הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת פשפש סרחן

אמנם פחות מוכר מאשר בן דודו שעוקץ אותנו וחי ליד המיטה שלנו, אבל פשפש המיטה בהחלט מהווה מטרד וריח לא נעים. בעמוד שלפניכם תראו איך מזהים את הפשפש הסרחן, האם הוא מסוכן או מזיק, מה לעשות אם זיהיתם פשפש סרחן ותוכלו גם לערוך השוואת מחירים בין מדבירים.

הכירו את הפשפש הסרחן

לרוב כשאנחנו חושבים על פשפשים אנחנו חושבים על פשפש המיטה שמגיע לתוך הבית שלנו ועוקץ, אבל פה מדובר בסוג פשפש אחר ושמו הוא הפשפש הסרחן.

 

איך נזהה את הפשפש הסרחן?
עוקץ? לא עוקץ
צבע לרוב שחור*
גודל 1.5 מ"מ - 16 מ"מ.
חי ליד נמלים וחרקים אחרים
ריח מסריח
תכונה נוספת עיטורים לבנים
שם נוסף: סרחן שחור

*צבעו של הפשפש הסרחן יכול להיות לפעמים אדום או חום.

 

פשפש סרחן

האם הפשפש הסרחן מסוכן לאדם?

בניגוד לפשפש המיטה שמגיע ליד המיטה שלנו במטרה לעקוץ אותנו ולשאוב לנו את הדם, הפשפש הסרחן לא עוקץ ולמעשה רק מפיץ ריח מסריח (מכאן שמו) ברגע שהוא מרגיש מאויים מתוך הגנה. 

האם פשפש סרחן מסוכן לאדם

האם הפשפש הסרחן מזיק לרכוש?

אמנם לא עוקץ ולא שואב לנו את הדם, אך הפשפש הסרחן בהחלט כן מזיק לרכוש. הפשפש הסרחן אוהב לכרסם שורשים של צמחים וכאמור להסריח לנו את החצר.

האם פשפש סרחן מזיק לרכוש?

מה לעשות אם זיהיתם פשפש סרחן בגינה?

קודם כל אם זיהיתם פשפש סרחן אצלכם בגינה חשוב להבדיל בין שעות היום לשעות הלילה. זה מכיוון שהפשפשים הסרחניים נמשיך לאור, ואם הם מצטברים במקום כלשהו במהלך הלילה, ייתכן שזה רק כי יש שם תאורה.

 

לעומת זאת אם מדובר בשעות היום ויש מצבור גדול של פשפשים סרחניים זה אומר שהם הקימו מושבה שם, ואז צריך לנקוט בצעדים. אז מה לעשות?

  1. צמצמו תאורה: כאמור הפשפשים הסרחניים נמשכים לאור, לכן אם יהיה להם פחות אור במקום שבו הם נמצאים ייתכן שהם יעברו למקום אחר עם אור יותר טוב.
     
  2. מנעו כניסה לבית: זה הזמן לוודא שאין לכם סדקים בקירות וכל הרשתות של החלונות סגורות היטב כדי למנוע כניסה של הפשפשים הסרחניים לבית.
     
  3. הזמינו הדברה: אם החלטתם שהמטרד גדול מדי, זה הזמן להזמין הדברת פשפש סרחן מקצועית שתוודא שהם יברחו משם ולא יחזרו.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כך תתבצע הדברת פשפש סרחן

הדברת פשפש סרחן יכולה להיות מעט קשה וייתכן שהמדביר יצטרך לחזור שנית לאותו המקום על מנת להיפטר מהפשפש הסרחן אחת ולתמיד.

 

בפועל הדברת פשפש סרחן תתבצע על ידי פיזור רעל מיוחד במצבורים גדולים של פשפשים סרחניים על האדמה. מומלץ לעשות זאת בנוסף לצמצום התאורה במקום, לפחות עד שהם ייעלמו.

 

הדברת פשפש סרחן

הדברת פשפש סרחן במחיר זול

המחיר של הדברת פשפש סרחן הוא לא קבוע וקשה לאמוד אותו מפני שהוא יכול להשתנות בהתאם לגודל השטח שבו הוא נמצא. לכן עוד יותר חשוב לבצע השוואת מחירים בין מדבירים שונים.

 

התקשרו למוקד הטלפוני של מדבירים פלוס וקבלו עד 3 הצעות מחיר שונות ממדבירים בעיר שלכם לצורך הדברת פשפש סרחן. ככה תוכלו להשוות במחיר ולחסוך בקלות.