הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

נמלים במיטה

זיהיתם נמלים במיטה שלכם? במאמר זה ריכזנו לכם את כל המידע החשוב בנושא: איך הן מגיעות אל המיטה, מה הן מחפשות שם וכיצד ניתן להיפטר מהן? בנוסף, תוכלו לגלות כמה עולה להדביר נמלים מהמיטה כאשר מזמינים מדביר מקצועי שיבצע את העבודה.

יש לי נמלים במיטה, כיצד הן הגיעו לשם?

נמלים מגיעות אל המיטה בדרך כלל דרך הרגליים שלנו. הן עשויות לטפס על הנעליים או המכנסיים וכך להגיע גם לאזור המיטה. בנוסף, אם אתם מתגוררים בבית פרטי בו חדר השינה נמצא בקומת הקרקע, ייתכן והנמלים מצאו פתח כלשהו כמו חלון, דלת, כניסת מרפסת או כל חריץ אחר והגיעו אל חדר השינה ואל המיטה עצמה.

 

נמלים במיטה

מה נמלים מחפשות באזור המיטה?

מה שנמלים מחפשות הוא אוכל. אם נשארו פירורים או שאריות מזון בקרבת המיטה, ככל הנראה הנמלים ימצאו אותם מהר מאוד ולכן אנו ממליצים להימנע מאכילת אוכל בחדר השינה ועל המיטה. בנוסף, אם יש לכם פח אשפה בחדר השינה, כדאי לרוקן אותו מלכלוך ושאריות מזון (במיוחד אם הוא פתוח וללא מכסה) וכדאי גם כמובן לנקות את החדר כל כמה ימים.

כמה עולה להדביר נמלים במיטה?

מחיר הדברת נמלים במיטה הוא 300 ש"ח בממוצע, כאשר טווח העלויות נע בין 250 ל-350 ש"ח. במחיר זה, המדביר יבצע ריסוס בכל החדר וברוב המקרים גם בחדרים נוספים מאחר שאם הנמלים מצאו את דרכן אל חדר מסוים בבית, סביר להניח שהן יופיעו בקרוב גם בחדרים אחרים.

 

מחיר ממוצע להדברת נמלים במיטה

מחיר ממוצע להדברת נמלים במיטה: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 350 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

האם מקבלים אחריות על הדברת נמלים במיטה?

בדרך כלל, נהוג לספק אחריות על הדברת נמלים בבית ותקופת האחריות היא למשך 4 חודשים בממוצע על הדברה בריסוס. תקופת האחריות משתנה בין מדביר למדביר וייתכנו שינויים בתקופת האחריות בין הדברת נמלי אש להדברה של נמלים מעופפות למשל. כמו כן, גם שיטת ההדברה תשפיע על משך האחריות: על הדברת נמלים בריסוס נקבל כ-3 חודשי אחריות ועל הדברה של נמלים עם פתיונות ג'ל נקבל אחריות למשך חצי שנה.

 

אחריות על הדברת נמלים במיטה:
6 חודשי אחריות 4 חודשים 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

איך מדבירים נמלים מהמיטה?

הדברת נמלים במיטה עשויה להיות מורכבת מעט כי אנו לא באמת רוצים לרסס את המזרן עצמו בחומרי הדברה מסוכנים. לכן, ריסוס עשוי להתבצע בצורה היקפית, כלומר בפינות החדר, מתחת לשולחנות או כיסאות ובסמוך לארונות והמיטה. כמו כן, לעיתים בשביל להדביר נמלים מהמיטה, נצטרך לפזר פתיונות ג'ל מיוחדים בקרבת המיטה. פתיונות אלו מכילים רעל ויכולים לסייע גם בהשמדה של קן הנמלים עצמו מאחר והנמלה לוקחת את הפיתיון איתה אל הקן.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

האם ניתן להדביר נמלים מהמיטה עם חומר ביתי?

ישנן מספר שיטות שבעזרתן ניתן להדביר נמלים מהמיטה מבלי להשתמש בחומרי ריסוס והדברה. ניתן לפזר חתיכות של שום או מקלות קינמון ואפשר גם לנסות להרתיח קליפות של פירות הדר ולשלב את הקליפה עם חומץ. פתרון טבעי נוסף הוא חומץ עם אבקת כביסה, חומרים אשר הריח החזק שלהם מסייע להרחקת הנמלים.