הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

נמלים ברכב, מה עושים?

נכנסתם אל האוטו וגיליתם בו נמלים? גלו מה עושים כאשר יש נמלים ברכב, מהיכן הן מגיעות וכיצד ניתן להרחיק אותם.

מדוע יש נמלים ברכב?

נמלים מגיעות לרכב עקב שאריות מזון, משקאות שנשפכו, דברי ממתק ופירורי מזון שונים שנמצאים על שטיחי וריפוד הרכב. סיבה נוספת לכך שיש נמלים ברכב היא עקב המשיכה שלהן למים ושמן מנוע. מעבר לכך גם אם חניתם את הרכב שלכם מעל קן נמלים יש סבירות גבוהה שהנמלים יגיעו לתוך הרכב שלכם, גם בלי סיבה מוצדקת.
 

אם השארתם לכלוך ברכב, אל תתפלאו שנמלים יגיעו אליו לאסוף את השאריות, במיוחד אם אתם משאירים את הרכב עומד לזמן רב, הנמלים נכנסות אל הרכב ממקומות שונים ולמעש היכולות לעבור דרך מקומות שונים שאינם אטומים ומאפשרים את כניסתם, כמו למשל מכסה המנוע או פתחי המזגן. לכן כאמצעי מניעה ראשוני, ננקה את האוטו, נזרוק שאריות מזון ולכלוך. במקרים בהם נשפך נוזל מתוק על ספוג או ריפוד, הצטברות רבה של לכלוך בחריצים שאין גישה אליהם וכדומה - ניקח את הרכב לניקוי מקצועי, שם יסירו מהריפוד, שטיחי הרכב ושאר האזורים את כל הלכלוך והכתמים שהצטברו עליו.

 

נמלים בתוך הרכב

מה עושים כאשר מגלים נמלים ברכב?

השלב הראשון והחשוב ביותר אחרי שגיליתם נמלים רכב הוא להתחיל לנקות את הרכב באופן מיידי. חשוב לבצע תהליך מקיף ולוודא שלא נשארו שאריות מזון, זבל או כל לכלוך אחר שעשוי למשוך אליו את הנמלים. דבר נוסף שכדאי לעשות על מנת למנוע הגעה וכניסה של נמלים נוספות הוא בדיקה קצרה באזור החנייה שלכם מאחר ויתכן ויש בקרבה קן נמלים. אם זיהיתם קן נמלים, ייתכן שכדאי להזמין מדביר מקצועי או לנסות ולטפל בקן בכוחות עצמכם.

 

יש דרכים נוספות שבהן ניתן להרחיק נמלים לבד גם בדרכים טבעיות וזאת בעזרת פיזור גרגרי פלפל שחור אשר ריחו החזק עשוי לגרום לבלבול הנמלים ולעזיבה שלהם את שטחו של הרכב. אפשר להשתמש בעלי נענע, קליפות לימון ושיטות טבעיות נוספות כמו מקלות קינמון ואפילו פיזור של אבקת טלק.

איך מתבצעת הדברת נמלים ברכב ע"י מדביר מקצועי

הדברת נמלים באוטו על ידי חברת הדברה  מקצועית תתבצע באמצות פיזור פתיונות ג'ל ברחבי הרכב (לרוב על דלתות הרכב מבפנים) וגם מסביב לאיזור בו הרכב חונה על מנת לוודא הרחקה של הנמלים מהאיזור. אם מדובר במקרה קשה של נמלים ברכב לפעמים יהיה צורך בריסוס חיצוני של הרכב, ולעיתים גם ריסוס של פנים הרכב.

 

חשוב להזמין את המדביר לאחר שהרכב נקי מפסולת, לכלוך ושאריות מזון בשביל לקבל את תוצאה טובה ומספקת. במקרה שבחר המדביר באופציית הריסוס, חשוב לזכור כי נצטרך לאוורר את הרכב למשך מספר שעות ולעיתים לא נוכל להשתמש בו אפילו יום שלם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כמה עולה הדברת נמלים ברכב?

המחיר להדברת רכב נע בין 150 - 250 שקלים במקסימום, אך חשוב לבדוק לפני האם המדביר בכלל מבצע עבודה זו מאחר ולא כל המדבירים מבצעים עבודות קטנות כאלו. המחיר המדויק של העבודה מושפע בדרך כלל מגודלו של הרכב, כמות הנמלים שנמצאת בתוכו וגם שיטת ההדברה הנבחרת.

 

מחיר ממוצע להדברת נמלים ברכב

מחיר ממוצע להדברת נמלים ברכב: 200 ₪

טווח מחיר גבוה 250 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

השוואת מחירים לצורך הדברת רכב

בעזרת פורטל מדבירים פלוס אפשר לבצע השוואת מחירים בין מדבירים שונים הנמצאים באזורכם. גם במקרה של הדברת נמלים תוכלו לבצע השוואה בין שלושה מדבירים לפחות! השאירו לנו פרטים או הרימו טלפון, נשלים עימכם את כל המידע הנדרש, כמו מהי הבעיה ומאיזה אזור אתם, נשלח אותם אל אנשי המקצוע המתאימים ואתם תקבלו בחזרה עד שלוש פניות בעבור הדברת נמלים באוטו. כעת נותר לכם רק לבצע השוואה ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר.