הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

טרמיטים במטבח

מתחת תוכלו לקרוא על הסכנות של הטרמיט באזורי המטבח, מהם הסימנים המעידים על הימצאותו שם, נציג את שיטות ההדברה השונות וגם מידע על מחירי הדברה ואחריות.

מהם הסימנים לטרמיטים במטבח?

בין הסימנים המובהקים לטרמיטים במטבח הם הימצאות שאריות נסורת עצים באזורים הסמוכים לאמצעי המטבח השונים, היתקלות פיזית בטרמיטים ועוד. מתחת נציג את הסימנים במלואם:

 • נסורת עץ - אם הבחנתם בשאריות נסורת בסמוך לארונות ומגירות במטבח, מבפנים ומבחוץ, קרוב לוודאי שמדובר על שאריות כירסום של טרמיטים.
   
 • חורים - אם הבחנתם בחורים קטנים בתוך ארונות או מגירות, הדבר יעיד לרוב על חדירת טרמיטים לעץ עצמו.
   
 • נחיל טרמיטים במטבח - הבחנתם בשיירת טרמיטים במטבח שלכם? לרוב הדבר יעיד על הזדווגות ועל בקיעה עתידית של טרמיטים נוספים.
   
 • שאריות כנפיים - אם ניקיתם את המטבח והבחנתם בשאריות של כנפיים קטנות, קרוב לוודאי שקיימים להם טרמיטים בכל הבית שלכם כבר זמן מה.
   
 • היחלשות או התפרקות רהיטים - אם במטבח שלכם המגירות והארונות העשויים עץ החלו להיחלש ולהתפרק, קרוב לוודאי שהדבר נגרם בגלל שהייה ממושכת של הטרמיטים במטבח שלכם וכירסום של הרהיטים השונים. חשוב לציין שגם רטיבות גורמת לארונות ומגירות להיחלש ולהיהרס ועל כן, חשוב שתוודאו שלא קיימת רטיבות באזורים הללו, לפני שאתם קובעים עם מדביר.
   
 • רעשי נגיסות - טרמיטים ישמיעו רעשי נגיסות בעיקר במהלך הלילה. אם כי חשוב לציין שהסיכוי שנבחין ברעשי אכילה של הטרמיטים מהמטבח באמצע הלילה הוא נדיר יותר מפני שאנחנו לא נמצאים באזור בזמנים אלו. (אם יש לכם סבתא שישנה בסלון הסמוך למטבח, נמליץ לברר מולה אם הבחינה ברעשים כלשהם).

 

חורים כתוצר של טרמיטים במטבח

מה הסיכון בהימצאות טרמיטים במטבח?

הימצאות טרמיטים במטבח שלנו לא פוגעת בנו ישירות היות והטרמיטים אינם נושכים, עוקצים או מפיצי ארס. הסיכון העיקרי של טרמיטים במטבח שלכם בא בעיקר כלפי אמצעי המטבח השונים העשויים מעץ, שאליהם הטרמיטים נמשכים, כמו: ארונות, משקופים (קראו על טרמיטים במשקוף), מגרות, פאנלים ואפילו קירות. היעדר טיפול מתאים בזמן, עשוי להוביל להרס בלתי הפיך למטבח שלכם. זיהיתם טרמיטים במטבח שלכם? אל תחכו - קראו למדביר מוסמך.

 

דחיפות להזמנת מדביר:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

טרמיטים במטבח - מנין הם מגיעים?

לא סתם כך מופיעים טרמיטים במטבח שלכם, טרמיטים מגיעים מחורים שקיימים בקירות, מאזורים שבין הריצוף ואף דרך החלון. כדי לזהות בצורה מדוייקת, צוות פורטל מדבירים פלוס ממליץ להיעזר במדביר מוסמך, שידע לאתר את המיקומים האסתרטגיים שמהם הטרמיטים מגיעים.

האם ניתן להדביר טרמיטים במטבח לבד?

