הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת קרציות

מחפשים אחר הדברה נגד קרציות? בין אם זה לבית או לגינה, דרך מדבירים פלוס תוכלו להשיג שירותי הדברה מסוג זה, לבצע השוואת מחירים בין כמה מדבירים ולחסוך בגדול, נסו את השירות של 'מדבירים פלוס' בחינם לגמריי.

הכירו את הקרציה

בעולם קיימים כ-800 מינים מוכרים של קרציות, שלמעשה הן טפילים אשר ניזונים מדם ונתלים באופן חיצוני על גבי הפונדק שלהם (לרבות חיות בית כמו כלבים וחתולים), הקרציות יכולות גם להיתפס על גבי בני אדם ולהעביר מחלות ולגרום לתחושה לא נעימה. הקרציה מתפתחת מביצה, הופכת לזחל, ניפה ואז לצורתה הבוגרת בתור "קרציה".

הדברת קרציות בבית

אם יש בבעלותכם כלב וודאי שכבר ראיתם קרציות בחייכם, זה ממש לא נעים לפגוש אותן על גבי הכלבים שלכם ובטח לא בביתכם, הקרציות יכולים להיכנס אל בתים ולחפש אחר פונדקאי תורן, בין אם זאת חיית המחמד שלכם ואפילו אתם. כאשר ישנם ילדים ותינוקות בסביבה, הפחד הוא ממשי וטיפול נקודתי רק בחיית המחמד לא תמיד יעזור. אז מה עושים? מזמינים הדברה ירוקה נגד קרציות, אשר לא תפגע בתינוק ולא תגרום כל נזק לחיית המחמד שלכם, בין אם זה כלב או חתול. כמובן שיש להישמע להוראות  שלמדביר מורשה ולפנות את הבית לכמה שעות ולא להיות נוכח בעת ההדברה עצמה.

הדברה נגד קרציות בגינה

קרציות בגינה יכולות להיות בכמויות גדולות מאוד, בכל טיול שהכלב יחזור מהגינה אליכם הביתה הוא יביא עימו כמה טפילים העונים על השם "קרציה" וזה לא נעים כלל. אז נכון אפשר למנוע את הגעתן אל הכלב באמצעות תכשירים וחגורת צוואר, אבל מה באשר לסכנה שילדים יתפסו אליהם קרציות או אפילו עליכם? אם הרגשתם בסביבתכם קרציות ובעיקר בגינה הפרטית שלכם. מומלץ להזמין שירותי הדברה לגינה, הם יהיו עם חומרים חזקים יותר ולעיתים אף כימים, על מנת למדר את התופעה כמה שיותר מהר. מומלץ אגב לשלב הדברה בגינה ובתוך הבית כאשר מדובר על קרציות.


קרציה

כמה עולה להדביר קרציות?

מחיר הדברה נגד קרציות בתוך הבית באמצעות הדברה ירוקה נע בין 300 ועד 500 ש"ח בממוצע לדירה עד חמישה חדשים, בבית פרטי ייתכן ותוסיפו עוד כמאה עד מאה חמישים שקלים נוספים. תוספת הדברה לגינה נגד קרציות תיהיה במחיר הנע בין 400 ועד 600 ש"ח. במידה ותזמינו גם לבית וגם לגינה תקבלו מחיר משתלם יותר.

האם קרציות מסוכנות ומעבירות מחלות?

אכן, חלקן מהקרציות מעבירות מחלות וישנם כאלו מסוכנות גם, אם נעקצתם על ידי קרציה, שימו לב לתסמינים במידה ויגיעו, כמו כאב ראש, סחרורות, חום, התנפחות של אזור העקיצה, אלחוש או חוסר תחושה. בכל המקרים האלו מומלץ להתייעץ עם רופא.
מסוכנת הקרציה

איך להוריד קרציה?

רבים שואלים כיצד מסירים קרציה מהעור או מהכלב? השיטה הפשוטה והטובה ביותר שמוכיחה את עצמה היא באמצעות פינצטה, תפסו קרוב את הקרציב באזור הראש ולא הגוף ומשכו חזק (מבלי לסובב). הדבר צריך להסיר את הקרציה באופן שלם מכם. אם היא התפרקה, הסירו את החלק הנוסף גם עם פינצטה. לאחר מכן שטפו היטב את האזור עם מים וסבון. אסור להשתמש בחומר אלכוהולי לפני, לסובב את הקרציה על מנת להסירה או למרוח וזלין.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה