הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת נמלים

הנמלים הגיעו? בין אם זה בבית, בעסק או במשרד - פורטל 'מדבירים פלוס' יכול לתת לכם את הפתרון במציאת מדביר נמלים מקצועי ואיכותי! והכי חשוב אנחנו נדאג שתקבלו עד שלוש הצעות מחברות הדברה ומדבירים שונים הנמצאים באזורכם, כך שתוכלו לבצע השוואת מחירים טרם תזמינו הדברת נמלים.

השוואת מחירים להדברת נמלים

רוצים להדביר נמלים בבית? דרך מדבירים פלוס תוכלו לקבל עד שלוש פניות של מדבירים וחברות הדברה מומלצות ולבצע בינהם השוואת מחירים במהירות, השוואה תסייע לכם לחסוך בעלויות, להכיר טוב יותר את השוק ואת התנאים השונים. השאירו פרטים או חייגו, זה בחינם וללא התחייבות.

נמלים

מהו המחיר להדברת נמלים?

אם החלטתם להזמין מדביר או חברת הדברה העלויות והמחירים הנם פר חדר בדירה, למעשה לפי גודלה, לפניכם מחירון המציג את ממוצע מחירי השוק.

כמה עולה להדביר נמלים?
 • מחיר הדברת נמלים בדירת 3 חדרים
  החל מ-300 ש"ח
 • כמה עולה להדביר נמלות אש בדירת 4 חדרים?
  400 - 450 ש"ח
 • מהו המחיר להדברה נגד חדרים בבית פרטי?
  החל מ-500 ש"ח
 • כמה יעלה להדביר רק את המטבח?
  200 ש"ח
 • מחיר הדברת נמלים מעופפות בגינה
  450 - 550 ש"ח
 • כמה עולה הדברת נמלים בדירת 5 חדרים?
  החל מ-500 שקלים

הדפס מחירון

כיצד מבצעים הדברה נגד נמלים בבית?

ישנם מספר טכניקות לביצוע הדברת נמלים, אך תמיד מתחילים באיתור מקור הבעיה, אם מדובר על קני נמלים בתוך הבית שאותרו, ניתן להדביר נקודתית את הקן ובכך לפתור את מרבית הבעיה, אך לעיתים רואים נמלים על השיש או בעציצים ולא מוצאים את המקום ממנו הן מגיעות, במצב כזה ניתן לפזר גרגירי רעל, אותם אוספות הנמלים אל תוך הקן וכאשר המלכה אוכלת את הרעל היא מתה, לאחר מכן שאר הקן פשוט מתאבד ומתפזר.

 

ישנם פתרונות נוספים לצורך הדברת נמלים בבית כמו פיתיונות ג'ל וכמובן ריסוס נגד נמלים המיועד לביצוע כאשר יש יותר ממזיק אחד בבית, למשל אם יש נמלים ותיקנים, ניתן להשתמש בו - אגב אחריות נגד נמלים היא ל-3 חודשים ולמזיקים היא כ-6 חודשים, הסיבה היא שמזיקים קטנים קשה להדביר לעומת הגדולים.
 

לאיזה נזקים גורמות הנמלים?

נמלים בעיקר מטרידות בנוכחות שלהן, אך לא רק - אם יש מזון בבית הם לא יהססו לטעום ממנו ולמעשה יגיעו לכל מקור מזון אפשרי, בנוסף ישנם עציצים מסוימים שנמלים "אוהבות" במיוחד ועשויות לגרום לו גם לנזקים, אך גם לשם כך יש פתרון וניתן להזמין הדברת נמלים לגינה. אז מעבר לנזקים אלו יש גם מינים יותר מסוכנים כמו נמלים אדומות.
נמלים מזיקות לרכוש

סוגי הנמלים ודרכי הטיפול השונות בהם

ישנם בערך כ-300 זנים שונים של נמלים בישראל, נכון לשנת 2021, המסוכנת ביותר היא נמלת האש, שהרחבנו עליה בעמוד נפרד, מעבר לכך כלל הנמלים אינן מסוכנות אלא מזיקות לרכוש בלבד, תוכלו לבחור באחד מהסוגים הבאים על מנת לקרוא עליו בהרחבה.

הדברת נמלים מעופפות
הדברת נמלים מעופפות
הדברת נמלים אדומות
הדברת נמלת אש

צפו בסרטון וקבלו מידע נוסף על הרחקת נמלים על ידי מדביר או באופן עצמאי:

 • קבלו מידע על דרכי הטיפול במצבים בהם גיליתם נמלים ברכב.

ג'ל נגד נמלים או אבקה - מה עדיף?

בגדול מדובר על שני תכשירים שונים אשר בסופו של דבר עושים את אותו התפקיד ומוגדרים כ"קוטל נמלים", כאשר נמלה נוגעת בג'ל היא לוקחת אותו עימה אל הקן ושם מתחולל הפלא ופשוט הקן מתמלא ברעל מה שהורג אותן, האבקה למעשה מדובר על גרגירים קטנים שנמלים חושבות שהן מזון, כאשר הנמלים ניזונות מאותו הרעל הן פשוט מתות ועימן הקן. שני התכשירים מיועדים לשימוש בעיקר בעבור הדברת בית פרטי וניתנים לרכישה עצמאית, אם זאת הם מסוכנים כמו רעל ולכן מומלץ להרחיק מידי ילדים קטנים וחיות מחמד.

הדברת נמלים ירוקה, ביולוגית וטבעית

סוגי ההדברה השונים מתאימים כולם להדברת נמלים וכן גם למניעת הגעת הנמלים, האופן הטבעי הוא שימוש במלכודות בשיטת "עשה זאת בעצמך" ללא כל תכשיר, אגב כתבנו מדריך מלא על איך להרחיק נמלים לבד, מעבר לכך יש את השיטה הביולוגית והירוקה שניהן מתבצעות באמצעות ריסוס של מדביר נגד נמלים ושאר המזיקים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה