הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

טרמיטים במשקוף

נתקלתם בנסורת עץ בסמוך למשקוף הדלת שלכם? שומעים נגיסות עזות במהלך הלילה ולא יודעים מהיכן זה מגיע? יכול להיות שיש לכם טרמיטים במשקוף ואתם צריכים מדביר שידע לטפל בבעיה.

איך לזהות משקוף דלת עם טרמיטים?

ניתן לזהות הימצאות טרמיטים במשקוף הדלת דרך כמה פרמטרים:

 • רעשים בקרבת איזור הדלת - כשטרמיטים משתלטים על איזור במשקוף הם מפיקים קולות נגיסה כמו שלנו בני האדם לכן במידה ואתם שמעתם בקולות של נגיסות בזמנים בהם שרוי שקט כגון בלילות או כשאין אדם נוסף חוץ מכם בבית זה סימן שמשקוף הדלת שלכם נאכל בידי טרמיטים. תוכלו להצמיד את האוזן למשקוף באופן פיזי ולהאזין מקרוב על מנת לוודא.
   
 • הימצאות טרמיטים בשטח - במידה ואכן ישנם טרמיטים במשקוף כל תנודה קטנה או גדולה של הדלת תביא לנפילתם של טרמיטים מצדי הדלת וגם לשאריות נסורת מאכילת המשקוף בידי הטרמיטים.
   
 • צבע מתנפח של המשקוף - ככל שאכילת הטירמיטים מתבססת בחלק הפנימי של משקוף הדלת ככה קשה יותר לאתרם שלא באמצעים ייחודיים של מדביר מקצועי אך כאשר טרמיטים מקרבים את מסלול אכילתם לאיזורים החיצוניים של שכבת הצבע של משקוף הדלת ככה עשויים לצוץ איזורי אויר קטנים הנראים לעין ודבר זה עשוי להעיד על הימצאותם של הטרמיטים במשקוף.
   
 • תעלות ליד המשקוף - הדרך שבה טרמיטים זזים בתוך הבית שלנו היא באמצעות חפירה, לכן אם יש לכם טרמיטים במשקוף כנראה שהם לא נמצאים רק שם וכנראה שיש לכם בעיה של טרמיטים בקירות הבית שלכם.

לאילו נזקים גורמים הטרמיטים במשקוף הדלת?

במידה ויש לכם טרמיטים במשקוף הדלת הם עשויים לגרום להתפוררות פנימית וחיצונית של המשקוף עקב מסלולי אכילה שונים ומרובים מה שעשוי לגרום במצטבר לנסורת עץ בסביבת הדלת ולהתפרקות של המשקוף עצמו דבר שעשוי להוות סכנה לבני הבית שעוברים בדלת.

 

טרמיטים במשקוף

השוו בין מדבירי טרמיטים

ישנם עשרות אם לא מאות מדבירים שיוכלו במידה כזאת או אחרת להדביר את הטרמיטים במשקוף הדלת שלכם אך עניין זה יכול להיות מבלבל כי איך תדעו מי הכי מתאים עבורכם גם מבחינת מקצועית וגם מבחינה כספית? השאירו פרטים בפורטל מדבירים פלוס ותוכלו לקבל עד 3 מדבירים שונים עבור הדברת טרמיטים שדרכם תוכלו להשוות וגם לחסוך בכסף רב.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מחיר הדברת טרמיטים במשקוף הדלת

 הדברת טרמיטים במשקוף הדלת היא בד"כ מקרה נקודתי והמחיר נע בין 250 ל- 500 ש"ח לנקודה. כמובן שהמחיר משתנה בהתאם למספר המשקופים הנגועים, סוג חומרי ההדברה בהם ישתמש המדביר וכו'. חשוב לומר שהימצאות של טרמיטים בעץ יכולה הרבה פעמים להצביע על בעיה גדולה יותר ואז המחיר יהיה גבוה יותר.
 

מחיר להדברה נקודתית של טרמיטים במשקוף דלת

מחיר להדברה נקודתית של טרמיטים במשקוף דלת: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 500 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

איך לבחור מדביר טרמיטים?

ישנם מספר היבטים להם כדאי שתשימו לב לפני שאתם בוחרים מדביר לטרמיטים בדלת שלכם:

 • ניסיון - ודאו שלמדביר שאתם בוחרים יש את מירב הניסיון וכי הוא יבצע את העבודה של הדברת טרמיטים במשקוף על הצד היעיל והטוב ביותר. ככל שיחזיק בניסיון גדול יותר כך זמני עבודתו יתקצרו משמעותית ומה גם שזה יכול להבטיח לכם מינימום של נזק על המצב הקיים.
   
 • המלצות - חפשו המלצות על מדביר דרך משפחה וחברים וגם דרך האינטרנט תוכלו לקרוא על סמך חיפוש שמו של המדביר המלצות עליו.
   
 • אחריות לעבודה - בקשו מהמדביר אחריות לעבודה אותה ביצע. רוב המדבירים נותנים אחריות לתקופה מסויימת לכן כדאי שתבחרו במדביר שנותן אחריות מלאה על הדברת הטירמיטים במשקוף שלכם.