הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת קרציות

מחפשים אחר הדברה נגד קרציות? בין אם זה לבית או לגינה, דרך מדבירים פלוס תוכלו להשיג שירותי הדברה מסוג זה, לבצע השוואת מחירים בין כמה מדבירים ולחסוך בגדול, נסו את השירות של 'מדבירים פלוס' בחינם לגמריי.

הכירו את הקרציה

בעולם קיימים כ-800 מינים מוכרים של קרציות, שלמעשה הן טפילים אשר ניזונים מדם ונתלים באופן חיצוני על גבי הפונדק שלהם (לרבות חיות בית כמו כלבים וחתולים), הקרציות יכולות גם להיתפס על גבי בני אדם ולהעביר מחלות ולגרום לתחושה לא נעימה. הקרציה מתפתחת מביצה, הופכת לזחל, ניפה ואז לצורתה הבוגרת בתור "קרציה".

הדברת קרציות בבית

אם יש בבעלותכם כלב וודאי שכבר ראיתם קרציות בחייכם, זה ממש לא נעים לפגוש אותן על גבי הכלבים שלכם ובטח לא בביתכם, הקרציות יכולים להיכנס אל בתים ולחפש אחר פונדקאי תורן, בין אם זאת חיית המחמד שלכם ואפילו אתם. כאשר ישנם ילדים ותינוקות בסביבה, הפחד הוא ממשי וטיפול נקודתי רק בחיית המחמד לא תמיד יעזור.

 

אז מה עושים? מזמינים הדברת קרציות ירוקה, אשר לא תפגע בתינוק ולא תגרום כל נזק לחיית המחמד שלכם, בין אם זה כלב או חתול. כמובן שיש להישמע להוראות של מדביר מורשה ולפנות את הבית לכמה שעות ולא להיות נוכח בעת ההדברה עצמה.

 

קרציה

כמה עולה הדברת קריצות?

מחיר הדברה נגד קרציות בתוך הבית באמצעות הדברה ירוקה נע בין 300 ועד 500 ש"ח בממוצע לדירה עד חמישה חדשים, בבית פרטי ייתכן ותוסיפו עוד כמאה עד מאה חמישים שקלים נוספים. תוספת הדברת קרציות בגינה תיהיה במחיר הנע בין 400 ועד 600 ש"ח. במידה ותזמינו גם לבית וגם לגינה תקבלו מחיר משתלם יותר.

 

מחיר הדברת קרציות בבית בממוצע

מחיר הדברת קרציות בבית בממוצע: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

הדברה נגד קרציות בגינה

קרציות בגינה יכולות להיות בכמויות גדולות מאוד, בכל טיול שהכלב יחזור מהגינה אליכם הביתה הוא יביא עימו כמה טפילים העונים על השם "קרציה" וזה לא נעים כלל. אז נכון אפשר למנוע את הגעתן אל הכלב באמצעות תכשירים וחגורת צוואר, אבל מה באשר לסכנה שילדים יתפסו אליהם קרציות או אפילו עליכם?

 

אם הרגשתם בסביבתכם קרציות ובעיקר בגינה הפרטית שלכם. מומלץ להזמין שירותי הדברה נגד קרציות בגינה, הם יהיו עם חומרים חזקים יותר ולעיתים אף כימים, על מנת למדר את התופעה כמה שיותר מהר. מומלץ אגב לשלב הדברה בגינה ובתוך הבית כאשר מדובר על קרציות.

האם קרציות מסוכנות ומעבירות מחלות?

אכן, חלקן מהקרציות מעבירות מחלות וישנם כאלו מסוכנות גם, אם נעקצתם על ידי קרציה, שימו לב לתסמינים במידה ויגיעו, כמו כאב ראש, סחרורות, חום, התנפחות של אזור העקיצה, אלחוש או חוסר תחושה. בכל המקרים האלו מומלץ להתייעץ עם רופא.
מסוכנת הקרציה

איך להימנע מקרציות?

בשביל להימנע מקרציות צריך לערבב טיפות של שמן אתרי עם עם מים על האיזור ממנו אתם רוצים להימנע מהקרציה. שמנים אתרים שנמצאו מועילים להרחקה של קרציות כוללים: לימונית (למונגראס), פירות הדר, גרניום, מנטה, לבנדר ועוד. אם זה לא עבד חפשו תרכיז בשם "סנטור" שיכול לעזור להיפטר מקרציה שלא עוזבת.

איך להיפטר מקרציות על הכלב?

רבים שואלים כיצד מסירים קרציה מהעור או מהכלב? השיטה הפשוטה והטובה ביותר שמוכיחה את עצמה היא באמצעות פינצטה, תפסו קרוב את הקרציב באזור הראש ולא הגוף ומשכו חזק (מבלי לסובב). הדבר צריך להסיר את הקרציה באופן שלם מכם.

 

אם היא התפרקה, הסירו את החלק הנוסף גם עם פינצטה. לאחר מכן שטפו היטב את האזור עם מים וסבון. אסור להשתמש בחומר אלכוהולי לפני, לסובב את הקרציה על מנת להסירה או למרוח וזלין. לא עבד? הזמינו ריסוס נגד קרציות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה