הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

נמלים במטבח

סובלים מנמלים במטבח? לא יודעים איך להיפטר מנמלים במטבח? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע והטיפים החשובים ביותר על מנת שתמצאו פתרון לנמלים במטבח! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר ממדבירים שונים באזור מגוריכם, להשוות ולחסוך!

נמלים במטבח, מה עושים?

קודם כל חשוב שתבינו שזהו לא אסון גדול. נמלים במטבח זו בעיה נפוצה מאוד שממנה סובלים הרבה מאוד אנשים בישראל ויש לה פתרון. הדרך הטובה והיעילה ביותר להיפטר מנמלים במטבח זה יהיה באמצעות פיתיונות ג'ל שהמדביר מפזר ברחבי המטבח.

 

הנמלים נמשכות לפיתיונות הג'ל ולוקחות אותו אל הקן למלכה. ברגע שהמלכה תאכל מהפיתיון, היא תמות ולאחר זמן קצר כל קן הנמלים יתפזר. בהמשך המאמר נסביר גם על שיטות ביתיות להרחקת נמלים מהמטבח.

 

נמלים במטבח

מדוע כל כך קשה להיפטר מנמלים זעירות במטבח?

נמלים חיות כשבט והמטרה העיקרית שלהן זה לשרת אחת את השנייה. במהלך היום שלהן הנמלים מחפשות מקורות שממנו הן יוכלו להביא מזון אל הקן וככל שהן ימצאו הרבה גרגירי אוכל - כך מכת הנמלים במטבח הופכת גדולה יותר וזאת מכיוון ויגיעו אל המטבח שלכם הרבה יותר נמלים. חשוב להבין שלחסל את הנמלים שאתם רואים בעין לרוב יעזור מכיוון ויש הרבה יותר נמלים ממה שאתם יכולים לראות.

 

במידה ואתם רואים נמלים על השיש במטבח, חשוב שתדעו שהנמלים יכולות להגיע אל הבית שלכם ממרחק מאוד רחוק. כמה רחוק? עד 500 מטר מהקן שלהן וכל זה בשביל לשרת את המלכה ולהביא עוד אוכל לקן. לכן, ריסוס של השיש לרוב לא יהיה אפקטיבי ולא יעזור.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך להיפטר מנמלים במטבח?

אז איך נפטרים מנמלים במטבח? יש כמה דרכים שבהם ניתן להיפטר מנמלים במטבח:

 • ריסוס - הדרך הראשונה היא באמצעות ריסוס. ניתן להזמין מדביר מוסמך שיבצע ריסוס במטבח ובבית על מנת לחסל את כל הנמלים. לאחר הריסוס יש להמתין כשעה בממוצע עד שתוכלו לחזור לבית. יש לציין שהריסוס אינו מסוכן לבני אדם.
   
 • פיזור פיתיונות ג'ל - שיטה נוספת שבאמצעותה ניתן להיפטר מנמלים במטבח זה באמצעות פיתיונות ג'ל. המדביר יבחר את המקומות הטובים ביותר שבהם יש לפזר את פיתיונות הג'ל. השיטה הזו הכי נפוצה וזאת מכיוון והנמלים לוקחות את הפיתיונות אל הקן ושם הן גם מתות.
   
 • שיטות ביתיות - ניתן גם להיפטר מנמלים במטבח באמצעות כל מיני שיטות ומתכונים ביתיים שתוכלו להכין ולעשות לבד ללא עזרת מדביר. נפרט על השיטות הביתיות בהמשך המאמר.

כמה עולה הדברת נמלים במטבח?

מחיר הדברת נמלים במטבח הוא 200 ש''ח בממוצע. טווח המחירים נע בין 150 - 250 ש''ח והוא תקף אך ורק על המטבח. במידה ותרצו הדברת נמלים בכל הבית המחיר יהיה יקר יותר וינוע בין 250 - 350 ש''ח לדירת 3 חדרים.

 

מחיר ממוצע להדברת נמלים במטבח

מחיר ממוצע להדברת נמלים במטבח: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪


>>>אולי יעניין אתכם גם נמלים מעופפות

נמלות קטנות מאוד במטבח - מאיפה הן צצו?

סובלים מנמלים קטנות מאוד במטבח? אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין מאיפה הן הגיעו. אז כמו שכבר אמרנו, נמלים מגיעות מהקן שלהן והן יכולות להגיע אל הבית שלכם גם ממרחק של 500 מטר מהקן שלהן. כל זה על מנת להביא אוכל בחזרה אל הקן שלהן וכמובן הכל בשביל המלכה והשבט. אז על התשובה מאיפה הן צצו לא ניתן לדעת במדויק.

 

נמלים קטנות מאוד במטבח

הדברת נמלים קטנות על השיש במטבח - זה אפשרי?

בוודאי. במידה ואתם סובלים מנמלים על השיש במטבח חשוב שתדעו שגם אם הן על השיש ניתן להדביר אותן. לרוב זה יהיה באמצעות פיתיונות ג'ל כי הן הכי אפקטיביות וכמו שכבר הסברנו, הנמלים לוקחות איתן את הפיתיונות אל הקן, מה שמבטיח לכם שקט לתמיד.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

האם יש אחריות על הדברת נמלים קטנות במטבח?

עבור הדברת נמלים במטבח תקבלו אחריות של 4.5 חודשים בממוצע. טווח זמני האחריות נע בין 3 - 6 חודשים והוא עשוי להשתנות בין המדבירים השונים. לכן, במידה והאחריות חשובה לכם, בדקו זאת היטב מול המדביר שתזמינו ויותר מכך, בקשו את האחריות כתובה על מנת שלא יוכל להתנער ממנה.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
6 חודשי אחריות 4.5 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

פתרון לנמלים במטבח עם חומרים ביתיים

אספנו לכם כמה שייטות שיכולים לעזור לכם עם פתרון לנמלים במטבח:

 • קחו קליפות של פירות הדר ושימו אותם בסיר מים והמתינו על לרתיחה. לאחר שהמים סיימו לרתוח, קחו חומץ והוסיפו אותו אל הסיר. לאחר מכן הכניסו את הסיר למקרר למשך זמן של שמונה וחצי שעות. אחרי שעברו שמונה וחצי שעות, הכניסו את התרסיס לשפריצר ותרססו בכל המקומות שבהם ראיתם נמלים.
   
 • פזרו חתיכות שום ומקלות קינימון במטבח איפה שיש נמלים. הנמלים בורחות מהריח החזק שיש לקינמון ושום וזה מה שמונע מהן לחזור אל המטבח שלכם. (השיטה מומלצת גם עבור נמלים במקלחת)
   
 • נקו את המטבח עם חומץ ואבקת כביסה. ריח של חומץ ואבקת כביסה גם כן מונע מנמלים להגיע.
   
 • במידה ואתם רואים את קן הנמלים, תוכלו לבצע ריסוס לקן על מנת לחסל את כל הנמלים שבקן.

 

נמלים זעירות במטבח

איך להרחיק נמלים מהמטבח?

כיום יש לא מעט דרכים שגורמים להרחקת וטיפול נמלים במטבח. הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות זה קודם כל לוודא שאתם משאירים את השיש במטבח נקי ושאין לנמלים דרך קלה להגיע אל מזון ושכל הקופסאות אוכל סגורות על מנת שנמלים לא יוכלו להגיע ולהיכנס לתוכן. בנוסף, תוכלו לבצע את אחת מהשיטות שכתבנו בפסקה שנמצאת למעלה.


>>>אולי יעניין אתכם גם נמלים בתמי 4

נמאס לכם ממכת נמלים במטבח? הזמינו מדביר מוסמך עוד היום!

בפורטל מדבירים פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להדברת נמלים במטבח ממדבירים מאזור מגוריכם במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425


>>>אולי יעניין אתכם נמלים בעציצים

שאלות נפוצות על נמלים במטבח ששאלתם

ריכזנו לכם מספר שאלות על נמלים במטבח שנשאלו על ידי גולשי האתר:

יש חומר נגד נמלים במטבח?

בוודאי שיש חומר נגד נמלים במטבח. כיום ניתן להכין באופן ביתי כל מיני תרסיסים שיוכלו לעזור נגד נמלים במטבח.


יש לי נמלים בארונות מטבח, מה עושים?

יש מגוון שיטות להדברת נמלים בארונות מטבח. בין אם זה פיתיונות ג'ל, הדברה ירוקה ועוד. מדביר מוסמך יוכל לפתור לכם את הבעיה.


מה המחיר להדברת נמלים במטבח?

מחיר הדברת נמלים במטבח הוא 200 ש''ח בממוצע. הרחבנו על כך בעמוד.