הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הדברת פשפש המיטה בשקעי חשמל

זיהיתם שפשפש המיטה נמצא בשקעי החשמל? ראו מה צריך לעשות, את מתבצעת ההדברה ומה המחיר שלה?

למה פשפש המיטה נמצא בשקעי חשמל?

פשפש המיטה תמיד יחפש מקום שבו הוא יוכל להסתתר בשביל להשיג מזון. במקרה הזה המזון שלו הוא אנחנו ולכן הוא יחפש מקום שבו אנחנו שוהים מבלי לזוז על מנת שיוכל לעקוץ אותנו. המקום המומלץ עבורו הוא חדר השינה שלנו, שם אנחנו שוהים שעות ארוכות בלי לזוז, לכן הוא יחפש מקומות מסתור קרובים למיטה שלנו. ייתכן שתמצאו פשפשים במיטה או במזרון אבל זה לא מקום המסתור היחיד - השקע החשמלי הוא גם מסתור מעולה עבור פשפש המיטה.

 

פשפש המיטה לאחר יציאה מהשקע

מה עושים אם זיהיתם את פשפש המיטה בשקעי החשמל?

דבר ראשון חשוב להגיד שבמידה ופשפש המיטה נמצא בשקעי החשמל שלכם זה אומר שיש לכם פשפשים בבית מה שאומר שיש כמה צעדים ראשונים חשובים שאתם צריכים לעשות. דבר ראשון שטפו את הבגדים והמצעים שלכם בטמפרטורה של 60 מעלות כדי להרוג את הפשפשים. לאחר מכן תצטרכו ליצור קצר עם מדביר פשפשים מוסמך כדי שיבוא להדביר. הדברה נגד פשפש המיטה היא הדברה מורכבת יותר מאשר ריסוס סטנדרטי לבית לכן חשוב שתהיו מוכנים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך מתבצעת הדברה פשפש המיטה בשקעי חשמל?

 1. מציאת מקום המסתור: העובדה שזיהיתם שפשפש המיטה נמצא בשקעי החשמל לא אומרת שזה מקום המסתור הבלעדי שלו, ולכן חשוב מאוד להזמין מדביר מקצועי ומומחה על מנת שימצא בהתחלה את כל מקומות המסתור של הפשפשים.
   
 2. שאיבת הביצים: עכשיו המדביר יששתמש בשואב אבק תעשייתי לצורך שאיבה של כל הביצים. הוא יעבור באדיקות על כל השקעים, פינות, מזרונים, שידות וכל פינה ונישה שיש לכם בבית.
   
 3. הדברה בקיטור: המדביר ישתמש במכונת קיטור שמגיעה ל-60 מעלות בשביל להרוג בהצלחה את הפשפשים. כל טמפרטורה יותר נמוכה לא תצליח להרוג אותם. לכן גם הכביסה שאתם עושים היא בטמפרטורה הזו. 
   
 4. הדברה בריסוס: לאחר מכן המדביר ישתמש בחומרי הדברה כולל חומרים שמעכבים גדילה בשביל למנוע מהביצים שנותרו והפשפשים האחרונים מלגדול, לצמוח ולהקים מושבה חדשה. 
   
 5. ביקור חוזר: לאחר שבועיים המדביר יבוא לביקור חוזר על מנת לוודא שאכן הוא הצליח להיפטר מכל הפשפשים. במידה ולא הוא יפעל שוב בשביל לחסל אותם סופית.

כמה עולה הדברת פשפש המיטה בשקעים?

מחיר הדברת פשפש המיטה בשקעים נע בין 1,200 - 1,800 ש"ח לחדר בודד.

 

מחיר הדברת פשפש המיטה בממוצע לחדר

מחיר הדברת פשפש המיטה בממוצע לחדר: 1500 ₪

טווח מחיר גבוה 1800 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

מצאו מדביר פשפשים מומלץ להדברת פשפש המיטה

מחפשים מדביר להדברת פשפש המיטה בשקעים? מצאו אותו עם מדבירים פלוס. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממדבירים מומלצים בעיר המגורים שלכם עבור הדברת פשפש המיטה. השוו בין רמת המומחיות, זמינות והצעות המחיר שלהם וחסכו עד 37%.