הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

נמלים בעציצים

גיליתם שיש לכם נמלים בעציצים? לא יודעים איך להרוג נמלים בעציצים? במאמר זה נסביר לכם בדיוק את כל המידע שאתם צריכים על מנת להתמודד עם התופעה הזו.

נמלים בעציצים, מה עושים?

גיליתם שיש לכם נמלים בעציצים ואתם לא יודעים מה ניתן לעשות? קודם כל, חשוב להבהיר שניתן לטפל בבעיית הנמלים ואף חשוב שתעשו זאת לפני שהם יכנסו אליכם הביתה. יש כל מיני דרכים להתמודד עם נמלים בצמחים ובעציצים. ישנן  שיטות ביתיות שתוכלו לבצע לבד וישנן שיטות שעדיף שתיעזרו במדביר מקצועי.

 

נמלים בעציצים

האם נמלים מזיקות לצמחים?

כן, נמלים מזיקות לצמחים וכדאי מאוד לטפל בזה מבלי לבזבז יותר מדי זמן מ-2 סיבות עיקריות: הראשונה, אתם לא רוצים שהן יהרסו לכם את הצמחים. הסיבה השניה היא שאתם גם לא רוצים שהם יכנסו אליכם לבית ואז תצטרכו לבצע הדברת נמלים בבית או שתצטרכו לבצע הדברת נמלים במטבח, הכל תלוי באיפה שהן ימצאו אוכל שאותו יוכלו לקחת אל הקן שלהן. ראו מדריך להרחקת נמלים

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מה אפשר לעשות נגד נמלים בצמחים?

אלו השיטות העיקריות לטיפול בנמלים בצמחים:

 • פיתיונות ג'ל - השיטה הראשונה היא באמצעות זה שאתם או מדביר יפזר פיתיונות ג'ל בעציץ. מה שבפועל יקרה, הנמלים ימשכו אל הפיתיונות ג'ל ויקחו אותן אל הקן שלהן ושם הם ימותו מכיוון שהג'ל מכיל כמות נמוכה של רעל. בנוסף יש לציין שבמידה והמלכה של הנמלים מתה, כל הקן מתפזר ולכן זו שיטה יעילה מאוד להדברת נמלים.
   
 • שיטות ביתיות - יש גם כמה שיטות ביתיות שבאמצעותן תוכלו להרחיק / להרוג את הנמלים בעציצים. נסביר על השיטות הביתיות שתוכלו לעשות לבד בהמשך המאמר.

 

נמלים בצמחים

צריכים הדברת נמלים בעציצים? השוו וחסכו!

בפורטל מדבירים פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל, תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להדברת נמלים בעציצים מכמה מדבירים שונים באזור מגוריכם! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך להרוג נמלים בעציץ לבד?

רוצים לדעת איך להרוג נמלים בעציץ בשיטות ביתיות? אלו השיטות הטובות והנפוצות ביותר:

 • השיטה הראשונה היא לקנות את הפיתיונות ג'ל או פיתיונות הגרגירים בחנות של חומרי הדברה ולפזר אותם באופן עצמי. יש להקשיב להוראות של חנות חומרי הדברה ולהימנע מהשקייה של העציץ יומיים אחרי הפיזור על מנת שההדברה תצא אפקטיבית ככל היותר.
   
 • קינמון - תוכלו לפזר בעציץ קינמון מה שיגרום להרחקתם של הנמלים וזאת מכיוון והריח החזק של הקינמון דוחה אותם.
   
 • לימונים - תוכלו לפזר לימונים מה שגם עשוי לגרום להרחקתם של הנמלים בעציצים.
   
 • שתילת נענע - הריח של הנענע גם עשוי להרחיק נמלים מהעציצים שלכם. אנחנו במקומכם היינו שותלים נענע וגם נהנים מתה נהדר וגם נמלים שלא מגיעות לעציצים.


>>>אולי יעניין אתכם גם הדברת נמלים מעופפות

שאלות נפוצות על הרחקת נמלים מעציצים ששאלתם:

אספנו לכם מספר שאלות על הרחקת נמלים מעציצים שנשאלו על ידי גולשי האתר:

כמה עולה הדברת נמלים בעציצים?

מחיר הדברת נמלים בעציצים נע בין 150 - 250 ש''ח. המחיר כולל את פיתיונות הג'ל.


האם יש אחריות על הרחקת נמלים מעציצים?

נהוג לתת אחריות על הדברת נמלים של כשלושה חודשים מיום ההדברה. יש לציין שזמני האחריות עשויים להשתנות בין המדבירים השונים.