הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

פשפשים במטבח

רואים חרקים קטנים במטבח וחושדים שמדובר בפשפשים? בעמוד תראו איך ניתן לדעת האם יש פשפשים במטבח ואם לא אילו חרקים יכולים להופיע שם. בנוסף תראו איך להיפטר מחרקים שונים וגם איך למנוע מהם להגיע בעתיד.

האם יש לכם פשפשים במטבח?

המטרה של פשפש המיטה הוא לעקוץ את בני האדם ולכן נמצא אותו בדרך כלל באזור המיטה והמזרון. בדרך כלל לא מוצאים פשפשים במטבח אלא מדובר בחרקים אחרים כמו ג'וקים קטנים מאוד או זבובונים. חשוב להגיד שכן יכולים להיות פשפשים במטבח בבתים קטנים יותר שבהם המטבח והמיטה קרובים מאוד והפשפשים מסתתרים שם. ייתכן גם שיש לכם פשפשים בספה שנמצאת ליד המטבח ואז הפשפשים מגיעים למטבח.

 

כך נראה פשפש המיטה

אז אילו חרקים יש במטבח אם לא פשפשים?

לצערנו יכולים להיות מגוון חרקים במטבח שהם לא פשפשים אבל יכולים להיראות דומים. לדוגמה:

 • ג'וקים: למי שלא מכיר יכולים להיות ג'וקים קטנים במטבח והם יכולים להיות הרבה יותר קטנים מאשר ג'וקים אחרים. כדאי לדעת שמדובר בתיקן הגרמני למי שרוצה להיפטר ממנו (שזה כנראה כולכם).
   
 • זבובונים: חרק קטן נוסף שיכול להיות במטבח שלכם הוא זבובונים. למעשה זבובונים במטבח הם מאוד נפוצים אבל הם מעופפים.
   
 • נמלים: לצערנו חרקים נוספים שמרבים להגיע אל המטבח שלנו הן נמלים. אם התבלבלתם ביניהן כנראה שיש לכם נמלים קטנות במטבח אבל למזלכם הן לא עוקצות.

 

סוג החרק איך תזהו? האם עוקץ?
פשפשים גוף שטוח כן
תיקן גרמני גוף עגול לא
זבובונים מעופף לא
נמלים גוף מחולק חלקן

כמה עולה להדביר פשפשים במטבח?

אם אכן יש לכם פשפשים במטבח תדעו שמחיר הדברת פשפש המיטה נע בין 1,200 - 1,800 ש"ח עבור חדר בודד. חשוב להזמין מדביר מקצועי שיסתכל על המצב כי ייתכן שיש לכם פשפשים בכל הבית וחשוב לבדוק את זה.

 

מחיר הדברת פשפש המיטה בממוצע לחדר

מחיר הדברת פשפש המיטה בממוצע לחדר: 1500 ₪

טווח מחיר גבוה 1800 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

כמה עולה להיפטר מהחרקים במטבח?

הבנתם שאין לכם פשפשים במטבח אלא חרקים אחרים? ראו כמה עולה להיפטר מהם. אם לא מצאתם את החרק שאתם חושדים שמסתובב במטבח עברו למחירון ההדברה המלא של מדבירים פלוס.

מחירים של הדברת חרקים במטבח

כמה עולה להדביר זבובי תסיסה?

200 - 400 ש"ח
כמה עולה הדברה נגד נמלים במטבח?

150 - 250 ש"ח
מה המחיר של הדברת התיקן הגרמני?

450 - 600 ש"ח

הדפס מחירון

 • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
 • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מצאו מדביר בעיר שלכם להדברת פשפשים או חרקים במטבח

בין אם גיליתם שיש לכם פשפשים במטבח ובין אם גיליתם שזה חרק אחר ללא ספק אתם לא רוצים שהוא ישאר שם. תוכלו להזמין מדביר ממש כאן ועכשיו עם מדבירים פלוס. התקשרו או השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממדבירים בעיר המגורים שלכם עבור הדברה של המטבח. תוכלו להשוות בין הצעות המחיר שלהם ואפילו לחסוך במחיר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך למנוע מחרקים להופיע במטבח?

רוצים למנוע מחרקים להגיע למטבח שלכם? הטיפים של מדבירים פלוס:

 • ניקיון: אחד הדברים הנפוצים ביותר שמושכים חרקים למטבח הוא מזון. במיוחד דברים מתוקים ועם סוכר כמו ממתקים ופחמימות. רוצים למנוע מחרקים להגיע למטבח? הקפידו לנקות את השיש, ארונות המטבח, הארון שמתחת למטבח וגם כמובן לזרוק את הזבל.
   
 • אוורור: דבר נוסף שמושך הרבה חרקים הוא לחות. אחרי שאתם משתמשים בסמרטוט הקפידו לסחוט אותו ולייבש אותו (ימנע גם ריחות לא נעימים). מעבר לכך דאגו לאוורר את המטבח. פתחו חלונות כמה שיותר.
   
 • רשתות: אם אין לכם רשתות בחלונות או בדלתות אתם בעצם מושכים אליכם חרקים. גם אם תקפידו על ניקיון מעולה עדיין יש דברים שמושכים אותם שלא תוכלו להימנע מהם כמו אור. התקנה של רשתות יכולה לעזור מאוד במניעה של כניסת חרקים למטבח.