הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

פשפשים בבית

פשפשים בבית הם ממש לא דבר נחמד, אך לצערנו מאוד נפוץ. בעמוד תראו מה עושים עם פשפשים בבית, איך הם מגיעים לבית ואיך למנוע מהם להגיע אליכם בעתיד.

יש לי פשפשים בבית, מה עושים?

כשיש לכם פשפשים בבית הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא לעשות כביסה ב-60 מעלות לכל הבגדים והמצעים שיכולים להיות נגועים. הסיבה לכך היא שכביסה ב-60 מעלות היא היחידה שיכולה להרוג אותם. לאחר מכן צריך לשטוף את כל הצעצועים מפלסטיק ולזרוק מזרונים קרועים. כל השלבים האלו נועדו בשביל להרוג כמות פשפשים ולמנוע מהם להתפזר יותר בבית. לאחר מכן חובה להזמין מדביר מקצועי שידע לאתר את מקור הקן ולחסל אותם עד הסוף כולל הביצים.

 

פשפשים בבית

כמה עולה הדברה נגד פשפשים בבית?

מחיר הדברה נגד פשפשים בבית נע בין 1,200 - 1,800 ש"ח לחדר בודד. המחיר הוא להדברה סטנדרטית לא כולל שימוש בשיטת האנוקסיה.

 

מחיר הדברת פשפש לחדר בודד בממוצע

מחיר הדברת פשפש לחדר בודד בממוצע: 1500 ₪

טווח מחיר גבוה 1800 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

איפה נמצאים פשפשים בבית?

הפשפשים בבית הם פשפשים מסוג פשפש המיטה וכמו ששמם מרמז הם נמצאים ליד המיטה על מנת שיוכלו לעקוץ אותנו. בנוסף הם מחפשים נישות שבהם יוכלו להסתתר. לדוגמה:

 • מיטות ובמיוחד מיטות עץ.
 • מזרונים ובמיוחד קרועים.
 • ספות בין הקפלים ובעץ.
 • שקעי חשמל במיוחד ליד המיטה.
 • שידות ורהיטים מעץ בחדר השינה.
 • מסגרות של תמונות בחדר השינה.
 • מזוודה מבד (שם יכולים להיווצרים קפלים).
 • תקרה, במיוחד אם היא נמוכה.

 

איך יודעים שיש פשפשים בבית?

יש כמה סימנים לכך שיש פשפשים בבית:

 • נקודות שחורות: אם יש לכם נקודות שחורות במקומות בהם נמצאים פשפשים בבית (במיוחד במזרון ובמצעים) אלו יכולים להיות הפשפשים עצמם אך הם יכולים להיות גם הקקי של הפשפשים.
   
 • עקיצות שונות: עקיצות של פשפשים הן שונות מאשר עקיצות של חרקים אחרים נפוצים יותר כמו יתושים. הן לא יראו שונות אך הן יהיו ב"שביל" בקו ישר ולרוב יהיו על הכתף והזרוע.
   
 • ביצי פשפשים: סימן נוסף לכך שיש פשפשים בבית הוא הימצאות של ביצי פשפשים. לא תמיד יהיה ניתן לראות אותן הן יהיו במקומות המסתור כמו בשקעים חשמלים.

 

עקיצת פשפש המיטה

איך מגיעים פשפשים לבית?

פשפשים לא מטיילים ממקום למקום בעצמם, אלא תמיד תוך כדי הסתתרות במקומות ולמעשה בני האדם הם אלה שמזיזים אותם ממקום למקום. הדרך הנפוצה ביותר שפשפשים מגיעים ממקום אחד לאחר היא דרך מזוודות ובגדים כשלרוב הם מגיעים מבתי מלון או אירוח (ראו מה לעשות אם גיליתם פשפשים בבגדים). לכן כדי למנוע את הגעתם לבית בדקו את הדברים הבאים בפעם הבאה שאתם מתארחים בבית מלון או אחסנייה:

 

איפה לבדוק? איך לבדוק?
כרית להוריד את הציפה ולפתוח גם רוכסן
סדינים כנ"ל החיבור של הסדין למזרון
מזרון כולל קפלים וחורים
שטיח מקיר לקיר כולל בפנלים והחיבורים
מזוודה עדיף לעבור למזוודה קשיחה
שקעים בדקו אם יש נשלים או צואה
פינות ברהיטי העץ שלכם עם פנס ובכל פינה
רהיטים מהרחוב אל תביאו רהיטים מהרחוב

האם פשפש המיטה מסוכן?

פשפש המיטה עוקץ אותנו ומעבר לכך שזה לא נעים יש אנשים שיכולים להיות אלרגיים לעקיצות. עם זאת פשפש המיטה לא מעביר מחלות ולכן הוא לא מסוכן למי שלא אלרגי לעקיצות שלו. כמובן שאף אחד מאיתנו לא רוצה לקום בבוקר עם הרבה עקיצות והרבה יותר קשה ללכת לישון כשיודעים שיכול להיות שניעקץ במהלך הלילה, לכן חשוב להיפטר מפשפש המיטה.

 

כמה פשפש המיטה מסוכן לאדם

טיפול נגד פשפשים בבית

טיפול נגד פשפש בבית חייב להיות משהו מקצועי ויסודי. יכול להיות ששמעתם שצריך לעשות כביסה לבגדים ומצעים וגם שצריך לשאוב את הביצים כדי שלא יתרבו, אבל יש הבדל בין הדברה מקצועית להדברה חובבנית שאנשים שהם לא מדבירים לא יוכלו לעשות בצורה טובה. כמה דוגמאות לפניכם:

 • שאיבת הביצים: שאיבת הביצים של הפשפשים חייבת להיות עם שואב אבק תעשייתי עוצמתי. שואב אבק ביתי לא יכול להגיע לעוצמה הרצויה ולשאוב לגמרי את כל הביצים עד הסוף. גם אם יישארו מעט ביצים הפשפשים יתרבו ותהיה לכם בעיה שוב.
   
 • כביסה: כן חשוב לעשות כביסה לבגדים ומצעים נגד פשפש המיטה אבל חשוב שהכביסה תהיה ב- 60 מעלות. כביסה ב- 40 מעלות לא תהיה יעילה ולא תהרוג לגמרי את כל הפשפשים ואת הביצים.
   
 • הוצאת הרהיטים: אנשים אומרים שכדאי להוציא את הרהיטים לשמש על מנת להרוג את הפשפשים ככה. השיטה הזו לא עובדת והם פשוט ימשיכו לחיות בשמש.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

השוו בין מדבירים לצורך הדברה של פשפשים בבית

בשביל להיפטר מפשפש המיטה חובה להזמין מדביר פשפשים מקצועי ואת ההדברה תוכלו לעשות ממש כאן ועכשיו עם מדבירים פלוס. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממדבירים בעיר המגורים שלכם עבור הדברת פשפש המיטה. כך תוכלו לחסוך במחיר הסופי (שלצערנו הוא לא זול).

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

שאלות נפוצות על בנושא פשפשים בבית

איזה סוג פשפשים נמצאים בבית?

הפשפשים שנמצאים בבית הם פשפש המיטה. אם הפשפש נמצא בגינה תצטרכו לעשות הדברה של פשפש סרחן.


מה עושים נגד פשפשים בבית?

דבר ראשון שתצטרכו לעשות הוא כביסה ב-60 מעלות כדי להרוג אותם ואז תצטרכו לשטוף צעצועים שיכולים להיות נגועים. הרחבנו על כל השלבים בעמוד.