הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת טרמיטים בתל אביב

במידה והנכם זקוקים להדברת טרמיטים בתל אביב, באמצעות מדביר מקצועי, היודע לטפל בבעיות של טרמיטים, מומלץ לכם לעקוב אחר המאמר הבא. כאן, בפורטל מדבירים פלוס, תקבלו פרטים אודות מדבירים העוסקים בהדברה של טרמיטים, בהתאם לאזור בו אתם גרים. בנוסף, תוכלו לבצע, באמצעות הפורטל, השוואת מחירים בין מדביר למדביר ולקבל, בתוך זמן קצר, מספר הצעות מחיר ממדבירים מקצועיים. השוו, בחרו והזמינו. 

מחיר הדברת טרמיטים בתל אביב

מחיר הדברת טרמיטים בתל אביב, אינו מחיר קבוע והוא עשוי להשתנות בהתאם להיקף הנזקים שהטרמיטים הספיקו לייצר, גודל הבית שלכם, רמת המורכבות של פעולת ההדברה במרחב, סוגי החומרים בהם משתמש המדביר וכו'.

להלן סדר גודל מחיר למדביר טרמיטים בתל אביב:

 • עבור פעולת הדברה נקודתית, במצב בו התגלה קן של טרמיטים, ינוע מחיר ההדברה בין 250 ל- 500 ₪ לכל נקודת הדברה.
   
 • פעולת הדברה ביסודות הקידוח של הבית או הדירה, תעלה בממוצע 1,800 ₪ , תלוי כמובן בגודל של הבית או הדירה. 
   
 • מחיר הדברת בית או דירה, בכל שטחם, יעלה בין 500 ל-700 ₪ לחדר. 

הדברת טרמיטים בתל אביב

כיצד תדעו אם בביתכם ישנם טרמיטים לא רצויים?

כדי לדעת האם בביתכם מתנחלים טרמיטים, יש לבצע מספר פעולות, בהתאם למקומות בהם הם אוהבים להתחבא, הנה מידע על האזורים בהם נמצא לרוב טרמיטים בבית:

 • רהיטים מעץ – זהו כנראה המקום השכיח ביותר בו נמצאים טרמיטים. מדובר ברהיטים כגון: מיטות, ספות, פרגולות, דקים, כורסאות ושולחנות מעץ.
   
 • בקירות הבית – כן, כן, טרמיטים יכולים לחדור גם לקירות הבית שלכם. מדובר במטרידנים עקשנים וכדי להגיע למחוז חפצם, שזהו כאמור העץ, הם מוכנים ואף יכולים, לעבור דרך קירות. הם יוצרים לעצמם מחילות המייצרות נזק רב למבנה הבית או הדירה.
   
 • בחצר הבית – קיני טרמיטים, על פי רוב, נמצאים בחצר או בגינת הבית ולכן, טיפול בטרמיטים בתל אביב, מחייב בדיקה יסודית של החצר. יסודית מכיוון שקן הטרמיטים אינו גלוי לעין כמו קן נמלים.
   
 • ארונות מטבח – בדרך כלל ארונות המטבח עשויים מעץ, או לפחות חלקם. נוכל לא פעם למצוא טרמיטים במטבח או יותר נכון בתוך עץ הארון עצמו עוד בטרם הורכב המטבח למרות שעל פי רוב, הם יחדרו לארונות לאחר ההרכבה.
   
 • משקופי הדלתות – משקופי הדלתות בבית עשויים גם הם מעץ ולכן לא פעם נמצא טרמיטים בתוך המשקוף. אנו מתייחסים כמובן לדלתות הפנימיות של הבית ולא לדלת הכניסה.

מהם סימני הזיהוי של טרמיטים?

לטרמיטים ישנם חמישה סמני זיהוי מובהקים כדלקמן: 

 • הצבע שלהם – על פי רוב, הטרמיטים הינם בצבע לבן ויכול להגיע לגוון בז'. טרמיטים צעירים הינם שקופים וישנן גם הנמלים האדומות והשחורות.
   
 • צורת הגוף של הטרמיטים – צורת הגוף של הטרמיטים ישרה ויש להם מחושים. לעומתם, הנמלים בעלות גוף עם "מותניים" וכך ניתן להבדיל בניהם. 
   
 • צלילים – הטרמיטים מייצרים רעשים קטנים אך מורגשים היטב, בעיקר כשהם נמצאים בתוך רהיטים מעץ. אתם תשימו לב לרשרוש קטן שמתחיל ומפסיק וחוזר חלילה. 
   
 • מיקום במרחב הביתי – הטרמיטים, כפי שכבר הוזכר קודם לכן, אוהבים את רהיטי העץ ולכן, שם ניתן למצא אותם בדרך כלל ומה שמסייע בכך הוא הרעש שהם עושים, אותו הזכרנו בנקודה הקודמת.  
   
 • כנפיים – הטרמיטים מפתחים כנפיים שנושרות לאחר זמן מה. הצורה של הכנפיים הללו היא סימטרית בניגוד לכנפיים של הנמלים. 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מה חשוב לדעת על ההדברה עצמה?

ריסוס טרמיטים בתל אביב הוא פעולה חיונית מאוד, שמטרתה להפסיק את אכילת העץ של רהיטי הבית. טרמיטים יהרסו כל רהיט מעץ ממדף ועד ספות, כורסאות ושולחנות. חשוב לדעת, הטרמיטים יודעים להתרבות בצורה מהירה מאוד ולכן, זמן התגובה שלכם וביצוע ההדברה חשובים ביותר. במידה ולא תגיבו בזמן, הבית שלכם יהיה מלא במטרידנים אלה.