הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הרחקת יונים

זקוקים לשירות של הרחקת יונים מהגג שלכם או אולי מהמרפסת? העזרו באתר מדבירים פלוס ובצעו השוואת מחירים בין מגוון טכניקות ושיטות ההרחקה הקיימת, לרובת הרחקה עם דוקרנים או רשת. כמו כן, תוכלו למצוא מידע נוסף אודות מגוון בעלי כנף וציפורים נוספות.

הרחקת יונים וציפורים דרך מדבירים פלוס

על אף התדמית החיובית של היונה, אין ספק שמדובר במקרים רבים בציפור שמהווה מטרד של ממש ומפריעה לשגרת החיים של דיירים רבים. היונה מחפשת מקומות שקטים לצורך הקמת הקן ולא רבים יודעים כי יחד איתה ישנם סכנות רבות לבריאות האדם כמו מחלות ודלקות כאלה ואחרות. בנוסף היונה מלכלכת את האזור בו היא שוהה ורבים מחפשים פתרון לבעיית הלשלשת ועל כן מחפשים הרחקת יונים.

מה המחיר של הרחקת יונים?

רבים אשר מחפשים מדביר או לחילופין מרחיק יונים, מנסים להבין כמה השירות צפוי לעלות להם. כידוע הרחקה של מעופפים הוא תחום גדול ודרך הטיפול בכל מעופף או ציפור הוא שונה ודורש דרך טיפול אחרת. תוכלו להעזר במחירון שהכנו עבורכם בכל הקשור להרחקת יונים בשיטות השונות. חשוב להבין שהמחירים עשויים להשתנות בהתאם לדרך הטיפול, היקף העבודה ומיקום הקן. 

מחירון הרחקת יונים
 • שימוש בפסי דריכה לצורך הרחקה

  פס המעביר פולסים חשמליים, המחיר הוא למטר אורך.


  120 - 220 ש"ח
 • הרחקת יונים באמצעות דוקרנים

  המחיר הוא למטר אורך וכולל את רכישת הדוקרנים וההתקנה עצמה.


  60 - 180 ש"ח
 • הרחקה של יונים ממקומות גבוהים

  מתבצע באמצעות סנפלינג או מנוף.


  800 - 1,200 ש"ח
 • התקנת רשת נגד יונים במסתור כביסה

  המחיר כולל רכישה של הרשת ואת פעולת ההתקנה שלה בבית הלקוח.


  700 - 1,300 ש"ח
 • הרחקה של יונים באמצעות סליל קפיץ

  המחיר הוא למטר אורך.


  60 - 120 ש"ח

הדפס מחירון

הרחקת ציפורים ובעלי כנף נוספים:

בעזרת מדבירים פלוס, ניתן למצוא מידע, מחירים וכמובן לבצע השוואת מחירים בעבור הרחקה של בעלי כנף וציפורים נוספות, לחצו על מנת לקבל מידע נוסף:

 

מחפשים הרחקה של יונים בעיר מסוימת? לחצו על העיר המתאימה:

הרחקת יונים בשיטת עשה זאת בעצמך - האם זה כדאי?

רבים כיום מנסים לבצע הרחקת יונים לבד ובכך לחסוך את העלויות של בעל המקצוע. חשוב שתדעו, שהרחקה עצמאית לא תמיד אפקטיבית ובמקרים רבים על אף שאתם עשויים להרחיק את היונה כעת, היא עלולה לחזור פעם נוספת אל אותו המקום היות ויונה היא בעל חיים טריטוריאלי אשר מרבה לחזור אל המקום שמצא ואל הקן שהוקם שם.

 

מומלץ להיעזר במרחיק יונים מקצועי אשר יודע לטפל בבעיה ולא רק בצורה חד פעמית אלא לבצע חזרה של היונים לאותו המקום בעתיד. מצאו עוד היום מרחיק יונים מקצועי ואמין באמצעות מדבירים פלוס ותוכלו להנות ממחירים נוחים.

הרחקת יונים

נזקים הנגרמים בעקבות המצאות יונים

כל מי שנתקל ביונים באזור ביתו, בין אם מדובר במרפסת שירות או מרפסת שמש ואפילו על הגג, יודע שהיונה גורמת ללא מעט נזק, בעיקר בכל הקשור ללכלוך של לשלשת ואפילו נוצות רבות אשר מצויות בקרוב הקן או במקום בו היונים עומדות. היונה אינה מזיקה לאדם בצורה משמעותית כמו ציפור המיינה או מעופפים ובעלי כנף אחרים אך היא היא בהחלט גורמת לנזקים ועל כן רבים כיום מחפשים מרחיק יונים שיסייע בהרחקה.
האם יונה מזיקה לאדם

האם היונה מסוכנת לאדם?

היונה אינה מסוכנת לחיי אדם וניתן למצוא יונים בקרבת בני אדם. יונים אינן מסוכנות באופן משמעותי היות והן לא נוטות לתקוף בני אדם ולרוב מאוד זהירות ואפילו מפחדות במקרים רבים. יחד עם זאת, חשוב להבין שיונה עשויה להעביר מגוון מחלות כמו למשל דלקות מוח או טפילי עור וקרציות. על כן מומלץ להיזהר ולהרחיק את היונים מקרבת הבית, במיוחד כאשר מדובר בשהות קבועה בעקבות קן שהוקם בקרבת הבית שלכם.

האם יונה מסוכנת לאדם

וודאו שאתם מזמינים הרחקת יונים לצמיתות

להרחיק את היונה באופן חד פעמי אינה פותרת לכם את הבעיה היות והיונה תחזור בהמשך. יונה, כפי שהסברנו קודם לכן, היא חיה טריטוריאלית אשר חוזרת אל המקום שלה פעמים רבות. על כן נדרש טיפול מונע שיגרום להרחקת יונים לצמיתות מהמרפסת או הגג. למשל מיקום רשת או דוקרנים (אשר משמשים גם עבור הרחקת ציפורים אחרות) לרוב יגנו על המקום מפני החזרה של היונים ויגרמו להן לעבור למקומות אחרים. וודאו שאתם מבקשים ממרחיק היונים הרחקת יונים לתמיד וכך תבצעו עבודה מקיפה.


מידע נוסף על הרחקה של יונים בסרטון הבא:

הרחקת יונים באמצעות דוקרנים

אחת הטכניקות הנפוצות להרחקה של יונה היא באמצעות מיקום דוקרנים. הטכניקה הזאת מתאימה גם לשימוש במרפסות, גגות וגם כמובן לאזורים פנימיים כמו מסתורי כביסה. ניתן למצוא דוקרנים מסוג נירוסטה וגם מחומר פלסטיק, בעוד הדגם אשר נחשב לעמיד יותר הוא הנירוסטה. הדוקרנים אשר מכסים שטח גדול, חוסמים למעשה את האזור בו היונה עומדת ומונעים ממש לחזור אל המקום. הדבקת הדוקרנים נעשית באמצעות סיליקון או דבק ונחשבת לפתרון מהיר ואפקטיבי למדי.

הרחקת יונים עם דוקרנים

שימוש ברשת לצורך הרחקת היונים

הרשת מאפשרת גם היא למנוע חזרה של היונים ובעצם חוסמת את דרכי הגישה לאזור. הפתרון של שימוש ברשת מעולה למצבים בהם לא מדובר בשטח ישר. שיטה זו עוזרת למנוע אזורי קינון של היונים ומאפשרת הרחקה שאינה פוגעת ביונה או גורמת לה נזק כזה או אחר. ברגע שהיונה רואה את הרשת היא מחפש מקום אחר לקנן בו ולא חוזרת אל אותה הנקודה. ניתן למצוא רשתות מפלסטיק או מחומרים שונים כמו למשל פוליאתילן. טכניקה זו נחשבת לנפוצה מאוד מכיוון שהיא ירוקה ואינה מזיקה כלל ליונה.

איך להיפטר מיונים בצורה חשמלית?

דרך נוספת ואפקטיבית במיוחד להרחקה של יונים היא שימוש בטכניקה חשמלית המשמעות היא התקנה של מערכת חשמלית העובדת באמצעות ספק כוח ומיקום פסי דריכה לכל אורך האזור הרצוי. היונה מבינה בעקבות הפולסים החשמליים שהיא מקבלת, אשר פועלים בעוצמה נמוכה ואינם גורמים לה לנזק, שהאזור אינו ידידותי למיקום הקן ולשהייה ועל כן הן עפות למקום אחר. באמצעות דרך זו ניתן להרחיק יונים לצמיתות מכיוון שהיונה מרגישה שהאזור אינו בטוח.
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

שימוש במכשיר אולטראסוני

הטכניקה של הרחקת יונים אולטראסונית מאפשר לשלוח גלי קול בתדר שבני אדם אינם שומעים היות והוא מחוץ לטווח השמיעה שלנו. טכניקה זו מתבצעת באמצעות מכשירים אלקטרוניים מתקדמים אשר מופעלים כאשר היונה מתקרבת אל האזור. העזרו בשירות של מדבירים פלוס ותוכלו לקבל הצעת מחיר גם עבור אופציית הרחקה זו.

הרחקת יונים מהגג

שיטות וטכניקות להרחקת ציפורים

ישנם לא מעט שיטות להרחקת ציפורים, לפניכם מספר דרכים להרחקת ציפורים והמעופיים השונים:


 • מכשיר אלקטרוני: ישנם כמה סוגים של מכשירים כאשר כל אחד מהם יוצר צליל שונה על פי החיה שהוא צריך להרחיק, בין אם זה יונים, עטלפים ואפילו עורבים. את צליל המכשיר אוזן אנושית אינה שומעת ולכן אינו מפריע, אך ללא ספק הוא ידוע כמוצלח ומרחיק את המעופפים. מומלץ להתייעץ עם מרחיק מוסמך טרם תרכשו את המכשיר, ראשית על מנת לדעת באיזה גודל אתם צריכים אותו ושנית היכן למקם אותו.

 • דיסקים, שקיות וכל היתר: שיטות הרחקה ביתיות לעיתים עובדות ולעיתים פשוט לא מספיק טובות, אבל תמיד אפשרי לנסות.

 • רשתות ודוקרנים: אלו שיטות למניעת התמקמות של ציפורים שונות ובעיקר יונים במסתורי כביסה וליד חלון ביתכם, עובדות ללא ספק כאמצעי הרחקה ליונים.

 • ריסוס: ישנם חומרים טבעיים המיועדים להרחקה וישנם כאלו שמיועדים לאחר שהות של יונים ופותרות את בעיית הכינים שמשאירות אחריהם, התייעצו עם מדביר במקרה זה.

 • בובות ודחלילים: בעיקר בשדות ובגינות פרטיות נראה דחלילים אשר מדמים בני אדם ומונעים מהציפורים השונות להגיח, בבתים פרטיים ישנם כאלו הממקמים בובות של עורבים למטרת הרחקה של יונים - שווה לנסות.

הרחקת יונים מהמרפסת או הגג ע"י מרחיק יונים מקצועי

זה כלל לא משנה אם אתם זקוקים להרחקת יונים מגג רעפים או גג מסוג אחר או הרחקה ממרפסת שמש או שירות, דעו שדרך מדבירים פלוס תוכלו למצוא מרחיק יונים מקצועי וגם מומלץ שישמח להעניק לכם שירות. אנשים רבים סובלים מהרעש של היונים אשר לעיתים יכול להיות בלתי נסבל.
 
כאשר היונה מקימה קן במרפסת או על הגג היא משמיעה קולות המייה ולעיתים גם רעשים נוספים בעזרת הכנפיים. הסרת המטרד באמצעות הרחקה ולעיתים אפילו באמצעות הדברה, היא נפוצה מאוד בכל רחבי הארץ והסיבות לכך ברורות.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה