הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

נמלי אש במיטה

נשכבתם על המיטה והבחנתם בנמלים אדומות מכל עבר? קראו מתחת כדי להבין כיצד הן הגיעו, מה מושך אותן לאזור, כמה עולה להדביר נמלי אש במיטה וכיצד זה מתבצע וגם איך תוכלו לאתר מדביר מומלץ במהירות דרך פורטל מדבירים פלוס - כל המידע מתחת.

איך הגיעו נמלי אש למיטה שלי?

נמלי אש ונמלים באופן כללי, מגיעות לביתנו באמצעות טיפוס על הרגליים שלנו דרך הנעליים והמכנסיים. ברגע שאנו חוזרים מבחוץ וחולצים את הנעליים ומתפשטים בחדר השינה, כל השאר זה כבר היסטוריה. במידה ואתם מתגוררים בבית קרקע, יכול להיות שנמלי האש במיטה שלכם הגיחו בתחילה מתוך חריצים או אזורי מרווח.

 

 

הדברת נמלי אש במיטה

נמלי אש במיטה - מה מושך אותן?

נמלי אש במיטה, בדומה לנמלים במטבח מגיעות לשם בעקבות שאריות מזון שנותרו בסביבה. במידה ואתם מאלו שאוהבים לאכול ארוחת בוקר במיטה או סתם לנשנש בה תוך כדי צפיה בטלויזיה, דעו שלא רחוק היום בו אתם עלולים להיחשף לנמלים בחדר השינה כתוצאה מכך.

כמה עולה להדביר נמלי אש במיטה?

הדברת נמלי אש במיטה צפויה לעלות בין 250 - 350 ש"ח. במסגרת המחיר שצויין המדביר יבצע ריסוס באזורים אסטרטגיים בחדר והוא אף עשוי להשתמש בפתיונות רעילים אותם יניח בקרבת המיטה.

 

 

מחיר ממוצע להדברת נמלי אש במיטה

מחיר ממוצע להדברת נמלי אש במיטה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

כיצד מתבצעת הדברה נגד נמלי אש במיטה?

הדברת נמלי אש במיטה בצורה מקצועית תתבצע ע"י ריסוס באזורי חדר השינה כמו פינות החדר, מתחת לשולחן, ליד שידת המיטה ומתחת למיטה. נוסף להליך הדברת נמלי האש באמצעות ריסוס, יוכל המדביר לפזר פתיונות ג'ל רעילים בקרבת המיטה. את פתיון הג'ל נמלת האש צפויה לקחת עד לשטח הקן, דבר שיוביל לחיסול הקן בשלמותו וכך לקץ הנמלים במיטה וחדר השינה שלכם.

הדברת נמלי אש במיטה באופן טבעי

לצוות פורטל מדבירים פלוס חשוב להבהיר שהדברת נמלי אש באופן עצמאי לאחר הגעתן לאזור יכולה להיות די מורכבת ולעתים גם שלא להצליח בצורה מיטבית בגלל שימוש לא נכון בחומרים וחוסר בידע. אם בכל זאת אתם מעוניינים לקחת את האתגר הזה על עצמכם, תוכלו לפזר מקלות קינמון באזורים שמושכים את הנמלים כמו בקרבת פח החדר, בקרבת החלון ובעוד אזורים בהם אתם נוטים להשאיר דברי מאכל.

 

בנוסף, תוכלו להרתיח קליפות לימון ותפוזים או כל פרי הדר אחר, את המיצוי שקיבלתם לאחר הרתיחה, תוכלו לערבב עם חומץ תפוחים בבקבוק שפריצר ופשוט להתיז באזורים החשודים בהמצאות הנמלים, מה גם שתהנו מריח טוב של הדרים.

האם ניתנת אחריות על הדברת נמלי אש במיטה?

אחריות על הדברת נמלי אש במיטה מתחלקת ל- 2: על הדברת נמלים באמצעות ריסוס - נהוג לקבל אחריות שנעה בין 3 - 4 חודשים. בעוד שעל הדברת נמלי אש במיטה באמצעות פתיונות - נהוג לקבל אחריות של עד כחצי שנה.

