הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

פשפשים בבגדים

מרגישי עקיצות וחושדים שיש לכם פשפשים בבגדים? בעמוד תוכלו לראות בדיוק מה לעשות כדי להיפטר מהפשפשים מהבגדים או גם מהבית שלכם (במידה ויש). תראו גם כמה עולה הדברה מקצועית ותוכלו לערוך השוואת מחירים בין מדבירים.

יש לי פשפשים בבגדים, מה עושים?

הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות כשיש לכם פשפשים בבגדים הוא לשים את הבגדים הנגועים שלכם בכביסה של 60 מעלות. רק כביסה של 60 מעלות תבטיח הרג של הפשפשים שנמצאים בבגדים שלכם. אם הבגדים שלכם לא יכולים לעמוד בכביסה של 60 מעלות עשו כביסה של 40 מעלות ואז שימו אותם בשקית אטומה כדי למנוע התפשטות.

 

כביסה נגד פשפשים בבגדים

יש לכם פשפשים בבגדים? יש לכם פשפשים בבית

צר לנו להיות מבשרי החדשות הרעות, אבל ככל הנראה שאם יש לכם פשפשים בבגדים יש לכם גם פשפשים בבית. אמנם ייתכן שהפשפשים הגיעו בבגדים שלכם, אבל סיכוי גבוה שעד שהבחנתם בהם הם כבר התפזרו למקומות אחרים בבית והתחילו להתרבות. בנוסף ייתכן שהפשפשים לא הגיעו אליכם דרך הבגדים אבל רק עכשיו שמתם לב אליהם.

 

פשפשים בבגדים

איך להיפטר מהפשפשים אחת ולתמיד?

בשביל להיפטר מהפשפשים אחת ולתמיד הדבר היחיד שתוכלו לעשות הוא להזמין הדברה מקצועית. פשפשים מתרבים מהר והם יכולים להיות בכל מיני מקומות מסתור שלא תוכלו להיפטר מהם לבד. מעבר לך רק שואב אבק תעשייתי יוכל לשאוב את כל הביצים בוודאות. רק תעשו כביסה והדברה בלי שאיבה של הביצים הפשפשים יחזרו שוב.

כמה עולה הדברה נגד פשפשים?

מחיר הדברת פשפש המיטה נע בין 1,200 - 1,500 ש"ח עבור הדברה של חדר בודד. המחיר כולל את הריסוס ושאיבת הביצים עם שואב תעשייתי.

 

מחיר הדברת פשפש המיטה בממוצע

מחיר הדברת פשפש המיטה בממוצע: 1500 ₪

טווח מחיר גבוה 1800 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

מצאו הדברת פשפשים בזול עם מדבירים פלוס

רוצים להוריד במחיר הדברת פשפש המיטה? תוכלו לעשות זאת כאן ועכשיו עם מדבירים פלוס. מחיר העבודה משתנה בהתאם לחומרת המצב וגם בהתאם למדביר עצמו. לא כל מדביר יקח מחיר זהה עבור הדברת פשפש המיטה ולכן מומלץ לערוך השוואת מחירים. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר עבור הדברת פשפש המיטה. השוו בין הצעות המחיר וחסכו עד 37%.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כך תמנעו מהגעת הפשפשים לבגדים

כמו שאמרנו אם מצאתם פשפשים בבגדים ייתכן והם כבר היו בבית שלכם ורק עכשיו הגיעו לבגדים (או רק עכשיו שמתם לב). עם זאת כן יש מקרים שבהם הפשפשים מגיעים אל הבגדים שלכם ישר. מתי זה קורה ואיך אפשר למנוע זאת?

  • בגדים יד 2: אם אתם אוהבים לקנות בגדים יד 2 זה בהחלט יכול להיות מעולה מבחינת שמירה על הסביבה או מציאת בגדים זולים יותר, אבל חשוב לוודא שאתם לא מביאים את הבגדים עם פשפשים. לפני שאתם מתחילים ללבוש אותם הכי טוב פשוט לשים אותם בכביסה של 60 מעלות וכך תדעו שאין חשש לפשפשים או ביצים.
     
  • מלונות: בתי מלון הם מבין הגורמים הנפוצים להפצה של פשפשים. אנחנו כמובן לא אומרים אל תשנו במלונות, אבל רק ודאו את רמת ההגיינה של המלון. תוכלו לקרוא ביקורות באינטרנט על המלון לפני שאתם מזמינים אותו וכנראה שתדעו האם אכן היו שם פשפשים לאחרונה. כמובן שאם אתם שוהים ברשת מלונות ידועה יותר הסיכון הרבה פחות גבוה כי יש להם נהלים שמתאימים לכל הרשת.
     
  • בגדים מחו"ל: אנחנו לא מדברים על הבגדים שקניתם מיוניקלו והבאתם לארץ, אלא בגדים שקניתם במקומות פחות סינטריים כמו שווקים, במיוחד במדינות כמו המזרח הרחוק. אם קניתם את הבגדים האלו ואתם רוצים לוודא שאין לכם פשפשים צריך לכבס אותם בכביסה של 60 מעלות. אפשרות אחרת אם אין לכם מכבסה בסביבתכם היא לעשות כביסה רגילה ואז לוודא שאתם שמים אותם בשקית אטומה עד שאתם חוזרים לארץ ואז בארץ לעשות את הכביסה.