הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת עכבישים

נתקלתם בעכבישים בביתכם? בעזרת 'מדבירים פלוס' אתם יכולים למצוא מדבירים אשר מספקים הדברה נגד עכבישים ולקבל  עד שלוש הצעות מחיר משתלמות של חברות ומדבירים מאזורכם.

הדברה ירוקה נגד עכבישים בבית

רוב העכבישים הנמצאים בבית אינם גורמים לנו לנזקים ממשים, בטח שלא לרכוש וגם מבחינה בריאותית, הם בסדר. אם זאת לא נעים כלכך לחיות לצד מזיקים וחרקים השונים ולכן אם הנכם נתקלים באופן תדיר בעכבישים וחרקים בביתכם, מומלץ להזמין הדברה. כיום שימוש בהדברה ירוקה הוא הנפוץ ביותר בישראל, זהו ריסוס שפועל על פי תמציות צמחים אשר מסוכנות והורגות את המזיקים, ישנם תערובות שונות המתאימות לזנים וסוגים מסוימים, לכן מומלץ לידע את המדביר כי אתם מזמינים הדברה נגד עכבישים ואם נתקלתם באותו הסוג מספר פעמים רצוי לצלם ולהראות לו טרם הוא מתחיל בעבודתו.

הדברה ביולוגית לעכבישים בגינה

כאשר מבצעים הדברה בגינה ובחצר חומרי הדברה פשוטים המתאימים לבית פחות אפקטיביים, למשל הדברה ירוקה? תחזיר מעמד עד לגשם הראשון או עד שקרני השמש פשוט יפיגו את עוצמת התרסיס. אם זאת כיום קיימים גרגירים וחומרים ביולוגים אשר יותר עמידים בפני תנאי החוץ. לכן מומלץ להשתמש בחומרים כימים או ביולוגים לצורך הדברות חיצוניות. בנוסף איתור מקור הבעיה וקן העכבישים הוא דבר חשוב מאוד ומציאתו והשמדתו עשוים לתרום לאחוזי ההצלחה בהרחקתם.

כמה עולה להדביר נגד עכביש?

בגדול מדובר על הדברה של חרקים, כאשר ישנם כמה טכניקות ושימוש בחומרים שונים, למשל ריסוס לבית יעלה לכם בין 250 - 350 ש"ח, שימוש בהדברה כימית או ביולוגית בגינה תעלה לכם בין 400 - 600 ש"ח. (בדומה לשירות הדברת מזיקים בגינה). לעיתים בשל תסבוכות רציניות יותר כמו זנים ארסיים ומסוכנים אשר מחייבים איתור של אותו עכביש או מספר קנים מרובים בקרבת מקום של עכבישים אחרים, המדביר יתן הצעת מחיר נוספת.

איזה עכבישים ארסיים יש בישראל?

ישנם מספר עכבישים בישראל המוגדרים כמסוכנים, העכביש הכי מסוכן הוא הזן המוכר: האלמנה השחורה אשר במקביל אליו נמצא ארסן חום. שניהם מוגדרים כמסכנים חיי אדם והם העכבישים המסוכנים ביותר בישראל.

אלמנה שחורה
מסכני חיי אדם - אלמנה שחורה
אחריהם ישנם עוד כמה זנים מסוכנים, אך אינם מסכני חיים, הם עשוים לגרום לאי נעימות למספר ימים לעורר תגובה מקומית כואבת ושורפת. הזנים הנפוצים הם אלמנה חומה, כדורית אדומה, פרוונית שחורה וכדורית גדולה.

איך מזהים אם העכביש ארסי?

לצערנו עולם העכבישים הוא מבלבל מאוד וישנם אלפי זנים שונים, למזלנו אין הרבה סוגים ארסיים בישראל ולכן המסוכנים ביותר צבעם הוא חום ושחור, שניהם בגודל בין 10 - 15 ס"מ, אז למה קשה כלכך לזהות עכביש ארסי? בשונה משאר החרקים, העכבישים הארסיים באמת לא בעלי צבעים חדים ובוהקים כמו צהוב ואדום, אלא שחורים וחומים, פרוותיות או לא? גם כאן אין חוקיות מסוימת שאומרת לנו מי כן ארסי ומי לא.

אבל על פי עצות של מדבירים מורשים, נוכל לסייע לכם במקרה של עקיצה: צריך לשטוף באופן מידיי את המקום עם מים וסבון ולהתפנות במהירות האפשרית לטיפול רפואי. מומלץ ורצוי לצלם ולזהות כמה שיותר פרטים מהזן שעקץ אתכם על מנת לקבל טיפול תרופתי מותאם. אם לא תפסתם את העכביש, מומלץ להזמין מדביר טרם תחזרו ללון בביתכם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה