הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת עקרבים

מצאו מדביר מקצועי שיסייע בלכידה או הדברה של עקרבים שחורים או צהובים על ידי ריסוס או הצבת מלכודות וטכניקות נוספות. מבצעים השוואת מחירים דרך האתר וחוסכים עלויות.

הדברת עקרבים במחיר זול בכל הארץ

נתקלתם בעקרב בחצר, בגינה או אפילו בתוך הבית שלכם? מהרו להזמין מדביר מקצועי על מנת לבצע את ההדברה ולהרחיקם מהשטח. חלק מהעקרבים מסוכנים מאוד ובכל מקרה בו מצאתם עקרב, אל תהססו ופנו אל גורם מקצועי לצורך זיהוי והדברה על ידי ריסוס או טכניקות אחרות. אתר מדבירים פלוס מספק שירותי הדברה בכל הארץ עם מדבירים מומלצים בלבד אשר מספקים שירותי הדברת עקרבים במגוון שיטות.

הדברת עקרבים

כמה עולה הדברה של עקרבים?

במקרים רבים, מחיר הדברה של עקרבים נקבע על סמך גודלו של השטח הדורש ריסוס, סוג העקרב ומגוון הפעולות וגם שיטות ההדברה המתבצעות על ידי המדביר. מבדיקות שערכנו עם מדבירים בכל רחבי הארץ, אפשר להגיד שמחיר הדברת עקרבים מתחיל מ-300 ש"ח ועשוי להגיע גם ל-800 ש"ח ואף יותר.

במקרים רבים כדאי לבקש מהמדביר לבצע בדיקות מקיפות בשטח הגינה ולוודא שלא קיימים עקרבים נוספים המסתתרים באזורים פנימיים שאינם גלויים.

מחיר ממוצע להדברת עקרבים

מחיר ממוצע להדברת עקרבים: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

כיצד תוכלו למנוע הגעה של עקרבים לגינה?

ישנם מספר פעולות אשר עוזרות למנוע הגעה של עקרבים לשטח. אחת הדרכים האפקטיביות ביותר היא להיפטר מהחרקים שמהם ניזון העקרב. בדרך כלל עקרבים ניזונים מנמלים או ג'וקים כמו למשל תיקן גרמני (קראו עוד על הדברת תיקן גרמני) או אמריקאי שנפוצים מאוד בבתים רבים ובגינות. כלומר על מנת למנוע את הגעתם של העקרבים, נדרש להזמין אחת לתקופה מדביר נמלים שיבצע הדברה מקצועית.

כמו כן, חצר מסודרת ונקייה היא מפתח להרחקה של העקרבים וגם ניתן לבצע הדברת מזיקים בגינה אשר תרחיק מסוכנים נוספים כמו למשל נחשים. העקרב אוהב להגיע לאזורים בהם קיימות ערימות של לכלוך, עלים, עשבים ועוד. חצר מתוחזקת תקטין משמעותית את הסיכוי להגעה של העקרבים אל השטח שלכם ואין להקל ראש בנושא זה.

מה חשוב שתדעו על עקרבים?

  • העקרב פעיל בעיקר בשעות הלילה ומגיע בדרך כלל באזור חודש מאי עד חודש ספטמבר.
     
  • הוא נוהג להסתתר במקומות מסתור מתחת לאבנים, צמחייה סבוכה, מחילות בחול.
     
  • ישנם סוגים רבים של עקרבים בישראל כאשר חלקם מסוכנים מאוד וחלקם אינם מסוכנים.
     
  • עקיצת העקרב כואבת ומסוכנת ועשויה לגרום לתופעות שונות כמו פרקוסים, צריבות וכאבים.

איך מתבצעת הדברה נגד עקרבים?

כאשר אנו מדברים על עקרבים, חשוב להבין שכל ניסיון של הדברה באופן עצמאי בעזרת חומרי ריסוס כאלה ואחרים לא יהיה אפקטיבי ברוב המקרים וזאת מאחר ולעקרב יש שיריון אשר מגן עליו. בכל מצב בו נתקלתם בעקרב, פנו אל מדביר מקצועי כי "אם יש ספק, אין ספק" ולא כדאי לקחת סיכון.

הדברה של עקרבים בדרך כלל מתבצעת עם חומרי הדברה ייעודיים כמו אבקה מיוחדת או חומרי ריסוס אפקטיביים מיוחדים וכמובן שתמיד ניתן לבצע לכידה של עקרב באמצעות מלכודות מיוחדות ולאחר מכן שחרורו בשטחים רחוקים מקרבת הבית שלכם.

לכידת עקרב שחור

הדברת עקרבים שחורים וצהובים 

בישראל קיימים מספר סוגים של עקרבים. חשוב לציין, לא כל הסוגים מסוכנים אך היות ומרבית האנשים אינם יודעים לזהות את סוג העקרב בו הם נתקלו, ההמלצה היא תמיד ליצור קשר עם גורם מקצועי שיודע לבצע הדברת עקרבים באופן מקצועי וזוהי עבודתו המרכזית. אחד מהסוגים המסוכנים הוא עקצן צהוב אשר ניתן למצוא בכל רחבי הארץ. עקרב זה מסוכן מאוד ובמידה ונתקלתם בעקרב אשר צבעו צהוב, מהרו לצלצל ולהזמין שירותי הדברה.

האם עקרב מסוכן?

ומה באשר לעקרב שחור? אם נתקלתם בעקרב שכזה, אין לדעת אם מדובר בשחרן יהודה או עקרבון נגבי שהם מינים שאינם נחשבים למסוכנים או בקטלן דו גוני כמו גם קטלן עב זנב שצבעם גם הוא שחור והם דווקא מסוכנים מאוד. על כן, פנו אל מדביר עקרבים לטיפול בבעיה והשמדת המזיק.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מדביר עקרבים מוצאים דרך 'מדבירים פלוס'

מחפשים שירות של הדברת עקרב על ידי מדביר או לוכד עקרבים מקצועי? בין אם חיפשתם ריסוס נגד עקרבים ובין אם רק הרחקה שלהם בצורה שאינה תזיק להם, כדאי לכם לבחון את המחיר ולהשוות בקלות ובמהירות. היות והעקרב עשוי להיות מסוכן, הבדיקות צריכות להתבצע בצורה מהירה ויעילה וזאת בדיוק השיטה שבה עובד האתר שלנו. דרכנו תוכלו לקבל בשיחת טלפון אחת, הפניות למדבירים שונים הפועלים באזורכם ולמעשה למצוא מדביר בהתראה קצרה שיטפל בבעיה כבר באותו היום.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה