הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

מה הורג טרמיטים

הגעתם לכאן כי אתם וודאי רוצים לדעת מה הורג טרמיטים? האם אפשר לטפל ולהרחיק אותם לבדכם? ואיזה חומר הדברה הכי טוב נגד טרמיטים? את כל המידע הנ"ל תקבלו ממש כאן.

האם אפשר להרוג טרמיטים לבד?

ישנם כאלו אשר מחפשים את המונח "מה הורג טרמיטים" ובכוונתם לנסות ולהרוג לבד את הטרמיטים. אז זהו - לא ניתן להרוג טרמיטים לבד, אין חומר טבעי שסייע לכם ויש צורך בהדברה מקצועית ע"י מדביר מוסמך אשר יכול להשתמש בחומרים כימיים וחזקים ובשיטות הדברה ייעודיות ומתאימות.
 

אז מה הורג טרמיטים?

איזו שיטת הדברה מומלצת להריגת טרמיטים?

יש שני שיטות נפוצות בישראל, הראשונה כולל קידוח והשניה ללא קידוח. מי מהם מוצלחת יותר? מה יביא לפתרון הריגת הטרמיטים בוודאות? גלו:

  • מריחת ג'ל נגד טרמיטים: הפתרון הנ"ל נקודתי יותר ואם זהיתם נחיל טרמיטים, מריחת הג'ל תסייע לכם בהשמדת הנחיל הנוכחי. הבעיה היא הקן. אם קיים קן טרמיטים, יהיה קשה מאוד להשמיד אותו ללא קידוח. הג'ל כן יכול לסייע באופן נקודתי ואולי במקרה הטוב שאחד הטרמיטים יוביל את הרעל אל הקן וישמיד אותו. אבל הסיכוי כאן להצלחה הוא נמוך (אם יש מושבה של טרמיטים ממש מתחת לבית שלכם).
     
  • קידוח והזרקת רעל: זאת השיטה היעילה ביותר, היא גם יקרה בהרבה יותר. למעשה מבצעים קידוחים באזורים אסטרטגיים בבית, ממש ברובה של הריצוף שלכם. לאחר מכן, מזריקים רעל ויוצרים שכבת בידוד ומגן. כך שהטרמיטים מנסים להתקרב הם נוגעים ברעל בתדירות גבוה הרבה יותר ועשוים להשמיד בעצמם את כל המושבה באמצעות הרעל. בסיום הקידוח המדביר סוגר את החור.

>> יש לכם טרמיטים בבית? לחצו למידע והזמנת הדברה נגד טרמיטים

מהם חומרי ההדברה נגד טרמיטים?

ישנם כמה חומרי הדברה נפוצים, המגיעים בצורת ג'ל, אבקה או נוזל. בכל אחד מהם קיים חומר פעיל "רעלן" אשר תפקידו להרוג את הטרמיטים, הכירו את הרעלנים ואת העוצמה שלהם כלפי הסביבה.
 

שם החומר הפעיל השפעות ומסוכנות לאדם
Boric acid חומר רגיל נגד חרקים ונחשב יחסית כ"בטוח לשימוש", מסייע גם בהדברת נמלי אש וחרקים קטנים נוספים.
Bifenthrin מתאים לשימוש חיצוני (גינה וחצר) וגם לבית, מסייע גם בהדברת תולעי עץ.
Imidacloprid רעלן עצבי לחרקים, אבל לבעלי חיים ובני אדם הוא פחות מזיק עד כמעט לא מסוכן.
Fipronil יעיל בעיקר נגד טרמיטים ולמעשה מנטרל את המערכת העצבית שלהם. 
  • המידע לעיל נאסף מרשת האינטרנט ואין להסתמך עליו כתחלופה כלשהי למידע המופיע על גבי אריזות המוצרים או המלצות המדבירים.

אז לסיכום, מה הורג טרמיטים?

אז טרמיטים אי אפשר להרוג לבד וצריך מדביר, רצוי שיעשה זאת בשיטה הבטוחה של החדרת חומר רעיל מתחת לרצפה ויחסל את הקן או מושבת הטרמיטים שנמצאת מתחת לבית שלנו. כמו כן, אפשר לוודא איתו עם החומר שהוא משתמש רעיל לבני אדם וחיות ואם כן, אז לכמה זמן צריך לפנות את הבית.