הדברת טרמיטים באופן עצמאי אינה מומלצת היות והיא נחשבת מורכבת אפילו עבור מדבירים מוסמכים. לעתים ההדברה מצריכה מספר הגעות של המדביר, בגלל שלא תמיד הוא מצליח לזהות את כלל המיקומים, מה שמונע חיסול מיטבי של הטרמיט. תוכלו לקרוא מידע נוסף על אילו חומרים הורגים טרמיטים.

מהו מחיר הדברת טרמיטים במטבח?

הדברת טרמיטים במטבח נעה בין 800 - 1,200 ש"ח והיא מתבצעת ע"י החדרה של חומרי הדברה ייעודיים באמצעות קידוח מקדים. חשוב לציין שקיימות גם שיטות פחות חודרניות שמדביר יוכל ליישם אך נמליץ עליהן פחות היות והן יקרות יותר ודורשות ביקור חוזר של המדביר.
 

מחיר ממוצע להדברת טרמיטים במטבח

מחיר ממוצע להדברת טרמיטים במטבח: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

כיצד מתבצעת הדברת טרמיטים במטבח?

הדברת טרמיטים במטבח עשויה להתבצע בכמה דרכים וזאת בין אם מדובר על טרמיטים במטבח, ביתר הבית או באזורים אחרים:

 • פתיונות ג'ל - במידה ומדובר בשלב מוקדם של הימצאות טרמיטים במטבח, ניתן יהיה למקם פתיונות ג'ל, שאליהם הטרמיטים יימשכו וכתוצאה מכך יאספו את הרעל של הג'ל לקן עם המלכה שלהם. כשהמלכה תמות - הטרמיטים יתפזרו ויעזבו למקום אחר. החיסרון בשיטה היא שהיא עשויה לקחת זמן לא מבוטל ואף שלא להצליח - כאן הכל תלוי ביוזמת הטרמיט להגיע אל הפתיון.
   
 •  הדברת טרמיטים בקידוח - כאן מדובר בשיטה יעילה מאוד, שכן היא חודרנית יותר ומתבצעת ע"י קידוח של חורים קטנים באזורי המטבח, אליהם המדביר יחדיר את חומרי ההדברה וידבירו את הטרמיטים החבויים. החיסרון בשיטה זו היא הצורך בקדיחה של החורים, שכן מראה המטבח כולו עשוי להיהרס וגם קיים צורך באטימת החורים הללו לאחר מכן.
   
 • הדברת טרמיטים ללא קידוח - מדובר בשיטה חדשה שהגיעה לישראל בשנת 2022 והיא די דומה לשיטת הפתיונות. בשיטה זו המדביר מפזר תיבות קטנות עם פתיונות בתוכן, שאת הפתיונות הללו הטרמיטים לוקחים אל הקן ומשמידים אותו לחלוטין. החיסרון בשיטה הנ"ל הוא המחיר הגבוה והצורך של המדביר לחזור בשנית.

הדבירו טרמיטים במטבח שלכם דרך פורטל מדבירים פלוס!

גיליתם טרמיטים באזור המטבח? חוששים לרהיטי העץ שלכם? בצדק. כדי להמנע מלמשוך זמן יקר במציאת מדביר מומלץ דעו שתוכלו להשאיר פרטים בקובץ מתחת ולקבל בחינם מפורטל מדבירים פלוס עד שלושה מדבירים בעירכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי הדברת טרמיטים במטבח עוד בשלב הטלפון וכך לבחור בהצעה הזולה ביותר, מבלי להתפשר על איכות העבודה. 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

האם ניתנת אחריות על הדברת טרמיטים במטבח?

על הדברת טרמיטים במטבח מדבירים רבים נוהגים להעניק אחריות הנעה בין שנתיים לכ- חמש שנים. תקופת אחריות זו אינה כוללת את שיטת ההדברה באמצעות פתיונות ג'ל אלא רק באמצעות קידוח או תיבות. חשוב לבקש מהמדביר מסמך המעיד על תקופת האחריות לפני שהוא מבצע את עבודת ההדברה.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
5 שנות אחריות 3 שנות אחריות שנתיים אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מדבירים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.