הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת פשפש המיטה

חושדים שפשפש המיטה הגיע אליכם? בעמוד תראו איך תוכלו לזהות אותו, האם הוא מזיק, איך נפטרים ממנו וכמה עולה ההדברה. בנוסף תראו מה עושים אם מצאתם את פשפש המיטה, האם כדאי להשתמש בתרופות סבתא וגם לערוך השוואת מחירים.

הכירו את פשפש המיטה

פשפש המיטה הוא סוג של פשפש אשר אוהב להסתתר ברהיטים שלנו ובמיוחד במיטה. פשפש המיטה ניזון מדם של בני אדם, ולאחר העקיצה הם נוטים לחזור למקום המסתור שלהם לכמה ימים לצורך מנוחה ולצורך "עיכול הארוחה".

 

גודל פשפש המיטה לרוב ינוע בין 1-4 מ"מ לפשפש לא בוגר (נקרא שלב הנימפה), וגודל פשפש המיטה בוגר יהיה בין 5-6 מ"מ. שימו לב שזה הגודל שלו לפני שהוא אכל. פשפש המיטה הוא בצבע צהוב-חום והצורה שלו עגולה ושטוחה.

 

הדברת פשפש המיטה

מחיר הדברת פשפש המיטה

מחיר הדברת פשפש המיטה ינוע בין 1,200 - 1,800 ש"ח עם ממוצע של 1,500 ש"ח להדברה של חדר בודד. שימוש בשיטת אנוקסיה שחונקת את פשפש המיטה לרוב יוסיף עוד 2,000 ש"ח למחיר ההדברה.

 

מחיר הדברת פשפש המיטה לחדר בממוצע

מחיר הדברת פשפש המיטה לחדר בממוצע: 1500 ₪

טווח מחיר גבוה 1800 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

רוצים לראות מחירים נוספים? כנסו למחירון ההדברות

השוואת מחירים להדברת פשפש המיטה

מחיר הדברת פשפש המיטה הוא בהחלט יקר ויש כמה דברים שיכולים להוריד מעט במחיר, מבלי להתפשר על איכות השירות שתקבלו. קודם כל הדברה ביותר מחדר אחד לרוב תוריד את המחיר לפי חדר, אז זו התחלה.

 

בנוסף מומלץ לבצע השוואת מחירים בין מדבירים שונים להדברת פשפש המיטה. לא כל מדביר יקח לכם מחיר זהה על אותה ההדברה בדיוק. התקשרו לצוות אתר מדבירים פלוס ותקבלו עד 3 הצעות מחיר. ככה תוכלו לערוך את השוואת המחירים שלכם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

האם פשפש המיטה מסוכן לאדם?

קודם על פשפש המיטה עוקץ את בני האדם וכתוצאה מכך גורם לתחושת גירוי שתעבור רק לאחר כמה ימים. בנוסף הרבה אנשים רגישי במיוחד לעקיצות של פשפש המיטה, לכן זה בהחלט לא דבר שניתן להזניח. 

 

מבחינת מחלות פשפש המיטה לא מאוד מסוכן לאדם מפני שהוא לא יעביר לכם מחלות לעומת חרקים או מזיקים אחרים. עם זאת חשוב לומר שאף אחד מאיתנו לא רוצה ללכת לישון בידיעה שיש פשפשים והרבה קמים במהלך הלילה מעקיצות וזה משפיע על שאר היום שלנו.

 

כמה מסוכן הדברת פשפש המיטה לאדם?

כך תזהו שפשפש המיטה אצלכם בבית

לפשפשי המיטה יש כמה סממנים עיקריים:

 • נקודות לבנות שהן בעצם הנשל של פשפש המיטה.
   
 • הרבה נקודות שחורות שהן למעשה צואה יבשה של פשפש המיטה.
   
 • נקודות של דם על הגוף או המיטה שלכם.

צפו סרטון כדי להעמיק בנושא:

 

איפה נמצא פשפש המיטה בבית?

פשפש המיטה אוהב להסתתר במקומות קרובים אליכם על מנת שיוכל לעקוץ אתכם בלילה ולרוב נמצא אותו ברהיטי עץ ובריפודים או רהיטים עם בד. אז לפי השם שלו ניתן לנחש הוא מסתתר במיטה, אבל איפה במיטה? ואיפה עוד הוא מסתתר?

