הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת נמלים

מכה של נמלים בתוך הבית או בגינה זה דבר נורא, אך למזלכם לא קשה להיפטר ממנו. בעמוד תראו איך מתבצע ריסוס נגד נמלים בבית או בגינה, כולל הדברה ירוקה. בנוסף תראו מה המחיר של הדברת נמלים ולערוך השוואת מחירים בין מדבירי נמלים.

השוואת מחירים להדברת נמלים

מחיר הדברת נמלים משתנה בהתאם לגודל המקום שצריך להדביר, האם ההדברה מתבצעת בבית או בגינה ובהתאם למחיר של חברת ההדברה שאיתה תסגרו. לא כל מדביר יקח לכם מחיר זהה על הדברת נמלים ולכן מומלץ לבצע השוואת מחירים.

 

התקשרו פורטל מדבירים פלוס וקבלו עד 3 הצעות מחיר להדברת נמלים. ככה תוכלו לתחיל להשוות בין המחירים של המדבירים השונים ולחסוך במחיר הסופי של ההדברה. שימו לב שבמידה ותרצו לעשות הדברת נמלים וג'וקים ביחד המחיר גם ירד מעט.

 

שיירת נמלים

מהו המחיר להדברת נמלים?

מחיר הדברת נמלים בבית נע בין 250 - 500 ש"ח. במידה ויש צורך להדביר נגד נמלים גם בגינה יהיה צורך להוסיף מעט למחיר הסופי.

כמה עולה להדביר נמלים?

כמה עולה הדברת נמלים במטבח בלבד?

מחיר הכולל פתיונות ג'ל לחיסול נמלים בתמי 4 ושימוש בריסוס מקומי באזורים אסטרטגיים מטבח.


150 - 250 ש"ח
מחיר הדברת נמלים בדירת 3 חדרים

הדברת נמלים בדירה עד 70 מ"ר.


250 - 350 ש"ח
כמה עולה הדברת נמלים בדירת 4 חדרים?

מחיר הדברת נמלים בבית עד 100 מ"ר.


300 - 400 ש"ח
כמה עולה הדברת נמלים בדירת 5 חדרים?

הדברת נמלים בבית עד גודל 150 מ"ר.


300 - 500 ש"ח
מחיר הדברת נמלים בבית פרטי כולל גינה

כולל איתור הקן בגינה והדברתו.


400 - 600 ש"ח
כמה עולה הדברת נמלים מעופפות בבית פרטי?

זו הדברה מעט יותר קשה מהדברת נמלים רגילה לכן המחיר מעט יותר גבוה.


450 - 600 ש"ח
כמה עולה הדברת נמלי אש בתוך הבית?

הדברה ביולוגית של נמלי אש.


400 - 550 ש"ח

הדפס מחירון

כיצד מתבצע ריסוס נגד נמלים?

ישנם מספר טכניקות לביצוע ריסוס נמלים, אך תמיד מתחילים באיתור מקור הבעיה. במקרה של ריסוס נגד נמלים בבית, ניתן להדביר נקודתית את הקן ובכך לפתור את מרבית הבעיה, אך לעיתים רואים נמלים על השיש או נמלים בעציצים ולא מוצאים את המקום ממנו הן מגיעות. במצב כזה ניתן לפזר גרגירי רעל, אותם אוספות הנמלים אל תוך הקן וכאשר המלכה אוכלת את הרעל היא מתה, לאחר מכן שאר הקן פשוט מתאבד ומתפזר.

 

ישנם פתרונות נוספים לצורך הדברת נמלים בבית כמו פיתיונות ג'ל וכמובן ריסוס נגד נמלים המיועד לביצוע כאשר יש יותר ממזיק אחד בבית, למשל אם יש נמלים ותיקנים, ניתן להשתמש בו - אגב אחריות נגד נמלים היא ל-3 חודשים ולמזיקים היא כ-6 חודשים, הסיבה היא שמזיקים קטנים קשה להדביר לעומת הגדולים.

 

הדברה ירוקה נגד נמלים

הדברה ירוקה נגד נמלים היא שימוש בחומרי ריסוס טבעיים על מנת להרוג את הנמלים. היא כוללת פתיונות ג'ל וגם חומרי ריסוס אחרים. שימו לב שבעת הדברה ירוקה לא מומלץ להישאר בתוך הבית, אבל לא צריך לברוח מהבית לזמן רב - לרוב שעה או שעתיים יספיקו בשביל לבצע את העבודה.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הדברת נמלים בבית ובמטבח גם ללא ריסוס

לפעמים נרצה לעשות הדברת נמלים בבית ללא ריסוס רעיל מפני שלא נרצה להכניס רעל לבית שלנו, במיוחד אם מדובר בנמלים במטבח איפה שקיים כל האוכל שלנו. יש כל מיני שיטות ותבלינים שעוזרים לכם, תוכלו לקרוא מדריך מלא על איך להרחיק נמלים לבד.

