הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת טרמיטים בירושלים

טרמיטים הם מזיקים מעצבנים מאוד ואם אתם סובלים בביתכם שבירושלים ממטרידנים מקצועיים אלה, עליכם להזמין מיד, הדברת טרמיטים בירושלים. באמצעות פורטל מדבירים פלוס תוכלו לקבל מידע רב בנושא וללמוד כיצד מומלץ לנהוג במצב של התקפת טרמיטים בבית. בנוסף, תוכלו להשאיר פרטים ולקבל הצעות מחיר עבור ריסוס טרמיטים בירושלים. בדרך זו, תבצעו השוואת מחירים ותזמינו את המדביר המתאים לכם ביותר. מדבירים פלוס, חוסכים לכם הרבה זמן של חיפושים. 

מהו המחיר של הדברת טרמיטים בירושלים?

מחיר ריסוס טרמיטים בירושלים משתנה על פי מספר גורמים, בין היתר רמת התפשטות הטרמיטים בביתכם, האזור בו אתם מתגוררים ולעיתים גם סוג הטרמיט עשוי להשפיע. אם המקרה הוא קן בודד ורק תחילה של התפשטות הטרמיטים, המחיר הממוצע לטיפול בקן טרמיטים בודד הוא כ-375 ש"ח בממוצע.


מחיר הדברת טרמיטים בירושלים בממוצע

מחיר הדברת טרמיטים בירושלים בממוצע: 375 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

איפה צפוי למצא טרמיטים ברחבי הבית?

טיפול בטרמיטים בירושלים מתחיל ביכולת המדביר לאתר במדויק את מקום הימצאותם של אלה בביתכם. אולם, אתם יכולים לבצע את איתור הטרמיטים בבית בעצמכם, על ידי כך שתדעו מראש היכן לחפשם. להלן פרוט המקומות בהם הטרמיטים אוהבים להתנחל:

 • קירות הבית שלכם – כן, זה אולי נשמע לכם מוזר אולם, טרמיטים יכולים לחדור גם לקירות הבית שלכם. מדובר במטרידנים עקשנים וכדי להגיע למחוז חפצם, שאלה הם רהיטי העץ שלכם, הם מוכנים ואף יכולים, לעבור דרך קירות. הם יוצרים לעצמם מחילות המייצרות נזק רב למבנה הבית או הדירה.
   
 • רהיטי עץ – רהיטים מעץ הם המקום האהוב ביותר על הטרמיטים. מדובר ברהיטים כגון: מיטות, ספות, פרגולות, דקים, כורסאות ושולחנות מעץ.
   
 • משקופי דלתות הפנים של הבית – מכיוון שגם משקופי דלתות הפנים של הבית עשויות מעץ, ניתן לצפות למצא בהם טרמיטים.
   
 • ארונות המטבח – ברוב המקרים, ארונות מטבח כוללים מרכיב משמעותי של עץ ולכן, טרמיטים אוהבים מאוד ארונות אלה. טרמיטים יכולים להיות במטבח ובעץ עוד בטרם הורכב המטבח למרות שעל פי רוב, הם יחדרו לארונות לאחר ההרכבה.
   
 • גינת הבית – קיני טרמיטים נמצאים, בדרך כלל, בגינת הבית כלומר, בחצר הפתוחה. לכן, טיפול בטרמיטים בירושלים חייב להתחיל בחיפוש אחר קיני הטרמיטים בחצר הבית. קן הטרמיטים, בניגוד לקיני נמלים, סמוי מהעין ולכן, יש לבצע בדיקה יסודית ביותר בגינה.

 

טרמיטים בירושלים

עד כמה טרמיטים נפוצים בירושלים?

ישנם ערים בהם הטרמיטים נפוצים מאוד ויש כאלו שפחות, אך כנראה שבירושלים יש לא מעט אזורים הנגועים בנחילי טרמיטים. האקלים אולי מעט משפיע ומקשה על התרבות, אך הסביבה תורמת להם לא מעט (היערות מסביב). לכן, גם בירושלים יש טרמיטים ולא נתפלא אם תמצאו כאלו בביתכם. לכן, חשוב להזמין בזיהוי הראשוני כבר - מדביר טרמיטים מירושלים, לפני שהטיפול יהפוך למורכב יותר.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מה חשוב להכיר לפני הדברת טרמיטים בירושלים?

הדברת טרמיטים בירושלים מתבצעת לעיתים תכופות. מטרת פעולת ההדברה היא כמובן חיסול קיני הטרמיטים והצלת הריהוט הביתי מהרס מוחלט. יש לציין, טרמיטים מתרבים בקצב גדול ומהיר ביותר ולכן, גילוי הנוכחות שלהם בגינת הבית, או אולי כבר בריהוט הביתי, צריך להתבצע במהירות האפשרית, על מנת למנוע הרס גדול של אביזרי הבית. גילוי מאוחר, יגרום לנזק לא קטן.