הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הרחקת דרורים

הזמינו מרחיק מעופפים מקצועי לצורך הרחקה של ציפור דרור מהמרפסת או מסתור הכביסה שלכם - במחיר זול ומשתלם ובמגוון טכניקות אפקטיביות.

אלו הסיבות להרחקת דרורים

ציפור הדרור היא אומנם ציפור קטנה יותר מאשר ציפורים אחרות (עורבים, יונים וכדומה) אך היא בהחלטה עשויה להוות מטרד רציני. רוב הפניות אשר אנו מקבלים באשר לפעולה של הרחקת יונים, מתקשרת בדרך כלל לרעשים המטרידים שהציפור משמיעה כאשר היא מקננת. בנוסף ציפור הדרור גורמת ללא מעט לכלוך בעקבות הלשלשלת שהיא משאירה באזורי הקינון וגם כמובן בשל העובדה שהיא עשויה לגרום למחלות שונות.

הרחקת דרורים

הרחקה של ציפור דרור כולל הקן

פעולת ההרחקה של ציפור דרור לבדה אינה מספיקה וזאת מאחר ונדרש גם להיפטר מהקן במידה והוא הוקם כבר במקום. ציפור הדרור יכולה להקים את הקן על גבי פרגולות, גגות, מרפסות וגם מסתורי כביסה וחשוב שהמדביר או מרחיק הציפורים שהזמנתם יבצע עבודה מקיפה של טיפול בקן. 

כיצד מתבצעת הרחקת דרור?

את ציפור הדרור ניתן להרחיק באמצעות פריסת רשתות באזורי הקינון על מנת למנוע חזרה של הציפור אל השטח. בנוסף, הרחקה של ציפורים כמו ציפור הדרור יכולה להיעשות באמצעות פיזור מסילות דוקרנים בשטח בו הוקם הקן על מנת למנוע עמידה של הציפור באזורים אלו.

דרך יעילה נוספת בה משתמשים על מנת להרחיק את ציפור הדרור היא באמצעות פיזור דחליל בדמות של ציפור גדולה כמו למשל העורב. הדחליל זז כאשר יש רוח וגורם לציפור הדרור להתרחק מהמקום. בחירת השיטה הנכונה ביותר עבור הרחקת דרור צריכה להיעשות תוך התייעצות עם מדביר מוסמך או מרחיק ציפורים שזו למעשה עבודתו וזאת על מנת להתאים את הטכניקה לסיטואציה והמקום הספציפי בצורה המיטבית.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הרחקת ציפור דרור בכל רחבי הארץ

חשוב שתדעו שפורטל מדבירים פלוס מאפשר להזמין הרחקת ציפור דרור בכל אזורי הארץ. גם אם לא מצאתם את העיר שלכם בעמוד אזורי השירות באתר שלנו, דעו שאנו עובדים בפריסה ארצית ומאפשר למצוא שירותי הדברה וגם הרחקה של מעופפים מצפון ועד דרום. אנו מעניקים שירות גם לבתים פרטיים אך גם לעסקים כמו מסעדות, מפעלים ואפילו רשתות מזון גדולות אשר ציפורי הדרור נמצאות באזורי המחסן בשל שאריות המזון המצויות שם.

כיצד תמצאו מרחיק דרורים מומלץ?

בשביל למצוא מרחיק דרורים מומלץ עשו את הדברים הבאים:

  • חוות דעת: חפשו את השם שלו באינטרנט ובדקו חוות דעת קודמות על איכות השירות שלו. האם הגיע בזמן? האם הדרורים חזרו?
     
  • ותק: הזמינו מרחיק דרורים שיש לו ותק וכמה שנים של ניסיון בתחום. ככה תוודאו שהוא יודע את העבודה, כי הוא עשה אותה בעבר.
     
  • מחיר: אל תקחו רק הצעת מחיר אחת. דברו עם מספר מרחיקי דרורים וקבלו הצעת מחיר מכל אחד מהם. תוכלו להתקשר אלינו ואנחנו נשלח אליכם פרטים של 3 מרחיקי דרורים בעיר שלכם כדי שתוכלו לערוך השוואת מחירים.