הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת דבורים

שלא יעקצו אתכם: הדברת דבורים לא חייבת להיות שירות יקר וכיום ניתן להזמין מדביר במחירים זולים למדי עבור עבודה מקיפה. צרו איתנו קשר עוד היום ותוכלו לקבל עד שלוש הצעות שונות ממדבירים מעולים באזורכם.

האם מותר להדביר דבורים? מה אומר החוק?

באופן כללי יש לנסות ולהימנע מהדברה של דבורים מאחר ומדובר בחיה מוגנת (אחראית על תהליך הרבייה של צמחים) ולפי החוק, ההדברה מותרת אך ורק במצבים בהם ישנו נחיל הממוקם במבנה מסוים ולא ניתן לסלקו בשום דרך אחרת. מקרה נוסף בו ניתן לבצע הדברת דבורים הוא כאשר הדבורה מהווה מפגע בשל קרבה לאוכלוסייה בסיכון כמו למשל אדם אשר סובל מאלרגיה לדבורים או אוכלוסיה מבוגרת (קשישים) או חולים, רק אז נבצע ריסוס נגד דבורים.

הדברת דבורת עץ

אז מה עושים במצב שבו נתקלים בדבורים?

נתקלתם במספר דבורים שמתעופפות בסמוך לכניסה אל הבית? זיהיתם קן או כוורת של דבורים בחצר? אלו הגורמים שיש לפנות אליהם (בסדר הזה) במצב בו גיליתם דבורים:

  1. מזמינים כוורן: הדרך הראשונה להתמודד עם הדבורים היא על ידי הזמנת כוורן (דבוראי) אשר יגיע ויאסוף את נחיל הדבורים.
     
  2. פונים לאגודת "מגן דבורים אדום": דרך נוספת לטיפול בדבורת הדבש היא פנייה אל אגודת "מגן דבורים אדום" אשר דואגת לשמר את נחילי הדבורים בארץ ומציעה שירות של פינוי הקן ללא כל תשלום.
     
  3. מזמינים מדביר: הזמנת מדביר היא האופציה האחרונה אך ישנם מקרים שבהם אין מנוס מביצוע ההדברה, כפי שהוצג בפסקה הקודמת. חשוב לבחור במדביר בעל רישיון להדברה של דבורת הדבש.

מחיר הדברת דבורים: כמה עולה השירות?

מחיר של הדברת דבורים נע בדרך כלל בין 200 ל-400 ש"ח והעלות המדויקת נקבעת על סמך המיקום בו נמצאות הדבורים, גודלו של הקן ושיטת הטיפול וההדברה הנבחרת. 

 

מחיר ממוצע להדברה של דבורים

מחיר ממוצע להדברה של דבורים: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

השוואת מחירים עבור שירותי הדברת דבורים

אם דבוראי או נציג מאגודת מגן דבורים אדום אינו מצליח לפנות את הקן ולהרחיק את הדבורים מהבית או החצר שלכם, זה הזמן להזמין שירותים של הדברת דבורים. שירותים אלו לא אמורים לעלות הרבה ואפשר למצוא כיום מחירים משתלמים למדי עבור העבודה. דרכנו תוכלו לבצע השוואת מחירים ולמצוא מדביר מוסמך ומקצועי, בעל האישורים הנדרשים והרישיונות אשר מאפשרים לו לבצע הדברה של דבורת הדבש. צרו איתנו קשר וקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות.

 

הדברת דבורים

כיצד מבצעים הדברת נחיל דבורים?

בדומה לעבודה של הדברת צרעות, גם הדברת נחיל דבורים מתבצעת באמצעות ריסוס נגד מזיקים אך זו השיטה האחרונה בדרך כלל, שבה יבחר לנקוט המדביר. את הריסוס צריך לבצע באופן ייסודי ומקיף ולוודא כי המדביר איתר את הקן ודאג להשמידו. דרך נוספת להרחקתן של הדבורים מהמקום היא מציאת המלכה והעברתה אל מקום אחר ובאופן מסודר, מה שגורם לשאר הדבורים להתרחק מהאיזור מאחר והן פשוט מחפשות את המלכה ובאות בעקבותיה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הדברת דבורת עץ - שאלות נפוצות:

להלן מספר שאלות נפוצות בנושא הדברת דבורת עץ שיספקו לכם מידע נוסף וחיוני בנושא:

האם ניתן לבצע הדברה נגד דבורים באופן עצמאי?

זה מאוד לא מומלץ ואפילו מסוכן, מה גם שהחוק אוסר על הדברה של דבורים למעט המקרים שפירטנו כאן בעמוד. לכן הימנעו מניסיונות הדברה עצמאיים והזמינו גורם מוסמך ומקצועי.


מהם המקומות הנפוצים בהם הדבורים בוחרות להקים קן?

לרוב הכוורת/קן של הדבורים תימצא בצינורות של מיזוג, פתחי ארונות וחורים חלולים בגינה או בתוך קירות הבית.


מתי דבורת הדבש עוקצת?

דבורה עוקצת כאשר היא מרגישה מאוימת ולכן יש להימנע מתנועות ופעולות שיגרמו לה להרגיש בסכנה.