הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת מזיקים

מחפשים אחר חברה או מדביר המספק הדברת מזיקים? ככל הנראה כל מי שעוסק בתחום עושה זאת, הרי בדיוק בשביל המזיקים נועדו חומרי ההדברה. כאן תוכלו לקרוא על שיטות הדברה נגד מזיקים, לראות את סוגי המזיקים ואף לקבל אמצעי זיהוי שונים. בפורטל "מדבירים פלוס" ניתן להזמין הדברת מזיקים בבית ובגינה.

השוואת מחירים להדברת מזיקים

בעזרת מדבירים פלוס ניתן לבצע הדברת מזיקים מכל מיני סוגים. כל שירות מתומחר באופן שונה וישנם מקרים בהם הטיפול מורכב (כמו טרמיטים ופשפשים ואפילו כאשר מדובר על ריסוס נגד מזיקים בגינה ובפרט בדשא) שם המחיר גבוה בהרבה משירות הדברה סטנדרטי. לכן, ניתן דרכנו לבצע השוואת מחירים בין מדבירים לצורך הדברת מזיקים. פשוט השאירו פרטים, קבלו הצעות מחיר והתחילו לחסוך.

 

הדברת מזיקים בבית

הדברת מזיקים בבית

ישנם לא מעט סוגי מזיקים אשר אוהבים לבקר אותנו בביתנו, בדשא ובכלל בגינה, לפניכם רשימה קצרה של סוגי מזיקים שונים שיעזרו לכם בזיהוי סוג המזיק שאצלכם בבית, בתוך כל אחד מן העמודים תוכלו לקרוא מידע על אותו המזיק, איך להרחיקו, כיצד מדבירים אותו, האם הוא מזיק לאדם ולאיזה נזק הוא גורם לרכוש. כמו כן, תוכלו לגלות כמה עולה הדברת מזיקים בבית את אותו המזיק.
 

>> המזיק לא מופיע ברשימה או שאינכם מכירים? עברו אל עמוד זיהוי חרקים

מהו המחיר הממוצע להדברת מזיקים?

בגדול מחירי ההדברה נעים בין כמה מאות שקלים בודדים למעט מזיקים מסוימים (הקטנים מבינהם) שם המחיר יקר בהרבה, מחיר ממוצע להדברת מזיקים בתוך בית ולרבות דירה נע בין 250 - 400 שקלים בלבד, מחירי הדברת מזיקים בגינה נע בין 300 - 600 שקלים. כמובן שתלוי בגודל הגינה ובשני המקרים סוגי המזיקים גם משנים את המחיר. מחירים של הדברה תראו כאן.
 

מחיר ממוצע להדברת מזיקים בבית

מחיר ממוצע להדברת מזיקים בבית: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

הדברת מזיקים בגינה

ישנם חרקים שלא נרצה לפגוש בגינה שלנו, כאלו אשר ממש מסוכנים או עשוים לגרום לנזק רציני. למשל, פרדוניה יכולה באופן קליל להרוס מרבד דשא שלם! לשם כך, נצטרך להזמין הדברת מזיקים בדשא, אשר מתאימה לחרק ועדיין לא הורסת את הדשא לחלוטין. קיימים עוד חרקים שיכולים להיות בשיחים ובעצים. למשל, תהלוכן האורן שיכול להיות ארסי. אם פגשתם בו, מהרו להזמין הדברת מזיקים בגינה.
 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הדברות מזיקים, מהן השיטות?

איזה שיטות הכי נפוצות בעבור הדברת מזיקים? הכירו:
 

סוג השיטה הסבר על השיטה
ריסוס חומרים מתחלבים אם נרצה לבצע הדברה נגד מזיקים בגינה, נצטרך חומר ריסוס אשר יחזיק לזמן ארוך יותר מאשר הריסוס הרגיל. לכן, שימוש בחומר מתחלב נשאר זמן רב יותר בסביבה חיצונית.
פיזור אבקה או ג'ל יש לא מעט אבקות, גרגירים וג'ל אשר משמשים לצורך הרעלת קן מזיקים. לרוב נפזר באזור הקרוב לקן והמזיקים כבר ידאגו להכניס זאת פנימה.
פתיונות מורעלים במידה ולא זהינו קן, אבל רואים את המזיקים בסביבה, ניתן להבין מהו מקור האוכל שלהם או איזה עץ הם "חוגגים" עליו. לפי כך ניתן לפזר בסביבה פיתיון מורעל.
הנחת מלכודות ומחסומים מזיקים יכולים להרוג לנו עצים רק באמצעות טיפוס ואכילת עלים. יש שיטות לחסום טיפוס שלהם על גבי העצים.

מה השוני בין הדברה אקולוגית לירוקה נגד מזיקים?

קיים שוני מזערי, ניתן לומר שהדברה אקולוגית היא נגזרת של "הדברה ירוקה", כאשר אקולוגית הכוונה היא שימוש בחומרים טבעיים בלבד למטרת הרחקת מזיקים והיא לעיתים מוגדרת גם בתור הדברת מזיקים אורגנית, לעומתה הדברה ירוקה אשר לא רחוקה במהות ובזהות שלה מהשיטה האקולוגית, היא ריסוס מזיקים באמצעות אותם חומרים טבעיים אך שעברו שינוי בילוגי כלשהו, עדיין היא אינה מסוכנת (ההדברה הירוקה) אך השימוש בה הוא מעט שונה וטוב יותר, כיום הדברה ירוקה מובילה במדד השימוש לבית ובאמצעותה מדבירים משתמשים לצורך ריסוס נגד מזיקים במרבית הריסוסים שהם עושים בבתים פרטיים.