מתי להזמין שירותי הדברה לגינה?

האופציה הראשונה היא שזיהיתם חרק כלשהו שמטריד את מנוחתכם ומפריע לכם לשהות בשטח הגינה. האופציה השניה היא על ידי זיהוי של סימנים לבנים או צהובים על גבי הצמחייה בגינה שעשויה להעיד על פולש (למשל אקרית צהובה) שניזונה מהצמח וגורמת לו למוות. ישנם עוד סימני נוספים כמו שובל שמשאירה אחריה החשופית או רעשים של צרצר שיגרמו לנו להזמין ריסוס בגינה נגד חרקים ומזיקים.