 

 

תקופת האחריות הממוצעות על הדברת נמלי אש במיטה:
4 חודשי אחריות 3.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מדבירים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

אתרו מדביר מקצועי להדברת נמלי אש במיטה!

רוצים לחסל את נמלי האש במיטה שלכם בעזרת מדביר מקצועי? ע"מ שתהיו בטוחים שאכן מדובר באחד כזה, נמליץ לכם לעיין בטיפים הבאים שצרפנו:

 • רישיון והסמכה - חשוב ביותר לוודא שלמדביר שאיתו אתם משוחחים יש הסמכה רלוונטית לעסוק כמדביר ושהוא מחזיק ברישיון הדברה בתוקף, שכן - רק אז תוכלו להיות בטוחים שהוא עובד עם חומרי ריסוס מורשים ושהוא עובד בצורה מקצועית. תוכלו אף לבקש את מספר הרישיון שלו ולבדוק מידע עליו באתר של הרשות להגנת הסביבה. למידע נוסף על רישיון מדביר
   
 • מחיר - אל תתפתו להצעות זולות יותר על הדברת נמלי אש במיטה. יש לא מעט חאפרים שמציעים מחירים זולים בפרסומים ובטלפון כדי לשדל לקוחות להזמין אותם. ברגע שהם מגיעים אליכם, פתאום מחיר העבודה מתייקר כי הוא "...לא כולל את זה ולא כולל את ההוא..". לפני שאתם מזמינים מדביר לבית, ודאו איתו מה בדיוק כלול במחיר ע"מ שלא יצוצו הפתעות.
   
 • אחריות - במרבית הפעמים, אחריות שמדבירים מספקים תכלול הגעה חוזרת וריסוס חינם במקרים בהם עבודת ההדברה הראשונה לא צלחה. נמליץ לוודא זאת לפני שאתם קובעים עם מדביר ע"מ שתהיו בטוחים שיש לכם למי לפנות בעת הצורך. אם המדביר לא כולל ריסוס חוזר חינם במקרה הצורך - הימנעו מלהזמין אותו.
   
 • השוואת מחירים - במידה ואין לכם מדביר בשלוף בהמלצה של חברים ומשפחה, דעו שתוכלו להשאיר פרטים בטופס מתחת ולקבל בחינם מפורטל מדבירים פלוס עד 3 מדבירים מומלצים באזור מגוריכם. ביניהם תוכלו לברר מחירי הדברת נמלי אש במיטה וכך לבחור בהצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם תוך זמן קצר ובאפס מאמץ.

 

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כיצד למנוע חזרה של נמלי האש לחדר השינה?

ישנם כמה היבטים שיסייעו לכם למנוע נמלי אש במיטה שלכם בעתיד:

 • אוכל- המנעו מלאכול על המיטה ובחדר השינה באופן הכללי. זכרו ששאריות האוכל מושכות את נמלי האש ונמלים לבית שלכם באופן כללי, כך שאם כבר נתקלתם בהן במטבח או במקלחת, קרוב לוודאי שהן לא יפסחו על חדר השינה שלכם.
   
 • אשפה - אם יש לכם פח אשפה בחדר, נמליץ לכם להשתמש בו לפסולת שאינה משמשת לאוכל. במידה ומדובר על שקית אשפה התלויה על ידית דלת חדר השינה, נמליץ לכם לזרוק אותה אחת ליום לפחות. 
   
 • נקיון - הקפידו על נקיון חדר השינה: החליפו מצעים אחת לשבוע כדי למנוע הצטברות ליכלוך ופירורי מזון על המצעים ודאגו לטאטא או לשאוב את רצפת החדר משאריות מזון שיכולות למשוך אליכם נמלים. ניתן גם להרחיק את נמלי האש מהמיטה שלכם באמצעות שטיפת הרצפה בנוזל שטיפה המדולל עם חומץ תפוחים או חומץ לבן. החומץ בעצמו מרחיק מזיקים רבים ולא רק נמלים.
   
 • חורים - הקפידו לאטום חורים בקירות או אזורי מרווח, שכן - מדובר באזורים שנמלי אש יכולות לחדור מהם אל חדר השינה שלכם וליתר שטחי הבית.