 

הדברת נמלים בבית יכולה גם להתבצע על ידי מדביר מקצועי באמצעות הנחת פתיונות הג'ל במקומות הנכונים על מנת שהנמלים יביאו אותם לקן, שם הוא יתפוצץ ויהרוג את המלכה. לאחר מכן הנמלים לא יחזרו יותר.

 

נמלים בתוך הבית

הדברת נמלים בגינה

הדברת נמלים בגינה מעט יותר בעייתית מאשר בתוך הבית והמחיר מעט גבוה יותר בהתאם. זה מפני שיהיה הרבה יותר קשה למצוא את קן הנמלים בכל רחבי הגינה שלכם. מעבר לכך יש גם אפשרות שישנו יותר מקן נמלים אחד שממנו מגיעות הנמלים לבית שלכם.

 

אם תוכלו לזהות את מקור הקן בעצמכם וגם את המקומות שמהם הנמלים מגיעות לתוך הבית שלכם זה בהחלט יעזור למדביר לעשות את העבודה מהר יותר. עם זאת הדברת נמלים בחצר היא חשובה לפעמים לצורך וידוא שהנמלים בהחלט לא יגיעו עוד לתוך הבית שלכם.

 

לעתים מקור המשיכה של נמלים לגינה הוא עקב המצאות הפרשה על הצמחים שנקראת "טל דבש", שממנה הנמלים ניזונות ומיוצרת מלכתחילה ע"י חרקים קטנים מאוד המכונים כנימות. אם איתרתם להקת נמלים בחצר שלכם, קרוב לוודאי שאת הצמחייה שלכם ביקרו גם כנימות קודם לכן ואז נמליץ לבצע בנוסף הדברה נגד הכנימות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך מוצאים מדביר נמלים מומלץ?

בשביל למצוא מדביר נמלים מומלץ יש כמה דברים שכדאי לבדוק:

  • המלצות: אחרי שקיבלתם את שמות מדבירי הנמלים מהצוות הטלפוני של מדבירים פלוס חפשו באינטרנט את השמות שלהם ובדקו המלצות מלקוחות קודמים.
     
  • אחריות: לרוב עבור הדברת נמלים נהוג לקבל אחריות של בין שלושה חודשים עד חצי שנה. בדקו זאת עם המדבירים שאיתם אתם מדברים.
     
  • ניסיון: חפשו מדביר נמלים שיש לו ניסיון של שנים רבות בתחום. ככה תוודאו שהוא יעשה את העבודה בצורה טובה.

לאיזה נזקים גורמות הנמלים?

הימצאות נמלים בבית בעיקר מטרידה בנוכחות שלהן, אך לא רק - אם יש מזון בבית הם לא יהססו לטעום ממנו ולמעשה יגיעו לכל מקור מזון אפשרי, בנוסף ישנם עציצים מסוימים שנמלים "אוהבות" במיוחד ועשויות לגרום לו גם לנזקים, אך גם לשם כך יש פתרון וניתן להזמין הדברת נמלים לגינה. אז מעבר לנזקים אלו יש גם מינים יותר מסוכנים כמו נמלים אדומות.

נמלים מזיקות לרכוש

קראו בהרחבה על הדברת נמלים

באמצעות פורטל מדבירים פלוס תוכלו להדביר את כל סוגי הנמלים. ישנם כמה סוגים עיקריים יותר שקשים יותר להדברה ומזיקים לנו יותר. לחצו על סוג הנמלה על מנת לקרוא עליה יותר.

 

הדברת נמלים מעופפות
הדברת נמלים מעופפות
הדברת נמלים אדומות
הדברת נמלת אש

צפו בסרטון וקבלו מידע נוסף על הרחקת נמלים על ידי מדביר או באופן עצמאי:

  • קבלו מידע על דרכי הטיפול במצבים בהם גיליתם נמלים ברכב.

ג'ל נגד נמלים או אבקה - מה עדיף?

בגדול מדובר על שני תכשירים שונים אשר בסופו של דבר עושים את אותו התפקיד ומוגדרים כ"קוטל נמלים" כאשר נמלה נוגעת בג'ל היא לוקחת אותו עימה אל הקן ושם מתחולל הפלא ופשוט הקן מתמלא ברעל מה שהורג אותן, האבקה למעשה מדובר על גרגירים קטנים שנמלים חושבות שהן מזון, כאשר הנמלים ניזונות מאותו הרעל הן פשוט מתות ועימן הקן. שני התכשירים מיועדים לשימוש בעיקר בעבור הדברת בית פרטי וניתנים לרכישה עצמאית, אם זאת הם מסוכנים כמו רעל ולכן מומלץ להרחיק מידי ילדים קטנים וחיות מחמד.