הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת סס הנמר

הכירו את זחל סס הנמר וגלו מה הנזקים שהוא עשוי לגרום לעצים בגינה. כמו כן, תוכלו לגלות כמה עולה הדברת סס הנמר ולאחר מכן תוכלו להזמין שירות.

מהו סס הנמר וכיצד מזהים אותו?

סס הנמר הוא זחל מזיק שמתפתח בסופו של התהליך לעש. החדשות הטובות הן שקל יחסית לזהות אותו בגינה - אורכו הוא כ-4 ס"מ, גופו לבן ולאורכו יש נקודות בולטות בצבע שחור. בדרך כלל הזחלים נמצאים על גזעים של עצים שונים וזה כולל גם עצי נוי וגם עצי פרי. זחלי סס הנמר עשויים להשאיר על גבי גזע העץ חורים והפרשות וגם גללים. כל אלה הם סימנים נוספים להימצאותו של המזיק בגינה שלכם ואם זיהיתם אותם, כדאי להזמין שירותי הדברת עצים מקצועיים.

 

הדברת סס הנמר

כמה תעלה הדברת סס הנמר?

עלות ההדברה של סס הנמר נקבעת לפי שיטת ההדברה הנבחרת וגם על סמך גודלו של האזור שבו נבצע את ההדברה. בנוסף, חשוב לדעת שככל שמזהים את המזיק מאוחר יותר, כך ההדברה עשויה להיות מורכבת יותר - מה שיוביל לעליה במחיר. במידה ומדובר בעץ אחד, מחיר הדברת סס הנמר ינוע לרוב בטווח שבין 

 

מחיר ממוצע עבור הדברת סס הנמר

מחיר ממוצע עבור הדברת סס הנמר: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

 

מה הנזקים שזחל זה עשוי לגרום?

אז למה בכלל צריך להדביר את סס הנמר? בדיוק כמו חרקים אחרים אשר בגינם אנו מזמינים שירותי הדברה בגינה, גם כאן הסיבה המרכזית להזמנת השירות היא הפגיעה של סס הנמר בענפיו של העץ. למעשה, הזחל עשוי לגרום לנזקים שונים בענפים ובעלים מאחר והוא מכרסם אותם. אין להקל ראש בכך מאחר ולא מדובר רק בפגיעה בנראות העץ אלא בבעיה ממשית שעשויה להוביל בסופו של דבר לתמותה של העץ. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

דרכי טיפול: איך מדבירים את סס הנמר?

ישנן מספר שיטות בהן משתמש עשוי לבחור המדביר בשביל להיפטר מסס הנמר. השיטה הראשונה היא הדברה כימית של העץ ושימוש בחומרים חזקים לצורך הדברה אשר גורמים לתמותה של סס הנמר והשיטה השניה היא שיטת הדברה ביולוגית בה משתמשים בחיידקים שעוזרים להיפטר מהזחלים המצויים בתוך גזע העץ.