הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת נמלי אש

ישנם שני סוגים של נמלי אש ושניהם עוקצים, יש את נמלת האש הקטנה ואת הנמלים האדומות שהן הגדולות יותר, הן מוכרות בכינוי נמלות החשמל, נמלות אש ובשמם המופשט - נמלות אדומות. הן ללא ספק ידועות כמטרד רציני בבתים ובגינות בשל עקיצתם הכואבת.

השוואת מחירים להדברת נמלי אש

מצאתם את נמלת האש הקטנה בבית או בגינה? ראיתם נמלים אדומות בקרבתכם? בהמשך אתם כבר תבינו עד כמה היא מזיקה ומסוכנת ומדוע צריך להזמין ריסוס נמלי אש במהירות! דרכנו כמובן זה אפשרי וניתן אף לבצע השוואת מחירים בין מדבירים במהירות! אז השאירו פרטים או חייגו ונדאג לשלוח אליכם עד שלוש הצעות מחיר, השוו בינהם מחירים וחסכו.
 

הדברת נמלת אש אדומה

מהו מחיר הדברת נמלי אש?

תמחור הדברה נגד נמלות אש אדומות - קטנות וגדולות דומה להדברת נמלים סטנדרטית, ניתן להזמין הדברה לבית ובפרט למטבח או רק לגינה, מחיר הדברה ביולוגית בתוך הבית נע בין 400 - 550 ש"ח ואילו תוספת לטיפול גם בגינה יעלה בין 650 - 700 ש"ח (כולל הבית עצמו). המדביר יציב מלכודת, יפזר רעל ויבצע ריסוס.

מחיר הדברת נמלי אש בבית

מחיר הדברת נמלי אש בבית: 475 ₪

טווח מחיר גבוה 550 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

ריסוס נמלי אש קטנות וגדולות

על מנת להיפטר מנמלות האש הקטנות והגדולות יש להשתמש בריסוס עם חומר ביולוגי, לרבות פיזור רעל בסביבת הקן. כאשר הנמלה אוספת את הרעל אל תוך הקן ונותנת אותו כמזון למלכה. המלכה מתה מהרעל ולאחר מכן שאר הנמלים מתאבדות. אם לא אותר קן נמלות האש בבית או בגינה מומלץ לבצע ריסוס בכל אזורי הבית לרבות פינות ובאזור המטבח שם נמצא את מרבית המזון. נמלת האש מתנהגת כשאר הנמלים ואוספת מזון ולכן יש לשמור על בית נקי לאחר הריסוס, מומלץ להזמין מדביר המתמחה בהדברה נגד נמלים לצורך הדברתן.

האם נמלת האש מסוכנת?

נמלי האש הן חלק ממשפחת הנמלות העוקצות ומהוות סכנה בעקיצתן, עקיצתה של הנמלה הקטנה כואבת למספר שעות ואילו הנמלה הגדולה יכולה לגרום לחוסר נעימות גם למספר ימים, ישנם אנשים בעלי אלרגייה לעקיצת נמלי האש, דבר אשר עשוי לגרם לסיבוכים חמורים ובמקרים קיצוניים אף למוות. העקיצה צורבת ומשאירה נקודה אדומה במקום העקיצה.
מדד מסוכנות נמלות האש

האם נמלת האש מסוכנת לנשים בהיריון ולתינוקות?

רק במידה וקיימת אלרגייה קיימת סכנה ממשית, מעבר לכך אין סכנות הנשקפות עקב העקיצה. מה שכן - יש לשים לב כי התינוק לא נוכח בזמן ההדברה ואין חומרים מסוכנים בקרבתו (כמו גרגירי ההדברה). ובאשר לנשים בהיריון מומלץ לא לשהות בבית לאחר הריסוס גם זו הדברה ירוקה ואינה כימית.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כיצד מטפלים בעקיצת נמלי אש?

התסמינים שיופיעו לאחר העקיצה הם צריבה במקום ואדמומיות, לאחר מספר שעות אמורה להיות הקלה ולא להרגיש את העקיצה. במידה ותחושו בסחרחורת, נפיחות יתר והזעה במקרים אלו יש חשש לאלגרייה וצריך לפנות באופן מיידי אל המרכז הרפואי הקרוב. על מנת להקל על העקיצה ולטפל בה יש לבצע חיטוי של המקום על מנת למנוע זיהום. לצורך הקלה מפני הכאב מומלץ להשתמש במשכי כאבים ולמרוח משחת אלוורה לצורך הרגעת המקום.

עקיצת נמלת אשכך נראת עקיצה של נמלת האש

האם נמלת האש הקטנה מסוכנת לכלבים?

לבני אדם הנמלה מכאיבה אך לכלבים ובעלי החיים הקטנים היא עשויה להסב נזק מהותי יותר, מרבית הכלבים נעקצים בעין מה שעשוי לגרום לעיוורון באזורים מסוימים בתוך העין ואף לאיבוד הראייה באותה העין בה הוא נעקץ. זהו נושא די נפוץ ומוכר לצערנו. אם הנכם מבחינים בנמלי אש בקרבת ביתכם ובפרט בגינה, רצוי לבצע הדברה נגד נמלים אדומות - טרם בעל החיים שלכם ייעקץ.


נמלי אש

איך מזהים את נמלת האש הקטנה?

רבים מתבלבלים בין נמלי אש וטרמיטים, כאשר שניהם קטנים (בין מילימטר למילמטר וחצי בגודל) והם בצבע אדום וחום, ישנם זנים עם כנפיים ואילו בלי ולכן לא ניתן דגש על כך, ההבדל המהותי שניתן להסיק הוא שיש לנמלים מחושים ואילו לטרמיטים אין. כמו כן, אם נעקצתם - אלו נמלים, טרמיטים אינם עוקצים בני אדם ובעלי חיים ולרוב מבצעים הדברת טרמיטים בשביל לשמור על הריהוט בבית, אותו הם אוכלים.

איפה נמצא את נמלות האש בישראל?

נמלת האש מוגדרת כזן פולש והגיע אלינו עם תחילת ייבוא עץ מהמדינות השונות, החל משנת 2005 אותרו נמלות האש באזורי הצפון שבישראל ומאז התפשטו והגיעו לאזורים נוספים בארץ, מבין האזורים הפופלארים בהם ישנה פעילות גדולה שלהן ניתן לראות את הערים הבאות: שוהם, הוד השרון, בית אריה, הרצליה, נתניה, תל אביב, חיפה וכרמיאל ולאחרונה גם באזור ירושלים והסביבה. באזור הדרום ובעיר באר שבע טרם נמצאו סימנים למחייה של נמלות אש, אך בהתאם לקצב ההתפתחות ייתכן כי בשנים הבאות הן יגיעו גם לשם.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה