הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

קן צרעות בתריס

מזמזמים לכם מתחת לאף ועולה בכם החשד? מתחת תוכלו לקרוא מה ניתן לעשות במקרה ונתקלתם בקן צרעות בתריס שלכם, כמה עולה להדביר אותן, כיצד זה מתבצע, מתי ניתן להדביר לבד וגם מה חשוב שתבדקו לפני שאתם נעזרים במדביר.

יש לי קן צרעות בתריס, מה לעשות?

אם נתקלתם בקן צרעות באזור התריס שלכם, צוות פורטל מדבירים פלוס ממליץ שתימנעו מלהסיר את הקן או להיפטר מהצרעות בעצמכם, היות והדבר עשוי לעורר את הצרעות לתקוף אתכם והעקיצות שלהן יכולות להיות מסוכנות ולא נעימות לחלק מהאוכלוסייה (בעיקר לאלו האלרגים).

 

נתקלתם בקן צרעות בביתכם? צלמו אותו ושלחו למדביר שתקבלו מאיתנו. המדביר כבר מהתמונה ידע להסיק באיזה זן צרעה מדובר וכך יוכל לדעת לקראת מה הוא מגיע.

 

צרעה בקן

מדוע יש לי קן צרעות בתריסים?

צרעות נמשכות לאזורי תריסים וקופסאות תריסים היות ומדובר באזורים שקטים וחשוכים, בעיקר לאלו שלא מפעילים מדי יום. אזור קופסת התריס ישמש את הצרעה ברוב המקרים לצורך התרבות של הקן שלה.

מהו מחיר הדברת קן צרעות בתריס?

הדברת קן צרעות בתריס נעה בין 350 - 450 ש"ח, המחיר עשוי להשתנות בהתאם לנוחות הגישה אל הקן וכמו גם הגודל שלו.

 

מחיר ממוצע להדברת קן צרעות בתריס

מחיר ממוצע להדברת קן צרעות בתריס: 400 ₪

טווח מחיר גבוה 450 ₪

טווח מחיר נמוך 350 ₪

כיצד מתבצעת הדברת קן צרעות בתריס?

מתחת נציג את השלבים להדברת קן צרעות בתריס ידני או חשמלי, את צורת ההדברה, פירוק ופינוי הקן:

 1. מועד הדברת הצרעות - המדביר יגיע בשעות ערב - לילה בהן מרבית הצרעות מצויות בקן שלהן, תוך שהוא מקפיד על לבוש מגן מפני עקיצות.
   
 2. הכנה להדברה עצמה - במידה ומדובר על קן צרעות בתריס המצוי בחדר עם דלת, המדביר ידאג לסגור את הדלת לפני התחלת ההדברה. הוא תחילה ידאג לעטוף את הקן בשקית ניילון כדי לאסוף לתוכה את כלל הצרעות מבלי שיתעופפו באוויר.
   
 3. החדרת חומר הדברה - כעת המדביר יחדיר אל השקית חומרי הדברה מסוג ריסוס או איבוק כדי להמית את הצרעות בשקית.
   
 4. הסרת קן הצרעות - כעת המדביר יסיר את קן הצרעות שמחובר לתריס, לאחר מכן הוא ידאג לרסס את האזור כדי למנוע הגעה של צרעות חדשות לאזור.
   
 5. פינוי הקן לשטח מרוחק - את קן הצרעות שהסיר יפנה המדביר לשטח מרוחק.

איך להרוס קן צרעות בתריס? 

בישראל קיימים מעל ל - 5 זני צרעות, שכל אחת שונה במעט. במקרים בהם נתקלתם בקן העשוי מתערובת חולית קשה, הדבר עשוי להעיד על הימצאות של צרעה טייכת, זן שאינו מסוכן לאדם. במקרה כזה תוכלו להרוס את קן הצרעות בעצמכם ע"י שפיכת מים רותכים שימיסו את מבנה הקן, או לחילופין - תוכלו להסיר את הקן ע"י שימוש בשפכטל. 

 

חשוב לציין שהפעולה הנ"ל מומלצת רק במקרה שמדובר בצרעה טייכת היות והיא אינה מזיקה, אך צוות פורטל מדבירים פלוס ממליץ בחום להיעזר במדביר מנוסה לכל יתר סוגי הצרעות. שליחת תמונה למדביר תסייע לכם להבין באיזה מין צרעה מדובר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

האם ניתנת אחריות על הדברת קן צרעות בתריס?

בגין הדברת קן צרעות בתריס, מדבירים נוהגים להעניק אחריות שאורכה בין 3 חודשים עד לכחצי שנה. מומלץ לוודא מידע על טיב האחריות בשיחה עם מדביר לפני מועד ההגעה שלו.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מדבירים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מה חשוב לברר לפני שמזמינים מדביר לחיסול קן צרעות בתריס?

יש כמה היבטים שחשוב שתוודאו מול מדביר לפני שאתם מזמינים אותו לצורך הדברת קן צרעות בתריס בביתכם:

 • זמינות - מהרגע בו זיהיתם קן צרעות בתריס בבית, דעו שממש לא מומלץ לדחות את מועד ההדברה שלו ושיהיה עליכם להסתייע במדביר שזמין באופן מיידי, גם אם מדובר בסופ"ש או בחג. אי טיפול בקן צרעות קיים בזמן - עשוי לפגוע באנשים אלרגיים בצורה מסכנת חיים.
   
 • נסיון - בררו עוד מול המדביר שהוא אכן מחזיק בנסיון בתחום הדברת הצרעות, שכן, אין מדובר בהדברת ג'וקים או בהדברת נמלים הנחשבות קלות ובסיסיות. הדברת קן צרעות דורש מיומנות וגם פינוי של הקן עצמו לאזור מורשה לאחר מכן.
   
 • רשיון - עליכם לוודא שהמדביר מחזיק ברשיון שניתן לו מטעם הרשות להגנת הסביבה. הרשיון מעיד שהמדביר עובד עם חומרי הדברה מורשים, שאינם מסוכנים לאדם, כך שתוכלו להיות רגועים וחופשיים להלך באזור בו בוצעה ההדברה.
   
 • השוו מחירים - השאירו פרטים בטופס המצורף בעמוד וקבלו עד 3 מדבירים המתמחים בהדברת קן צרעות בתריסים בבית, ביניהם תוכלו לברר מחירי עבודה וכך לבחור את הצעת המחיר הנוחה ביותר עבורכם, מבלי לבזבז זמן ובחינם.