 

מיקום של פשפש המיטה סיבה שהוא אוהב את המקום
מיטות עץ קרוב לבני האדם. לא נפוץ במיטות מתכת
ספות בני אדם שוהים שם זמן רב
מזרון הדברת פשפשים במזרון היא קריטית - זה מקום שהם אוהבים
שידות ורהיטי עץ לרוב רהיטים מעץ שנמצאים בחדר השינה
שקעים של חשמל מקום שחשוב לבדוק היטב
מזוודה מבד פשפש המיטה פחות נצמד למזוודות קשיחות
תקרה כל מקום שהוא יוכל להסתתר על מנת לעקוץ אתכם - גם בתקרה
מסגרות של תמונות לא תמיד חושבים לבדוק שם, אבל במיוחד מסגרות בחדר השינה

איך מונעים את הגעת פשפש המיטה אליכם הביתה?

פשפש המיטה לא יכול לנוע למקומות כל כך רחוקים מבלי להיטפל לבני האדם שיעזרו להם לעבור מרחקים כל כך ארוכים - לכן אם תרצו למנוע את הגעת פשפש המיטה לבית שלכם מומלץ למנוע את המפגש שלכם איתם. איך תמנעו את המפגש שלכם איתם במקום זר (אחסניות, בתי מלון ועוד)?

 

מקום לבדיקה מה חשוב לבדוק?
מזרון חריצים וקפלים
כרית הורידו את הציפה ובדקו גם את הרוכסן
סדינים כולל החיבור של הסדינים למזרון
שטיח מקיר לקיר חיבורים ופאנלים
פינות של ארונות ושידות הפעילו פנס כדי לוודא
מקום הלינה שלכם בדקו את מקום האירוח שלכם באתרים שבודקים הימצאות חרקים
מזוודה קנו מזוודה קשיחה שבה הפשפשים לא יוכלו להסתתר
רהיטים מהרחוב אל תביאו רהיטים מבחוץ
שקעים בדקו נשלים וצואה ליד השקעים

זיהוי עקיצת פשפש המיטה

אם תרצו לזהות את עקיצת פשפש המיטה תוכלו לראות אותן מתפרשות על פני הזרוע והכתף שלכם, לרוב בקו ישר. העקיצה עצמה לא תיראה שונה מאשר עקיצה של חרקים אחרים, אבל הדפוס יעזור לכם לזהות אם מדובר בפשפש המיטה. חשוב לומר שבמידה ואתם יודעים שאתם סובלים מאלרגיה אז יופיעו סימנים יותר קשים.
 

עקיצת פשפש המיטה

עקיצת פשפש המיטה

כך נראית עקיצת פשפש המיטה

לפני הדברת פשפש המיטה עשו את הדברים הבאים

 1. פינוי הרהיטים: פנו את כל הרהיטים ובצעו שטיפה יסודית של החדר. אם תבחרו בשיטת אנוקסיה, עליה נרחיב בהמשך, עשו זאת עם המדביר.
   
 2. עשו כביסה: כבסו את כל הבגדים והמצעים בטמפרטורה של 60 מעלות על מנת להרוג את הפשפשים. אם יש לכם בדים עדינים כבסו אותם ב- 40 מעלות וסגרו בשקית אטומה (עם רוכסן) ואל תפתחו אותה עד לסיום ההדברה ואישור מהמדביר.
   
 3. זרקו מזרונים קרועים: מזרונים קרועים יכולים להיות מקום מסתור לפשפש המיטה. אם תרצו לוודא שההדברה תעבוד חשוב לזרוק אותם.
   
 4. שטפו את הצעצועים: קחו קערה עם מים חמים ושטפו את צעצועים הפלסטיק על מנת להרוג פשפשים שמנסים להסתתר שם.

איך מתבצעת הדברת פשפש המיטה?

הדברת פשפש המיטה מתבצעת במספר שלבים. הנה הם לפניכם:

 1. איתור מקומות המסתור: בדיקה של המזרון (כולל הכפלים), חיפוש נקודות דם, נשלים לבנים, נקודות שחורות (צואה יבשה), בדיקת הרהיטים והמיטה.
   
 2. העברת קיטור: על השטיחים, רהיטי הבד והמזרונים כדי להיפטר ולהרוג את פשפשים המיטה שמסתתרים שם.
   
 3. שאיבת הביצים: לאחר איתור מקומות המסתור תתבצע שאיבה באמצעות שואב אבק תעשייתי של הביצים והפשפשים שנמצאים שם.
   
 4. ריסוס: ריסוס פשפש המיטה באמצעות חומר ההדברה הנבחר לצורך הריגה של כל פשפשי המיטה שנשארו בבית שלכם.

הדברת פשפש המיטה באמצעות אנוקסיה

אנוקסיה (שימו לב, לא "אנורקסיה") היא שיטה שבה מונעים את החמצן מהפשפשים ובכך הורגים אותם. מה שיקרה הוא שהמדביר יצור בועת פלסטיק ענקית אותה בה הוא ישים את כל הרהיטים והבגדים שלכם (אם שמתם בכביסה רותחת את הבגדים אז אין צורך).

 

לבועה הוא יחדיר פחמן דו חמצני בשביל לחנוק את פשפש המיטה שנמצאים שם. שימו לב שהטיפול הזה לוקח 3 ימים, אז אם אתם רוצים לעשות אותו ודאו שיש לכם מקום לישון ובגדים ללבוש. מחיר הדברת פשפש המיטה באמצעות אנוקסיה לרוב ינוע בין 1,800 - 2,200 ש"ח.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

אל תשכחו לוודא שהמדביר חוזר אליכם

הדברת פשפש המיטה היא לא "שגר ושכח", ומדביר לא יכול לוודא שעשה עבודה טובה אם הוא לא חוזר לאחר מכן. הדברה של פשפש המיטה היא הליך מסובך ולא פשוט וחובה לוודא שאתם סוגרים עם מדביר שלאחר מכן יחזור לוודא שעשה את העבודה שלו בצורה טובה, ובמידה והוא רואה מקום מסתור שלא הצליח לחסל לחלוטין אז חשוב שיעשה וידוא הריגה.

 

מדביר לפשפש המיטה

פשפש המיטה - תרופות סבתא

הדברה עצמית של פשפש המיטה היא לא דבר שהיינו ממליצים לכם להסתמך עליו. מדבירים מקצועיים באים עם ציוד מיוחד שכולל חומרי הדברה, חליפות מגן או מסיכות ושואב אבק תעשייתי שבאמת מבטיחים את ביצוע העבודה. מעבר לכך מדבירים מקצועיים גם מגיעים עם ניסיון וידע מקצועי.

 

עם זאת כן יש תרופות סבתא שיכולות להקל מעט על המצב או לעזור נקודתית, אך שוב נבהיר שהן לא דבר שניתן להסתמך עליו לצורך טיפול בשורש הבעיה. אילו תרופות סבתא קיימות לפשפש המיטה?

 • חומץ: חומץ הורג את פשפשי המיטה אך לא עושה דבר לביצים שלהם, לכן הם רק יבקעו שוב. אם תרצו להשתמש בחומץ מהלו את החומץ במעט מים והשפריצו על מקומות המסתור של פשפשי המיטה.
   
 • סודה לשתייה: תוכלו לפזר את האבקה ברחבי הבית ועל מקומות המסתור שלהם, אך שימו לב שלאחר מכן תצטרכו לשאוב את הכל. תוכלו גם להכין תמיסה עם מים ולרסס על הפשפשים.
   
 • אלכוהול רפואי: מרחו עם צמר גפן אלכוהול רפואי על רהיטים נגועים בשביל להרוג את הפשפשים. חשוב לוודא שהאלכוהול לא פוגע בריפוד לפני שאתם עושים זאת.
   
 • אבקת בורקס (borax): פזרו אותה על רהיטים או מקומות מסתור חשודים בשביל להרוג את הפשפשים. תוכלו גם  להוסיף למכונת הכביסה שלכם.
   
 • שמן אתרי: אמנם לא הורג את פשפש המיטה, אבל שמנים אתרים מרחיקים אותם מהמקום. השמן המומלץ הוא שמן נים, עם זאת תוכלו להשתמש גם באקליפטוס, לבנדר, עץ התה, מנטה או אקליפטוס.

פשפש המיטה תמונות

 

פשפש המיטה זיהוי פשפש המיטה - גוף שטוח זיהוי פשפש המיטה גוף עגול

שאלות נפוצות על הדברת פשפש המיטה

אתם שואלים והמומחים של מדבירים פלוס עונים. מה עוד רציתם לדעת על הדברת פשפש המיטה:

כמה זמן לוקחת הדברת פשפש המיטה?

הדברת פשפש המיטה לרוב תיקח בערך 45 לחדר, כשזה כמובן תלוי ברמת ההתפשטות שלו.


מה עושים אם פשפש המיטה הגיע אליי?

אם פשפש המיטה הגיע אליכם מומלץ קודם כל לקרוא למדביר לצורך בדיקה, איתור וטיפול. בינתיים עשו כביסה (60 מעלות) ועקבו אחר שאר ההוראות שכתבנו באתר.


מה לגבי חומר הדברת פשפש המיטה של סנו?

חומר הדברה K2000 של סנו הוא חומר הדברה מעולה לחרקים, אך הוא לא מדביר את פשפש המיטה, אלא מדביר פרעושים. הרבה אנשים מתבלבלים.


דרככם אוכל למצוא הדברת פשפש המיטה בכל הארץ?

בהחלט, דרכנו תוכלו למצוא הדברת פשפש המיטה בירושלים, חולון, המרכז חיפה ובכל רחבי הארץ.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה