הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

פשפשים ברכב

גלו איך פשפשים מגיעים לרכב שלכם ומה הם מחפשים שם וגם קבלו מידע על השיטות למניעת הגעתם בעתיד. כמו כן, תוכלו לקבל מידע על מחירים להדברת פשפש המיטה ברכב על ידי מדביר מקצועי.

איך פשפשים מגיעים לרכב?

בדרך כלל פשפשים יופיעו ברכב כאשר נשאיר בתוכו פריטים וחפצים אשר עשויים מבד. גם כאשר מצטבר ליכלוך רב בתוך הרכב, עולה הסיכוי שנראה את פשפש המיטה קופץ לביקור במושבי הרכב, משענות הראש, הריפודים, השטיחים ומקומות נוספים. לעיתים, הפשפשים יגיעו גם מנוסעי הרכב ולכן אם יש לכם פשפשים בבית, כדאי שתקפידו לכבס את הבגדים לעיתים תכופות, מה שעוזר להשמדת הפשפשים.

 

פשפשים ברכב

מחיר להדברת פשפשים ברכב

המחיר להדברת פשפש המיטה ברכב סטנדרטי, נע בין 800 ש"ח ל-1,200 ש"ח. המחיר נקבע לפי גודלו של הרכב והאזור שנדרש לנקות ולהדביר אך גם בהתאם למועד הספציפי שבו תזמינו את השירות.

מחיר ממוצע להדברת פשפשים ברכב

מחיר ממוצע להדברת פשפשים ברכב: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

כך תזהו שיש לכם פשפשים באוטו

בשביל לדעת אם יש לכם פשפשים באוטו, כדאי שתחפשו תחילה האם יש כתמי דם על גופם של נוסעי הרכב. במידה וכן, כדאי לחפש אחר נקודות שחורות באזורים שונים של הרכב מאחר ונקודות אלו הן למעשה הצואה של הפשפש. כמובן שהחשד הראשוני יצוץ במקרים בהם תרגישו גירוד במהלך הישיבה ברכב.

כיצד מדבירים פשפשים ברכב?

בשביל להיפטר משפשפשים ברכב, נדרש לבצע הדברה מקצועית באמצעות ריסוס. לעיתים, גם שאיבה של הרכב עם שואב אבק תסייע להיפטר מהפשפשים עצמם והביצים שלהם. על מנת לקבל תוצאה טובה ומקיפה יותר, מומלץ לשלב את שתי השיטות יחד - ריסוס ושאיבה.
 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

כיצד אפשר למנוע הגעה של פשפשים לאוטו?

רוצים למנוע מהפשפשים להגיע אל הרכב? ראשית כל, כדאי שתקפידו על ניקיון ייסודי של הרכב על בסיס קבוע. הימנעו מהשארת שאריות פסולת, לכלוך וגם בגדים (קראו על פשפשים בבגדים) שמיכות, כריות או כל סוג אחר של בד וטקסטיל מאחר ומדובר על מצע גידול למזיקים אלו. כמו כן, פשפשים עשויים להגיע גם מתוך רהיטים ישנים ולכן מומלץ לנקות את האוטו לאחר העברה של ריהוט כזה או אחר ברכב.

הדברת פשפש המיטה ברכב לבד - האם זה אפשרי?

זה נכון, יש שיטות שונות אשר בעזרתן נוכל לבצע הדברת פשפשים באופן טבעי לבד, כמו למשל פיזור של אבקת סודה לשתייה או אלכוהול רפואי אך אנו לא ממליצים לנסות זאת מאחר ושיטות אלו עשויות לגרום לנזק לריפוד הרכב. אם בכל זאת תרצו לנסות לטפל בבעיה בכוחות עצמכם, מומלץ להתחיל בניקוי ייסודי של הרכב והוצאת פריטים מתוכו ולאחר מכן שאיבה באמצעות שואב אבק חזק ועוצמתי.