הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת צרצרים

הצרצרים מפריעים לכם לישון? למה הם מצרצרים? איך מרחיקים אותם וכיצד מתבצעת הדברת צרצרים? כל המידע אודות צרצרים והסוגים השונים שלהם, כאן בפורטל מדבירים +, השאירו פרטים וקבלו עד שלוש הצעות מחיר למטרת השוואת מחירים בין מדבירים העוסקים בהדברה נגד צרצרים והרחקתם.

אז למה צרצר מצרצר?

לצרצרים יש 2 סוגי צרצורים, הראשון הוא הצרצור השקט, כאשר הוא ליד הנקבה ומחזר אחריה, השני הוא הצרצור שכולנו מכירים ושונאים, צרצור חזק ומטריד אשר יכול לחזור על עצמו כ-60 פעמים בדקה! הצרצור החזק הוא כאשר הזכר קורא לנקבה ומרחיק זכרים אחרים ונקרא "צרצור קריאה".

איך משתיקים צרצר ומגרשים אותו?

אני בטוח שרבים מכם חיפשו באינטרנט אחר שיטות להשתקת צרצרים, איך מגרשים אותם וכיצד להרחיק. אז לפני הדברה וכטיפול מונע ומיידי, יש כמה אפשרויות:

1. צרצרים אינם אוהבים אור, כאשר אתם יוצאים לחפש אותם האירו באמצעות פנס (בין אם זה בתוך הבית, בגינה או במרפסת), אם אתם מאירים על הצרצר, הוא יפסיק לצרצר וזאת אינדיקציה שהוא אכן נמצא באזור הלומת האור של הפנס, כעת רססו או לכדו אותו.

2. שינוי טמפרטורה, צרצרים אינם אוהבים טמפרטורות גבוהות, ככל שהטמ' גבוה יותר כך הצרצרים יאטו את תדירות הצרצור ואף יפסיקו אותן, אם באפשרותכם לחמם את הבית יותר, תוכלו לגרום לו להפסיק את הצרצור.

3. מים ולחות, הצרצרים לא אוהבים מים בכלל וגם לא לחות גבוה, אם הצרצרים בגינה, באמצעות צינור מים תוכלו להטיז לאזורי הצרצור ובכך לגרש אותם, חזרו על הפעולה סביב הגינה מספר פעמים עד שתקבלו את השקט שלכם. כמו כן, אין זה ימנע מהם לחזור בשנית יום למחרת או אפילו לאחר כמה שעות, לכן מומלץ להזמין הדברה נגד צרצרים.

צרצר

הכירו את סוגי הצרצרים השונים

משפחת הצרצרים היא גדולה ומוכרת מאוד, בעולם ישנם כ-900 סוגים של צרצרים! בארץ ישראל מוכרים כ-30 סוגים בלבד ובינהם יש 2 סוגים נפוצים מאוד על פי ויקיפדיה הסוגים הנפוצים ביותר הם צרצר דו כתמי וכמובן צרצר הבית המוכר. ישנם גם צרצרים ארסיים בעולם, אך בארץ לא נראו.

כך מתבצעת הדברה נגד צרצרים

מיכוון שלרוב הצרצרים נמצאים מחוץ לבית ובגינות, נצטרך הדברה המתאימה לגינה, כמובן שעל הדרך מומלץ גם להדביר את הבית אם כבר מבקר אצלכם מדביר. המדביר יעסוק בעיקר בהדברה בגינה וימליץ לכם לסתום חורים בבית (אשר משמשים כמקומות מסתור לצרצרים). כמו כן הוא יחפש סדקים ומחילות קטנות בקירות הבית ומחוץ לבית וידביר אותם, בדרך כלל ישתמש בחומר הדברה ירוקה אך לעיתים גם בהדברה כימית (אולי בגינה), תלוי בשיקול דעתו של המדביר.

כמה עולה הדברת צרצרים?

מכיוון שלרוב מדבירים את הגינה וגם את הבית (במקרם של בתים פרטיים) מחיר ההדברה נגד צרצרים יכול לנוע בין 400 - 650 ש"ח, אם  מדובר על הדברה בתוך דירה ומרפסת המחיר יהיה זול יותר וינוע בין 300 - 500 ש"ח. דומה לכלל סוגי ההדברה הרגילים, אין שוני בין החרקים ובסוג החומר שמשתמשים בו. - ראו מחיר הדברה ביתית עדכני בעמוד.

עוד מידע על הצרצרים

אספנו בעבורכם עוד מידע חיוני הקשור לצרצרים ושאלות שמצאנו שגולשים ברחבי האינטרנט שאלו ולא מצאו אליהם תשובה, הנה כמה נושאים:

- האם צרצר עוקץ?

בארץ קיימים כ-30 מינים של צרצרים, אף אחד מהם אינו עוקץ ולא מסוכן לאדם למעט הרעש המטריד, אין שום סכנה.

- כמה זמן חיים הצרצרים?

תכולת החיים של צרצר בוגר נעה בין 2 - 3 חודשים, כאשר לוקח לנימפות גם בערך כ-90 ימים להפוך לבוגרים ולהתחבר למחזור החיים של הצרצרים.

- האם יש צרצר ארסי?

קיימים צרצרים ארסיים וצרצרים עוקצים, אבל לא בארץ בישראל.
 

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה