הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

פשפשים במיטה

רואים חרקים קטנים שחורים במיטה שלכם או עקיצות שנראות מוזר ואתם חושדים שיש פשפשים? בעמוד איך יודעים אם יש פשפשים במיטה או במזרון, איפה הם מתחבאים וכמובן מה עושים במידה וכן.

איך יודעים אם יש פשפשים במיטה או במזרון?

הסימן הברור ביותר שיש פשפשים במיטה הוא העקיצות. עקיצות של פשפש המיטה יהיו קרובות אחת לשנייה והן לרוב ילכו בקו ישר. סימן נוסף הוא כתמים קטנים שחורים או אדומים על המיטה. הכתמים השחורים הם הצואה של הפשפשים והכתמים האדומים הם כתוצאה מעקיצות שהם ביצעו בעבר. סימן נוסף שתוכלו לראות הוא נקודות קטנות לבנות שהן למעשה הביצים של הפשפשים.

 

פשפשים במיטה

תמונות של פשפש המיטה

תמונה של פשפש המיטה פשפש המיטה

פשפשים במיטה או פרעושים?

הרבה אנשים חושבים שיש להם פשפשים במיטה אבל הם בעצם פרעושים. מה ההבדל? נסביר:

 

מה בודקים? פשפשים פרעושים
תזוזה רץ במהירות קופץ
מיקום עקיצה כתפיים וצאוור עד הברכיים
זמן פעילות שעות הלילה שעות יום
איפה מסתתרים שקעים, מזרונים ורהיטים פרוות של חיות מחמד

איפה מתחבאים פשפשים במיטה ובמזרון?

פשפשים מסתתרים במקומות שבהם אנחנו שוהים במטרה לעקוץ אותנו כשאנחנו לא שמים לב. לרוב לא נראה פשפשים במזרון או במיטה אלא סימנים שלהם. הסיבה לכך שהם מתחבאים בצורה טובה. איפה הם מתבאים?

 • קרעים במזרון: אם אתם מוצאים פשפשים במזרון והוא גם קרוע זה ללא ספק מקום שהפשפשים ישמחו להסתתר בו, כי הוא כל כך קרוב למקום שבו אתם שוהים לאורך זמן בלי לזוז - המיטה.
   
 • מצעים וסדינים: עוד מקום שייתכן ותמצאו בו פשפשים במיטה הוא במצעים והסדינים. חפשו במיוחד במקומות עם קרעים או קפלים.
   
 • מיטות עץ: פשפשים יכולים להסתתר גם מחוץ למזרון והם אוהבים מיטות, במיוחד מיטות עץ.
   
 • בתוך הספה: רבתם עם בן או הבת הזוג וישנתם על הספה? גם אם לא תחשבו שהספה היא מקום שאנחנו שוהים בו הרבה זמן בלי לזוז לכן מאוד הגיוני שתמצאו פשפשים בספה.
   
 • מקומות אחרים בחדר: אמנם הכי נפות למצוא פשפשים במזרון או במיטה עצמה אבל יש עוד מקומות בהם יכולים להסתתר כמו השקעים או השידה הישנה. זה סימן לכך שהם מפוזרים יותר ברחבי הבית. ראו מה עושים כשיש פשפשים בבית.

 

פשפש מסתתר ליד המיטה

הבנתם שיש לכם פשפשים במיטה, מה עושים?

אחרי שהבנתם שיש לכם פשפשים במיטה יש כמה דברים שתצטרכו לעשות:

 • כביסה חמה: הדבר הראשון שצריך לעשות כשיודעים שיש פשפשים בבית הוא כביסה חמה ב-60 מעלות. פשפשים אוהבים להסתתר במצעים ובבגדים ולכן חשוב לוודא שעושים את הכביסה בטמפרטורה שתהרוג אותם. אם הבגדים שלכם לא מאפשרים זאת אז עשו כביסה ב-40 מעלות ושימו את הבגדים בשקית אטומה עד לסיום הטיפול.
   
 • זרקו מזרונים קרועים: מזרונים נגועים הם המקום האהוב על פשפשים. אם מצאתם פשפשים במזרון קרוע אל תנסו להציל אותו כי כנראה לא תצליחו - זרקו את המזרון וקנו מזרון חדש.
   
 • שטפו צעצועי פלסטיק: צעצועי פלסטיק הם עוד מקום עם קפלים וגומות שבהם הפשפשים אוהבים להסתתר. הצעצועים לרוב נמצאים בשידה בחדר וכנראה קרוב אליכם. בשביל לוודא שאתם הורגים אותם שטפו היטב את הצעצועים.
   
