הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

נמלים במקלחת

מתחת תוכלו לקרוא מה מושך נמלים למקלחת שלכם, כיצד תוכלו לנסות להיפטר מהם באופן עצמאי, באילו מקרים עדיף שתיעזרו במדביר מוסמך וגם כיצד תוכלו דרך פורטל מדבירים פלוס לאתר מדביר מומלץ תוך זמן קצר ובחינם.

מדוע יש לי נמלים במקלחת?

אם נתקלתם בנמלים במקלחת דעו שזה קורה בגלל שלוש סיבות עיקריות: לחות חום וחושך. חדרי המקלחת והאמבטיה לרוב יהיו בעדיפות השניה עבור נמלים אחרי שהן מגיעות למטבח היות והן נמשכות הן למזון אך יחד עם זאת גם למקומות חשוכים, לחים וחמים (בדומה לג'וקים בבית).

 

אם כבר הבחנתם בנמלים באמבטיה שלכם, הדבר רק אומר שהן כבר חדרו לתוך הבית כולו ושחדר הרחצה הוא רק אחד מהם וכדי להעלים אותם - יהיה עליכם לפעול מהר.

 

נמלים במקלחת

באילו מקרים עדיף להיעזר במדביר?

אם נתקלתם בנמלים אדומות במקלחת (מכונות גם: "נמלי אש") נמליץ שלא לדחות את מועד הגעת המדביר היות ונמלים אלו גם עוקצות ויכולות לגרום לנזק בריאותי.

 

סיבה נוספת לזירוז בהזמנת מדביר היא שנמלי אש מתרבות בקצב מסחרר כך שברגע שנתקלתם באחת או שתיים בחדר הרחצה, זה סימן שהנמלים כבר הצליחו לפלוש לאזורים נוספים בבית שלכם כמו המטבח ואפילו חדר השינה ועל כן, יהיה עליכם להסתייע במדביר, שידע להתחקות אחר הנמלים עד לאיתור מדוייק של הקן ויבצע הדברה מוחלטת של נמלי האש.

 

דחיפות לטיפול בתקלה:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

כמה עולה הדברת נמלים במקלחת?

הדברת נמלים במקלחת ואמבטיה נעים בין 150 - 250 ש"ח. המחיר כולל ניטור של הקן וריסוס שלו או לחילופין, ע"י הנחת פתיונות בהתאם לזן הנמלה. כמו כן, אם מדובר על נמלים מעופפות שיש להדביר - מחיר ההדברה יזנק ל- 450 - 600 ש"ח ואם מדובר בנמלי אש - מחיר ההדברה גם הוא יתייקר ל- 400 - 550 ש"ח.

 

מחיר ממוצע להדברת נמלים במקלחת

מחיר ממוצע להדברת נמלים במקלחת: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

כיצד להיפטר מנמלים במקלחת בעצמי?

אם אתם מעוניינים קודם לנסות להיפטר מנמלים במקלחת בעצמכם, תוכלו ליישם מספר טכניקות הכוללות, חומץ, תבלינים ופירות הדר, נסביר:

 • חומץ - נמלים שונאות חומץ ולכן נמליץ לשטוף את רצפת חדר המקלחת עם חומרי ניקיון המכילים חומץ, או לחילופין, פשוט לרסס את האזורים עם חומץ, אל דאגה הריח יתאדה מהר אבל עבור הנמלים הוא יספיק כדי להרחיק אותן.
   
 • פתיונות ג'ל - לצורך הדברת נמלים במקלחת תוכלו לרכוש פתיונות ג'ל נגד נמלים בכל חנות כלבו או טמבוריות. את פתיונות הג'ל יהיה עליכם לפזר בחדר האמבטיה באזורים אסתרטגיים כמו מתחת לכיור ובתוך אחד המדפים התחתונים. הנמלים כשיגיעו, יאספו את הג'ל מהפתיון לקן שהקימו בבית שלכם ובכך הרעל בג'ל שאספו יחסל את כל הנמלים בקן.
   
 • תבלינים ופירות הדר - תוכלו על הדרך לטפח גם את חדר המקלחת ע"י הנחת פירות הדר חצויים ולפזר גם מקלות קינמון בצדי האמבטיה ובאזורים אחרים בחדר שהבחנתם בהן. הנמלים נמנעות מאזורים עם האלמנטים הללו בגלל הריח החומצי ולכן תוכלו להשתמש בשיטה זו גם עבור נמלים שמצאתם באזור המטבח.
   
 • למידע נוסף, תוכלו לקרוא במאמר המסביר איך להרחיק נמלים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך לאתר מדביר מוסמך להדברת נמלים במקלחת?

