הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת טרמיטים בראשון לציון

פורטל מדבירים פלוס מביא בפניכם, תחת קורת גג אחת, את כל המידע החיוני אודות הדברת טרמיטים בראשון לציון, ריסוס, טיפול וכמובן בעבור מחיר השירות. באמצעות מדבירים פלוס אתם יכולים לבצע השוואת מחירים והזמנת עבודה למדביר מומלץ.

מהו מחיר הדברת טרמיטים בראשון לציון?

מחיר הדברת טרמיטים בראשון לציון משתנה בהתאם להיקף הנזק שכבר נגרם על ידי הטרמיטים, הגודל של הבית או הדירה, רמת המורכבות של פעולת ההדברה בחלל הבית וסוגי חומרי ההדברה בהם משתמש מדביר הטרמיטים. מדביר טרמיטים בראשון לציון גובה עבור טיפול נקודתי בקן טרמיטים שאותר, סכום שנע בין 250 ל- 500 ₪. עבור הדברת בית שלם, המחיר לחדר נע בין 500 ל- 700 ₪ ועבור הדברה של יסודות הבית באמצעות החדרה של חומר בקידוח, הוא יגבה מכם סכום שנע בין 1,700 ל- 1,900 ₪.


מחיר הדברת טרמיטים בראשון לציון

מחיר הדברת טרמיטים בראשון לציון: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

כיצד תזהו טרמיטים?

להלן חמשת הסממנים המובהקים של טרמיטים, המבדילים אותם בין השאר מהנמלים: 

 • מבנה הגוף של החרק – הטרמיטים צרים ולנמלים יש מותניים.
   
 • כנפיים - הטרמיטים מצמיחים כנפיים בשלב מאוחר ואלה, לאחר זמן מה נושרות. צורת הכנפיים של הטרמיטים הנה סימטרית, בעוד שהכנפיים של הנמלים אינן סימטריות כלל וכלל.
   
 • צלילים - כששומעים רשרושים בבית, המגיעים מרהיטי עץ, משקופים, ארונות מטבח וכו', כנראה שיש לכם טרמיטים בבית.
   
 • מיקום – בניגוד לנמלים, הטרמיטים אינם מסתובבים בחלל הבית אלא, הם אוהבים את הרהיטים ואף את הקירות, המובילים אותם לעבר הרהיטים. הטרמיטים חודרים את הקירות, מייצרים מחילות, בדרכם אל רהיטי העץ שלכם.
   
 • צבע – בניגוד לנמלים השחורות או האדומות, הטרמיטים הנם לבנים או שקופים.
   

כך תזהו טרמיטים

מה כדאי לדעת על הדברת טרמיטים בראשון לציון?

ריסוס טרמיטים בראשון לציון מהווה את הטיפול המקובל והנפוץ ביותר, בדרך להשמדה מלאה של הטרמיטים וקיני הטרמיטים שאולי הספיקו להקים בגינה. הטרמיטים ידועים בכך שהם אוכלים כל דבר העשוי מעץ, מהרהיטים הקטנים ביותר ועד הרהיטים הגדולים ביותר לרבות, ארונות מטבח וארונות קיר גדולים לבגדים. טרמיטים ישמידו גם שטרות כסף וניירות מסוגים שונים מכיוון שגם בהם קיים אחוז לא מבוטל של עץ. הטרמיטים מתרבים מהר מאוד ולכן, למהירות האיתור והתגובה מולם, חשיבות אדירה. הטרמיטים מסוגלים, תוך זמן קצר, לייצר נזק רב.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מהם המקומות בהם יש לחפש טרמיטים?

מאחר וציינו שטרמיטים מאוד אוהבים עץ, דבר ראשון, יש לנסות ולאתרם בכל רהיט עץ הנמצא בבית, ארון מעץ, כיסא או שולחן. בנוסף, לטרמיטים יש יכולת התחפרות בקירות, הם ממש מייצרים מחילות, דרכן הם נכנסים לתוך הבית, לעבר היעד המרכזי שלהם שהוא כל דבר העשוי כאמור מעץ. מלבד רהיטים, גם משקופי הדלתות בבית, על פי רוב, הם מעץ ולכן, גם בהם ניתן לאתר טרמיטים. ולבסוף, כמו כל חרק אחר, הטרמיטים מקימים קינים בגינות וחצרות הבתים. הזמינו מדביר שיחפש בגינה את קן הטרמיטים, זו אחת הפעולות החשובות, בדרך לפתרון הבעיה.