הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת זבובי תסיסה

זבובי תסיסה עשויים להיות מטרד של ממש. אם גם אתם נתקלתם בזבובים קטנים וטורדניים בבית שלכם, ייתכן ומדובר בזבוב התסיסה אשר מגיע בעקבות התפתחות של ריקבון. גלו איך מתבצעת הדברת זבובי תסיסה וכמה עולה העבודה ולאחר מכן הזמינו מדביר מקצועי עד הבית.

כיצד נראה זבוב התסיסה והיכן נמצא אותו?

זבוב התסיסה הוא חרק מכונף שצבעו הוא חום או שחור וגודלו נע בין 1 - 3 ס"מ. את זבובי התסיסה נמצא בדרך כלל בתוך הבית, באזור של צמחייה ועציצים בשל השקיית יתר אשר יצרה ריקבון. בנוסף, הזבובים עשויים להתקבץ גם באזורים אחרים בהם התפתח ריקבון, כמו למשל על פירות או ירקות. לרוב, זבובוני תסיסה יחפשו מקומות לחים מאחר ומקומות אלו מהווים מצעי דגירה אופטימליים בעבורם.

 

הדברת זבובי תסיסה

האם זבוב התסיסה גורם לנזקים?

זבוב התסיס עשוי לגרום לנזקים לצמחייה בבית וזאת מאחר והזחלים שלו ניזונים משורשי הצמח ולמעשה מחלישים את השורשים. כאשר השורשים חלשים, הם סופחים פחות מזון והצמח נחלש ועשוי לנבול עם הזמן. חשוב לציין כי הזבובים עצמם אינם מזיקים במיוחד והם לא עוקצים אך הם מהווים מטרד ולכן נרצה להיפטר מהם. אגב אם אתם מרגישים עקיצות, ככל הנראה מדובר ביתוש ותצטרכו להזמין שירות של הדברת יתושים.

זבובי תסיסה מעט מזיקים לבית

מחיר הדברת זבובי תסיסה

המחיר להדברת זבובי תסיסה עומד על 300 ש"ח. טווח המחירים נע בין 200 ל-400 ש"ח. המחיר מתייחס להדברה בשיטת הריסוס או שימוש במלכודות צהובות עם דבק. מחיר זה כולל גם טיפול מקיף ברימות ובביצים של זבוב התסיסה.

 

מחיר ממוצע להדברת זבובי תסיסה

מחיר ממוצע להדברת זבובי תסיסה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

כיצד מדבירים זבובי תסיסה?

הדברת זבובי תסיסה נעשית באמצעות ריסוס מקצועי על ידי מדביר. כמו כן, ההדברה של זבוב התסיסה יכולה להתבצע גם על ידי הצבת מלכודות דבק צהובות במספר אזורים בבית, כאשר לרוב נרצה לפזר את המלכודות בקרבת מים עומדים, צמחים ועציצים. במקביל, נדרש לטפל גם במצע הדגירה, בו נמצאות הביצים של זבובי התסיסה או רימות הזבובים והטיפול יכלול בדרך כלל החלפה של האדמה הקיימת או ייבוש של מים עומדים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הדברה מקיפה של זבוב התסיסה

כאשר מדובר על הדברת זבובים, חשוב מאוד לבדוק שההדברה מתבצעת כמו שצריך. פרט לטיפול בזבובים הבוגרים באמצעות הצבת מדבקות או ריסוס בבית, יש להקפיד גם על טיפול מקיף במצעי הדגירה של זבוב התסיסה והמשמעות היא לעיתים החלפה של האדמה בעציצים, ייבוש מים עומדים וכל פעולה אחרת לצורך העלמת הריקבון. כמובן, במידת הצורך אם הצמח רקוד - כדאי לזרוק אותו.

שאלות על הדברת זבובי תסיסה

לפני שנסיים, ריכזנו שאלות חשובות של גולשי האתר בנוגע להדברת זבובי תסיסה בבית:

כיצד נמנע הגעה של זבובי תסיסה?

הדרך למנוע את הגעתם של זבובי התסיסה היא מניעה של ריקבון. זיהיתים פירות או ירקות רקובים או עם עובש? זרקו אותם לפח בזמן. השקתם את העציצים בבית? הקפידו על השקייה מידתית ולא מוגזמת.


מדוע חשוב להדביר זבובוני תסיסה במהירות?

זבובוני התסיסה מתרבים באופן מהיר והנקבה מטילה בין 10 ל-30 ביצים ביום. לכן, כדאי לטפל בבעיה כמה שיותר מהר.