כאן נסביר כמה היבטים שחשוב שתבדקו כדי שתוכלו להשיג מדביר מוסמך להדברת נמלים במקלחת:

 • רשיון - כדי להדביר נמלים, על מדביר להחזיק בהסמכה ורשיון מטעם הרשות להגנת הסביבה לעסוק בתחום ההדברה. בררו אם המדביר אכן מחזיק ברשיון כזה עוד בשיחת הטלפון וסרבו לעבוד עם מי שאינו מחזיק בו. העסקת מדביר ללא רשיון מסכנת חיים.
   
 • התאמת חומר ההדברה - את חומר ההדברה יוכל להתאים המדביר בהתאם למיקום קן הנמלים: במידה והקן חשוף והגישה אליו קלה, הוא יוכל לרסס אותו בצורה ישירה. במידה ומדובר בקן נמלים שמצוי מתחת לרצפה או בתוך הקיר, הוא יוכל להשתמש בפתיונות בהתאם לעונה בשנה. חשוב ביותר שהפתיונות יותאמו לעונה ע"מ שהנמלים יימשכו אליהם. לדוגמה, בתקופות מסויימות הנמלים מחפשות אחר חלבונים ולעתים אחר מתוקים.
   
 • מחיר - אם נתקלתם במודעה או פשוט יצרתם קצר עם מדביר שהציע מחיר עבודה זול בפער מהמחיר שציינו כאן בעמוד, דעו שזו נורה אדומה. לרוב המחיר הנמוך משכנע לקוחות רבים להזמין את המפרסם הביתה וכשהוא מגיע הוא מתחיל לתמחר פה בעוד 50 ש"ח ושם בעוד 100 ש"ח ואז יוצא שעלות העבודה גבוהה פי כמה ממה שהיא אמורה לעלות.
   
 • תשובות המדביר - שאלו כמה שיותר שאלות וצפו לקבל תשובות בצורה עניינית וראוייה. מדביר מקצועי ידאג לספק מידע על חומרי ההדברה בהם הוא משתמש והוא יסביר גם כיצד יהיה עליכם להתנהל לאחר פעולת ההדברה שביצע נגד נמלים באמבטיה שלכם.
   
 • חוות דעת - ע"י השארת פרטים בטופס המצורף, תוכלו לקבל מפורטל מדבירים פלוס עד 3 מדבירים מומלצים באזורכם, עליהם תוכלו לחפש חוות דעת באינטרנט וכך לקרוא על חוויות של לקוחות קודמים שנעזרו בהם, מה שיחשוף בפניכם את צורת ההתנהלות של בעל המקצוע בזמן אמת.
   
 • השוו מחירים - נוסף על בדיקת חוות דעת באינטרנט, פורטל מדבירים פלוס מאפשר לכם לברר עם כל אחד מהמדבירים שקיבלתם על מחירי הדברת נמלים באמבטיה וכל זאת עוד בשיחת הטלפון. תוכלו להיעזר במחירון ההדברה המלא של פורטל מדבירים פלוס.
   
 • אחריות - חשוב שתדעו שנושא האחריות עבור הדברת נמלים במקלחת ובכללי אינו בגדר החובה, כי לרוב, מאוד קשה להיפטר מהן. אם כי ישנם מדבירים שיעניקו אחריות בטווח של בין 3 - 6 חודשים. שימו לב, אם מדובר בנמלים שתרצו להדביר בתקופת סוף הקיץ, דעו להמנע מתשלום אופציונלי על הארכת האחריות היות והנמלים כבר נעלמות מעצמן בסוף הקיץ.
   
משך תקופת האחריות הממוצעות להדברת נמלים במקלחת:
6 חודשי אחריות 4 חודשי אחריות 3 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ מדבירים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

איך למנוע נמלים במקלחת בעתיד?

אז קראתם למעלה מה גורם לנמלים להימשך לחדר הרחצה שלכם. אם תדעו למנוע את התנאים שמושכים אותן לשם, תוכלו בקלות למנוע הגעה חוזרת שלהן, להלן הטיפים:

 • אווררו והאירו - ע"מ למנוע נמלים במקלחת בשנית, יהיה עליכם להקפיד לאוורר את חדר הרחצה לאחר כל שימוש בו וכמובן, להקפיד לשמור על מאזן אור תקין לאורך היום כדי למנוע חשיכה, שגם היא מושכת את המטרידניות הקטנות.
   
 • נקיון - הקפידו לנקות את חדר האמבטיה בחומרי ניקוי שמכילים גם חומץ לבן או תפוחים שנמלים מתרחקות מהם. כיום ניתן להשיגם גם בסופר כי סגולות הניקוי של החומץ ידועות גם עבור הכלל.
   
 • ריחות - תוכלו לקשט את המקלחון או האמבטיה במקלות קינמון וחצאי פירות הדר, שנוסף על היותם ריחניים ומשרים אלגנטיות - הם הריי גם ירחיקו את הנמלים מהאזור.