הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת מזיקים

מחפשים אחר חברה או מדביר המספק הדברת מזיקים? ככל הנראה כל מי שעוסק בתחום עושה זאת, הרי בדיוק בשביל המזיקים נועדו חומרי ההדברה. כאן תוכלו לקרוא על שיטות הדברה נגד מזיקים, לראות את סוגי המזיקים ואף לקבל אמצעי זיהוי שונים. בפורטל "מדבירים פלוס" ניתן להזמין הדברת מזיקים בבית ובגינה.

השוואת מחירים להדברת מזיקים

בעזרת מדבירים פלוס ניתן לבצע הדברת מזיקים מכל מיני סוגים. כל שירות מתומחר באופן שונה וישנם מקרים בהם הטיפול מורכב (כמו טרמיטים ופשפשים למשל) שם המחיר גבוה בהרבה משירות הדברה סטנדרטי. לכן, ניתן דרכנו לבצע השוואת מחירים בין מדבירים לצורך הדברת מזיקים. פשוט השאירו פרטים, קבלו הצעות מחיר והתחילו לחסוך.

 

הדברת מזיקים בבית

הדברת מזיקים בבית

ישנם לא מעט סוגי מזיקים אשר אוהבים לבקר אותנו בביתנו, לפניכם רשימה קצרה של סוגי מזיקים שונים שיעזרו לכם בזיהוי סוג המזיק שאצלכם בבית, בתוך כל אחד מן העמודים תוכלו לקרוא מידע על אותו המזיק, איך להרחיקו, כיצד מדבירים אותו, האם הוא מזיק לאדם ולאיזה נזק הוא גורם לרכוש. כמו כן, תוכלו לגלות כמה עולה להדביר את אותו המזיק.

>> המזיק לא מופיע ברשימה או שאינכם מכירים? עברו אל עמוד זיהוי חרקים

מהו המחיר הממוצע להדברת מזיקים?

בגדול מחירי ההדברה נעים בין כמה מאות שקלים בודדים למעט מזיקים מסוימים (הקטנים מבינהם) שם המחיר יקר בהרבה, מחיר ממוצע להדברת מזיקים בתוך בית ולרבות דירה נע בין 250 - 400 שקלים בלבד, מחירי הדברה נגד מזיקים בגינה נע בין 300 - 600 שקלים. כמובן שתלוי בגודל הגינה ובשני המקרים סוגי המזיקים גם משנים את המחיר. מחירים של הדברה תראו כאן.

מחיר ממוצע להדברת מזיקים בבית

מחיר ממוצע להדברת מזיקים בבית: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

מה השוני בין הדברה אקולוגית לירוקה נגד מזיקים?

קיים שוני מזערי, ניתן לומר שהדברה אקולוגית היא נגזרת של "הדברה ירוקה", כאשר אקולוגית הכוונה היא שימוש בחומרים טבעיים בלבד למטרת הרחקת מזיקים, לעומתה הדברה ירוקה אשר לא רחוקה במהות ובזהות שלה מהשיטה האקולוגית, היא ריסוס של אותם חומרים טבעיים אך שעברו שינוי בילוגי כלשהו, עדיין היא אינה מסוכנת (ההדברה הירוקה) אך השימוש בה הוא מעט שונה וטוב יותר, כיום הדברה ירוקה מובילה במדד השימוש לבית ובאמצעותה מדבירים משתמשים לריסוס מרבית הריסוסים בבתים פרטיים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה