הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

נמלים בתמי 4

נמלים בתמי 4? מתחת תוכלו לקרוא מה מושך את הנמלים לבר המים שלכם, כמה עולה להדביר אותן בצורה מקצועית, מה כלול בתהליך הדברה מקצועי, כמה זמן לוקח למדביר לבצע את ההדברה וגם איך תוכלו בהליך קצר וחינמי לקבל בעל מקצוע מומלץ באזורכם ולשים סוף לכיבוש הנמלים - המשיכו לקרוא ולגלות.

מה מושך נמלים לתמי 4?

במקרה ונתקלתם בנמלים בתמי 4, הדבר יצביע שכבר פלשו נמלים לביתכם ושבר המים הוא רק אחד מני רבים שנמלים יגיעו אליו אך הוא אינו מהווה גורם עיקרי למשיכת נמלים. כמה מהסיבות שבגללן נמלים נמשכות לברי תמי 4 הן בין היתר - רמת לחות גבוהה, חום וחושך.

 

נתקלתם בנמלים בקרבת בר המים? דעו שהדבר יעיד על פלישה רוחבית, הרי אם חושבים על זה - בר המים הרי מצוי באזור השיש, הגבוה מפני הרצפה - מה שאומר שהנמלים שהגיעו אליו כבר הספיקו לעבור ברצפה ובמגירות שבדרך לשיש.

 

נמלים בתמי 4 - נמשכות לאזורים חמים ולחים

מה לעשות במקרה של נמלים בתמי 4?

תוכלו לנסות להשמיד את הנמלים בתמי 4 בעצמכם ע"י בקבוק שפריצר שממולא בחומץ, שאיתו תוכלו לרסס בחריצים שבין החלקים וגם באזורים "חשודים" מהם יצאו נמלים במכשיר (בעיקר באזור המחומם שגובל בכבל החשמל של המכשיר). החומץ גם משמש חומר ניקוי נהדר ולכן תוכלו בעזרתו גם לנקות את השטח התחתון של התמי 4.

 

בנוסף, תוכלו לרכוש פתיונות ג'ל בטמבוריות ולהניח בסביבה החיצונית של בר המים שלכם (או בתוכו - במידה ואתם יודעים כיצד לפרק אותו ולהרכיב חזרה). במידה והדרכים שהצענו לא סייעו - נמליץ להסתייע במדביר מוסמך, עליו תוכלו לקרוא בהמשך העמוד.

כמה עולה הדברת נמלים בתמי 4?

מחיר הדברת נמלים בתמי 4 נע בין 150 - 250 ש"ח. מחיר זה יכלול הנחת פתיונות באזור בר המים וגם ניטור של פעילות הנמלים באזור המטבח ואף ריסוס מקומי בחומרי הדברה ייעודיים במידת הצורך.

 

מחיר ממוצע להדברת נמלים בתמי 4

מחיר ממוצע להדברת נמלים בתמי 4: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

מה כוללת הדברת נמלים בתמי 4 ע"י מדביר?

אם תהיתם כיצד מתבצעת הדברה של נמלים בתמי 4 ע"י מדביר - מתחת תוכלו לקרוא על השלבים לכך:

 1. ניטור - תחילה, המדביר יחל לסקור את אזור המטבח, ינסה לאתר קן נמלים באזור ואת סוג הנמלים בתמי 4 שלכם.
   
 2. פתיונות - המדביר ישתמש בשיטת הדברה אורגנית ע"י הצבת פתיונות ג'ל באזורים אסטרטגיים בתמי 4 ובצורה שתמנע גישה של ילדים לפתיונות. הוא גם עשוי להשתמש בחומרי הדברה ירוקים בחריצים ואזורים אחרים במטבח שעשויים למשוך נמלים להתחבא שם.
   
 3. מדבקה - לאחר ביצוע ההדברה המדביר ידאג להדביק מדבקה עם פרטי ההדברה ואת התאריך בה בוצעה ההדברה בארון שמתחת לכיור במטבח.
 • חשוב לציין - לפתיונות ג'ל לרוב לוקח בין 48 - 72 שעות להשפיע וזאת מפני שעל הנמלים עצמן ליזום מגע עם הג'ל וללכת איתו לאזור הקן, שם הן כבר גורמות לחיסול של הקן כולו. הכוונה היא שאפקט ההדברה יצליח רק במידה והנמלים "ישתפו פעולה".

 

זמן ממוצע להשפעת הפתיונות על הנמלים:
60 שעות
72 שעות משך זמן 48 שעות

הדברת נמלים בתמי 4: בצורה עצמאית או עם מדביר?

כפי שנוכחתם לקרוא - הדברת נמלים בתמי 4 בצורה עצמאית ובעזרת מדביר הן די דומות מבחינת חומרים. ההבדל העיקרי בין טיפול עצמאי להיעזרות במדביר היא שמדבירים דואגים לאתר אזורי מחייה של המזיק באזור ולא רק בתמי 4, הם גם מחזיקים בחומרי הדברה פעילים שמסייעים לחסל את הנמלים בצורה מיטבית יותר מפתיונות הג'ל והם אף מעניקים אחריות על העבודה, כך שבמידה ולא הבחנתם בתוצאה מספקת - תוכלו להזמין בשנית את בעל המקצוע שידאג לחסל את המזיק מחדש ולרוב - ללא תוספת תשלום.

 

פרמטר להשוואה באופן עצמאי ע"י מדביר
חומר ההדברה פתיונות ג'ל, תבלינים וחומץ פתיונות ג'ל, ריסוס פעיל
כיצד מתבצעת ההדברה? הנחת פתיונות מסביב לתמי 4 ניטור וריסוס קני נמלים במטבח, הנחת פתיונות בתמי 4
אחריות אין  יש - למשך 3 חודשים מלאים

כמה זמן לוקח להדביר נמלים בתמי 4?

תהליך הדברת נמלים בתמי 4 ע"י מדביר עשוי לקחת בין חצי שעה עד שעה. הדבר יכלול הצבת פתיונות בקירבת בר המים, איתור קני נמלים באזורי המטבח והבית כולו ואף ריסוס בחומרי הדברה באזורים אסטרטגיים.

 

זמן ממוצע להדברת נמלים בתמי 4:
 45 דקות
60 דקות משך זמן 30 דקות

מהי תקופת האחריות עבור הדברה של נמלים בתמי 4?

אז במידה והחלטתם ללכת על הדברה של נמלים באמצעות מדביר, דעו שלרוב תהיו זכאים לאחריות בגובה של 3 חודשים. הסיבה לתקופת האחריות הקצרה יחסית היא מפני שיותר קשה להיפתר ממזיקים קטנים כמו נמלים בהשוואה למזיקים גדולים, לדוגמה - במקרים של ג'וקים בתמי 4, ששם פעולת הריסוס משפיעה בצורה טובה יותר.

 

משך תקופת האחריות להדברת נמלים בתמי 4:
  3 חודשים  
גרף תקופת אחריות
⚠️מדבירים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מה לעשות לאחר תהליך הדברה של נמלים בתמי 4?

במידה והגיע מדביר וביצע הדברה במכשיר התמי שברשותכם, הדבר עשוי בהחלט לסייע למנן את כמות הנמלים באזור אך לעתים ההדברה עשויה שלא להצליח. במקרה והבחנתם בשנית בהצטברות נמלים באזור בר המים שלכם, תוכלו להפעיל את האחריות שקיבלתם מטעם המדביר - מה שלרוב אומר שהוא יצטרך להגיע שוב ללא עלות מצדכם בשנית ולפזר חומרי הדברה בשנית.

 

השוו בין מדבירים בפורטל מדבירים פלוס וחסכו!

גיליתם נמלים בבר המים שלכם? הדבר מוריד לכם את החשק לשתות או ביכלל להתקרב לאזור המטבח? כפי שהבהרנו קודם, רוב הסיכויים שהנמלים כבר הספיקו לפלוש גם לאזורים נוספים בביתכם וע"מ להיפטר מהן ולאפשר סביבה בטוחה ונקייה, תוכלו להסתייע במדביר שיביא לפתרון מהיר של הבעיה ויאפשר לכם לחזור לשתות מבר המים שלכם.

 

דרך פורטל מדבירים פלוס תוכלו להשאיר את פרטיכם ולקבל בחינם - עד 3 מדבירים בעיר שלכם, ביניהם תוכלו לברר מחירי הדברת נמלים בתמי 4 עוד בשיחת הטלפון, להשוות במחירי אותה עבודה בדיוק ולחסוך בכסף ובזמן יקר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כיצד למנוע מנמלים לחדור לתמי 4 בעתיד?

אם תהיתם כיצד ניתן להרחיק נמלים עתידיות מהתמי 4 שלכם ובכלל מהבית כולו - הנה כמה טיפים יעילים שצוות פורטל מדבירים פלוס אסף לכם מתוך נסיון אישי:

 • נקיון - הקפידו על פינוי המטבח משאריות מזון פתוחות, המנעו מלצבור כלים מלוכלכים.
   
 • חומץ - במידה ואתם נרתעים מריח החומץ - דעו שלא רק אתם. גם נמלים סולדות מהריח הנ"ל. תוכלו לשפוך חומץ לבן או חומץ תפוחים למתלית נקייה ופשוט לעבור איתה על בר המים שלכם. דעו שחומץ גם רכיב מעולה לניקוי והברקה כך שאתם בעצם תורמים גם לניקוי של התמי 4 על הדרך.
   
 • חורים - אם נתקלתם בחריצים ובחורים באריחים או בפאנלים שבמטבח שלכם, נמליץ לכם לאטום אותם בעזרת רובה כדי למנוע מנמלים לחדור משם למטבח.
   
 • קופסה - תוכלו למקם את בר המים שלכם בתוך קופסה רחבה, שבאזור הפנימי שלה בסמוך לחלקו התחתון של התמי 4 תוכלו למקם פתיונות שיספק לכם המדביר או לחילופין - פשוט להדביק פסי דבק דו צדדיים שילכדו את הנמלים בכל מקרה בו ינסו לטפס על המתקן.
   
 • בדיקה תקופתית - הקפידו לבדוק אחת לכמה שבועות מה מצב התמי 4 באזור התחתון? האם האזור מלוכלך ושומני? במידה וכן - הקפידו לנקות עם חומרי ניקוי ובדגש על חומרים בעלי חמיצות גבוהה כמו חומץ ולימון - הנחשבים כשנואים על נמלים ומזיקים ביכלל. למרחיקי הלכת - תוכלו לפרק את בר המים לחלקים ולבדוק אחר סימנים להימצאות נמלים. לרוב הסימנים יתבטאו ברימות לבנות באזור. במידה ופירקתם את בר המים, נמליץ למקם פתיון ג'ל - אותו ניתן לרכוש בחנויות לבית או טמבוריות.