הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת טרמיטים בחיפה

פורטל מדבירים פלוס, מאפשר לכם לבצע באמצעותו הזמנה של מדביר מקצועי ומוסמך, היודע לטפל בבעיה קשה ומטרידה של טרמיטים בבית. במקום המתאים לכך בפורטל, השאירו את הפרטים שלכם ותוך זמן קצר תקבלו הצעות מחיר, ממספר נותני שירות בתחום הדברת טרמיטים בחיפה. בדרך זו תוכלו לבצע השוואת מחירים ולבחור במדביר הטרמיטים המתאים ביותר עבורכם. אל תחכו, טרמיטים מתרבים מהר ומסוגלים לגרום לנזקים לא נעימים. 

מה חשוב לדעת לפני שמבצעים הדברת טרמיטים בחיפה?

בטרם תזמינו מדביר מקצועי לביצוע עבודת הדברה של טרמיטים, ישנם מספר דברים שכדאי מאוד לדעת. ראשית, הדברה של טרמיטים בחיפה היא עניין שכיח וקיימים ספקים רבים בתחום. המטרה העיקרית של פעולת ההדברה הינה, חיסולם של קינים שהטרמיטים הקימו וכפועל יוצא מכך, הצלת ריהוט הבית מהרס גדול שעלול להיות בלתי הפיך. זמן הגילוי שלכם והתגובה לאחר הגילוי הוא קריטי, המשוואה אומרת כך, ככל שתגלו ותגיבו לטרמיטים יותר מהר, כך הנזק יהיה קטן יותר. הסיבה שכך הם פני הדברים, נעוצה בעובדה שטרמיטים מתרבים מאוד מהר ולכן, תגובה איטית, תוביל כנראה להרס משמעותי בתוך הבית.
 

נזקי טרמיטים בחיפה

כמה עולה להדביר טרמיטים בחיפה?

המחירים בעבור הדברת טרמיטים אינם קבועים ומשתנים בהתאם לגודל הנזק שכבר נגרם בבית, לגודל הבית, לרמת המורכבות של תהליך ההדברה ולחומרים בהם משתמש המדביר. להלן מנעד המחירים של הדברת טרמיטים בחיפה:

 • טיפול בנקודת טרמיטים כגון, קן של טרמיטים בחצר, יעלה לכם בין 250 ל- 500 ₪.
   
 • טיפול מאסיבי של הדברת חומרים באמצעות קדיחה ביסודות הבית, יעלה לכם בממוצע 1800 ₪ (המחיר עשוי להשתנות בהתאם לגודלו של ביתכם).
   
 • הדברת בית על כלל המרחבים שבו, תעלה לכם בין 500 ל- 700 ₪ לחדר.


מחיר הדברת טרמיטים בחיפה

מחיר הדברת טרמיטים בחיפה: 375 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

האם טרמיטים ונמלים זה אותו הדבר?

שאלה אשר נשאלה מספר פעמים אצל מדבירים בחיפה ולכן, חשוב לנו לתת את המידע על כך, אז התשובה היא לא! טרמיטים הם טרמיטים ונמלים הן נמלים וישנם מספר הבדלים מובהקים בניהם. נכון, אפשר להתבלבל בין טרמיטים לנמלים מכיוון שיש בכל זאת דמיון חיצוני מסוים בין השניים אולם, טרמיטים מצמיחים בשלב מסוים כנפיים שלאחר זמן נוסף, נושרות מהם. עובדה זו מבהירה שבפרק זמן כלשהו, לטרמיטים שהתנחלו אצלכם בבית תהיה יכולת לעוף. דבר זה יאפשר להם לגרום נזקים רבים יותר, בתקופה קצרה יותר. הטרמיטים אוהבים לקנן במחילות בוץ הנמצאות במקומות גבוהים בבית כגון, גג הבית. ניתן לאתר טרמיטים בבית באלמנטים בהם קיים עץ כדוגמת דפים של ספרים, נייר קרטון עבה וכו'. נמלים מתנהלות לגמרי אחרת, הן אוהבות את מטבח הבית מכיוון שהן מחפשות בו פירורי מזון שונים ואין להן את הצורך באלמנטים מעץ.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מהם מקומות המסתור בהם נמצא את הטרמיטים?

הדברת טרמיטים בחיפה מתחילה בתהליך איתור קיני הטרמיטים במרחבי הבית, בשימת דגש על חצר הבית. אי לכך, חשוב שתדעו מראש, היכן לחפש את הטרמיטים המטרידים. להלן פרוט המקומות, במרחב הביתי, בהם ניתן לצפות לאתר טרמיטים:

 • בקירות – גם אם זה נשמע לכם הזוי חשוב שתדעו, טרמיטים יכולים לחצוב לתוך קירות הבית שלכם. טרמיטים הם מטרידנים עקשנים ביותר וכדי להגיע למחוז חפצם, רהיטי העץ שלכם, הם מוכנים ויכולים, לעבור דרך הקירות. טרמיטים יוצרים לעצמם מחילות, המזיקות מאוד למבנה הבית או הדירה.
   
 • כל דבר שיש בו עץ – רהיטים מעץ וכל אלמנט אחר הנמצא בבתיכם ויש בו קמצוץ של עץ, מהווה את המקום האידאלי עבור הטרמיטים. טרמיטים אוהבים במיוחד רהיטי עץ כגון: מיטות, ספות, פרגולות, דקים, כורסאות ושולחנות מעץ.
   
 • משקופים – מכיוון שגם משקופי דלתות הפנים של הבית עשויות מעץ, ניתן לצפות לאתר בהם טרמיטים - מידע נוסף על טרמיטים במשקופים.
   
 • ארונות המטבח – במקרים רבים, ארונות מטבח כוללים מרכיב משמעותי של עץ ולכן, טרמיטים אוהבים מאוד ארונות אלה.
   
 • גינת הבית – קיני טרמיטים נמצאים, בדרך כלל, בגינת הבית כלומר, בחצר ולכן, תתחילו את החיפוש שלכם שם, מידע נוסף על טרמיטים בגינה ובחצר