 • הזמינו מדביר: פשפש המיטה הוא לא כמו עשים או ג'וקים שעוד אפשר לנסות להרוג לבד, מדובר בחרק שלא מת בקלות, עמיד לרוב חומרי ההדברה, מתרבה מהר וגם הביצים שלו מוחבאות. לכן אם מצאתם פשפשים במיטה או במזרון הזמינו מדביר מוסמך ומקצועי שיטפל בהם.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך מתבצע טיפול בפשפשים במיטה?

טיפול בפשפשים מתבצע בצורה הבאה:

 • איתור הקן: השלב הראשון הוא מציאת הקן של הפשפשים. אין טעם פשוט להרוג את אלה שנמצאים במזרון או במיטה שלכם כי פשוט יגיעו כאלו חדשים. חובה לאתר את המקור בשביל להדביר אותם אחת ולתמיד.
   
 • קיטור בריפודים: השלב הבא הוא הריגה של מקומות מסתור שלהם בריפודים, בעיקר מזרונים וספות. צריך לעבור על הריפודים עם קיטור על מנת שיבטיח הריגה שלכם.
   
 • ריסוס מקצועי: השלב הבא הוא ריסוס מקצועי. ריסוס פשפש המיטה מצריך חומר ייעודי, לא דברים שתוכלו לקנות בעצמכם בסופר.
   
 • שואב תעשייתי: אחרי שהרגנו את כל הפשפשים במיטה ובבית זה הזמן להיפטר גם מהביצים שלהם. מדביר הפשפשים ישתמש בשואב תעשייתי שרק הוא חזק מספיק בשביל לשאוב את כל הביצים כדי לוודא שנפטרתם מכולם.
   
 • אנוקסיה: אפשרות נוספת להדברה של פשפשים במיטה היא אנוקסיה. המדביר ייצור בועת פלסטיק גדולה ואטומה בה הוא ישים את כל הרהיטים והבגדים הנגועים. לאחר מכן הוא יחדיר פחמן דו חמצני במטרה לחנוק את הפשפשים. השיטה הזו שימושית אם יש לכם רהיטים נגועים שאתם לא רוצים לזרוק או בגדים שאתם לא יכולים לשים ב- 60 מעלות. שימו לב שהיא לוקחת שלושה ימים וגם מוסיפה בערך 2,000 ש"ח למחיר.

 

זמן ממוצע להצלחה של אנוקסיה:
3 ימים
3.5 ימים משך זמן 2.5 ימים

כמה עולה הדברת פשפשים במיטה או במזרון?

מחיר הדברת פשפשים במיטה נע בין 1,200 - 1,800 ש"ח. המחיר הוא למיטה בחדר בודד והוא לא כולל שימוש באנוקסיה כדי לחנוק אותם. השימוש באנוקסיה יעלה בין 1,800 - 2,000 ש"ח.

 

מחיר הדברת פשפשים במיטה בממוצע

מחיר הדברת פשפשים במיטה בממוצע: 1500 ₪

טווח מחיר גבוה 1800 ₪

טווח מחיר נמוך 1200 ₪

מצאו מדביר פשפשים להדברת פשפשים במזרון ובמיטה

הבנתם שיש לכם פשפשים במיטה והבנתם שאתם צריכים מדביר. את המדביר תוכלו למצוא ממש כאן ועכשיו עם מדבירים פלוס. במדבירים פלוס חשוב לנו לעזור לכם עם כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא הדברה וגם נשמח לעזור לכם להשוות מחירים בין מדבירים כדי שתוכלו לחסוך במחיר. התקשרו או השאירו פרטים וקבלו עד 3 הצעות מחיר ממדבירים בעיר המגורים שלכם וחסכו במחיר בקלות.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

האם יש אחריות על הדברת פשפשים במזרון ובמיטה?

עבור הדברת פשפשים במיטה נהוג לקבל אחריות של בין שנה לשנתיים. לפני שאתם מזמינים את המדביר ודאו איתו האם הוא נותן ולכמה זמן. בנוסף ודאו שאתם מקבלים אותה בכתב.

 

משך תקופת האחריות הממוצעות:
שנתיים אחריות שנה וחצי אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ המדבירים אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

יש לכם פשפשים במיטה? מאיפה הם הגיעו?

הדרך הנפוצה ביותר שמגיעים פשפשים לבית שלכם היא ממקום אחר וסחבתם אותם איתכם. בדרך כלל זה אם מסתתרים פשפשים בבתי מלון. בפעם הבאה שאתם מזמינים בית מלון נסו לברר דרך ביקורות או אתרים יעודיים האם יש שם פשפשים. בנוסף אם לא הצלחתם לגלות וזיהיתם את העקיצות של הפשפש כבר במלון אל תביאו אותו הביתה. דרך נוספת שבה מגיעים פשפשים היא דרך רהיטים ישנים שאנשים אוספים מהרחוב.

 

בדקו את המיטות