הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת זבוב הזית

זבובי הזית אינם פוסחים על אף אחד מהזנים ונוכל למצוא אותם גם בעצי זית מסוג נובו או מנזנילו וגם בפקאול או נאבאלי. מחפשים מדביר שיסייע? השאירו פנייה וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עוד היום.

הדברת זבוב הזית - מתי ולמה זה נדרש?

זבוב הזית גורם לנזקים רבים לפירות העץ וזאת מאחר ונקבת הזבוב מנקבת את הפרי ומטילה בו ביצים. בעקבות הניקוב נוצרים על פירות העץ חיידקים, פטריות וזיהומים ותוצרת העץ יורדת בצורה משמעותית. את הדברת זבוב הזית מומלץ לבצע לקראת סוף החורף מאחר והזבובים מגיעים עם תחילת עונת האביב.

 

הדברת זבוב עץ הזית

מחיר הדברת זבובי זית

המחיר להדברת זבובי זית עומד על 300 ש"ח בממוצע להדברה אשר מתבצעת באמצעות ריסוס. טווח המחירים נע בין 200 ל-400 ש"ח.

 

מחיר להדברת זבובי עץ הזית

מחיר להדברת זבובי עץ הזית: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

איך להדביר את זבובי עץ הזית?

כאשר מדובר על הדברת עצים, ישנן טכניקות שונות אשר מספקות מענה טוב בפני המזיקים השונים. אלו הן השיטות להדברה של זבובי עץ הזית:

 • הצבת מלכודות: הדרך הראשונה להדברת זבובי עץ הזית היא על ידי פיזור של מלכודות אשר קוטלות את זבוב העץ. במלכודות אלו יש נוזל אשר מורכב מחלבון ואליו הזבובים נמשכים. הזבובים נופלים אל תוך הנוזל הנמצא בבקבוק ובכך למעשה מטפלים בהם. מלכודות אלו אפקטיביות למדי ומשמשות גם לצורך הדברת זבובי פירות.
   
 • ריסוס כימי: שיטה זו נחשבת לאפקטיבית מאוד בהדברת זבובי עץ הזית אך היא כוללת שימוש בחומרים כימיים ולכן חלק גדול יעדיף לבחור באופציה של הצבת מלכודות. הריסוס חייב להיעשות בצורה מבוקרת ועל ידי מדביר מקצועי.
   
 • שילוב של השיטות: כיום במטעי זיתים רבים נוכל לראות שילוב של שתי השיטות הללו, כלומר תליית מלכודות על עצי הזית וריסוס אחת לתקופה בשביל למנוע את ההתרבות של זבוב עץ הזית.

איך יודעים שנדרשת הדברה לזבוב הזית?

הדרך הטובה ביותר לדעת שנדרש להזמין מדביר לצורך הדברת זבובי זית היא על ידי חיפוש סימנים על גבי הזיתים שעל העץ. אם זיהיתם פצעים בצבע כחול או שחור על הזיתים שעל העץ או לחילופין ראיתם שקע בפרי, זו ככל הנראה עקיצה של זבוב הזית ויש להזמין הדברה באופן מהיר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מידע נוסף על זבובי עץ הזית

הנה מידע חשוב נוסף שיסייע לכם בהתמודדות עם הגעתם של זבובי עץ הזית:

 • זבובי עץ הזית פעילים בעיקר בשעות היום ובטמפרטורה אשר נעה בין 20 ל-30 מעלות צלזיוס.
   
 • הזבובים מגיחים בדרך כלל בתחילת חודש נובמבר ונמצאים במטעי הזיתים עד סוף חודש מרץ.
   
 • המראה של זבוב הזית דומה מאוד למראה של זבוב רגיל אך הוא מעט קטן יותר וגודלו הוא כ-4 מ"מ.
   
 • מומלץ לבצע הדברת זבובים במטע על ידי ריסוס כשישה שבועות לפני שמסתיים מסיק הזיתים.

דחיפות להזמנת הדברה לזבוב הזית

במידה וזיהיתם סימנים אשר מעידים על פלישה של זבובי זית למטע הזיתים שלכם, כדאי למהר ולהזמין הדברה מאחר ועשוי להיגרם נזק רב לתוצרת במטע. הפירות עשויים ליפול מהעץ והם מתמלאים בחורים רבים וגם בחיידקים וזיהומים.
 

דחיפות להזמנת מדביר:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 3 דחיפות נמוכה

קבלו הצעת מחיר להדברת זבובי זית

מחפשים מדביר? דרך פורטל מדבירים פלוס תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות ממדבירים מומלצים ומקצועיים באזור המגורים שלכם. קבלת הצעות המחיר היא חינמית לחלוטין ובדרך זו תוכלו לערוך השוואה ולבחון את המחירים השונים בעבור השירות.