הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת רימות זבובים

איך להרוג רימות זבובים? כמה זה עולה ומדוע יש רימות זבובים בבית ובפרט במטבח? קבלו את כל המידע הנחוץ לכם על טיפול ברימות זבובים.

הדברת רימות עם מדבירים פלוס

תולעי מזון או רימות? שניהם עשוים להופיע במטבח ולא מובן לכם מהו? יש לנו חדשות קצת משמחות בעבורכם, הטיפול בשניהם זהה - ככה שאם אתם רואים רימות במטבח ורוצים להדבירן - תוכלו להתחיל כבר עכשיו. השאירו פרטים או חייגו וקבלו עד שלוש הצעות מחיר של חברות הדברה דרך פורטל מדבירים פלוס. השוו מחירים והתחילו גם אתם לחסוך.

למה יש רימות זבובים בבית?

אם אתם מתמודדים עם רימות של זבובים בבית, יש סיכוי טוב שהשארתם מזון במטבח. לרוב, כשמזון נרקב בבית, הוא מושך אליו זבובים ויתושים או ברחשים (תוכלו לקרוא כאן על הדברת ברחשים). מה שמהווה עבורם (המזון הרקוב) את הבסיס המושלם להטלה של ביצים. כעבור מספר ימים, אתם כבר תתמודדו עם הצורך בשירות של הדברת רימות זבובים ושל תולעים בבית. אגב, רימות נמשכות גם לאזורים מאוד לחים, לדפנות של ארונות ושיש ועוד. לרוב, אזורים אלו צוברים פירורי מזון שהופכים כבר ממש ל"דבק" עם הזמן. אנחנו מדברים על אותו לכלוך מאוד דביק בפינות של הבית. פינות אלו, גם הן מהוות בסיס הטלת ביצים מושלם לזבובים ויתושים. קומפוסט לצמחים? חייב להיות איכותי, אחרת ימשוך גם הוא זבובים להטלת ביצים!

הדברת רימות במטבח

הדברת רימות על ידי מדביר

כשמדברים על הדברת רימות על ידי מדביר, מדברים למעשה על יותר מפעולה אחת. מעבר להדברה מאוד מקצועית במקום בו הביצים הוטלו, אתם חייבים גם לנקות את האזור באופן קפדני במיוחד. ללא ניקיון, ההדברה עשויה להיות פחות אפקטיבית. בכל מקרה, מדביר מקצועי יידע לאבחן זאת מראש. מדבירים מקצועיים לא אמורים להדביר מקום כלשהוא אם קיים חשש שחומר ההדברה לא יצליח לחדור את מעטפת הלכלוך. כמו כן, במידה ויש "מכת" זבובים בביתכם, מומלץ ליידע את המדביר ולבצע הדברת זבובים בבית גם כן, על מנת לטפל בבעיה מהשורש.

איך להרוג רימות זבובים?

רימות זבובים הינם תולעים לבנות שהן צאצאי זבוב הבית. הדרך היעילה ביותר להרוג רימות זבובים היא הדברת רימות עם חומר הדברה בשיטת ריסוס. הדברת רימות הזבובים הורגת אותם ואת הזבובים לאחר 30 דקות. ריסוס נגד רימות הזבובים מתבצע בכל רחבי הבית ויעיל מאוד לצורך הריגת רימות הזבובים.

כמה עולה הדברה נגד רימות זבובים?

ניתן לאתר מדבירים מומלצים דרך מדבירים פלוס, חלקם יגבו ממכם מחיר של 200 -300 ש"ח. באופן כללי, הדברה של רימות זבובים לא אמורה לעלות יותר ממחיר של 300₪ בממוצע. יחד עם זאת, חשוב לזכור שככל שחברת ההדברות תהיה מקצועית יותר ותשתמש בחומרי הדברה יותר איכותיים (ישנם גם חומרי הדברה אקולוגיים ולא רעילים לאנשים), כך יהיה כדאי לשלם עוד כמה שקלים ולהנות משירות הדברה מקצועי.

טיפול ברימות זבובים במטבח

חשוב לדעת מספר דברים לגבי טיפול ברימות זבובים במטבח, כמו למשל נושא השימוש בהדברת ג'ל והדברת ריסוס. שימו לב, הארון היחידי שיש לרסס הוא הארון שנמצא תחת הכיור. לגבי שאר הארונות, נהוג לרסס רק את הצירים. כשמדברים על טיפול ברימות במטבח, חשוב להשתמש גם בג'ל, אותו חומר שמזיקים אוכלים, מורעלים ממנו ומפיצים אותו למזיקים אחרים, זוהי למעשה אחת השיטות הנפוצות לביצוע הדברת מזיקים בבית.


> לאיתור הדברה באזורך: