הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הרחקת יונים בבאר שבע

מחפשים מרחיק יונים בבאר שבע? הגעתם אל המקום הנכון. בעזרתנו תוכלו להרחיק יונים לצמיתות וזה כלל לא משנה אם הן נמצאות על הגג, במרפסת או בכל מקום אחר. בואו לקבל עד שלוש הצעות מחיר ולערוך השוואה מהירה ביניהן.

מרחיק יונים בבאר שבע להרחקה מקצועית

למרות שהיונה אינה חיה מסוכנת, היא יכולה להוות מטרד מאחר והיא מביאה איתה לא מעט מחלות וזיהומים וזה כולל כמובן את כיני היונים שנמצאות עליה ועשויות להיכנס אל תוך שטחי הבית. בנוסף, היונה עשויה ללכלך את אזורי המרפסת והגג על ידי השארת נוצות וכמובן לשלשת. מחפשים מרחיק יונים בבאר שבע שיבצע את העבודה במהירות ובצורה כזו שתמנע מהיונים להגיע בשנית? הזמינו דרכנו שירותי הרחקת יונים לצמיתות ושימו סוף לרעשים, ללכלוך ולמחלות שמביאה איתה היונה.

 

הרחקת יונים בבאר שבע

כיצד נקבע מחיר הרחקת יונים בבאר שבע?

ישנם מספר מדדים אשר משפיעים על עלות העבודה. הדבר הראשון הוא השיטה הנבחרת, כאשר לכל שיטת הרחקה ישנו תמחור מעט שונה. כמו כן, גודל השטח של המרפסת, הגג או מסתור הכביסה, ישפיעו באופן ישיר על העלות מאחר והרחקת יונים עם פס הלם או עם דוקרנים, יתומחרו לפי מטר אורך. בנוסף, במידה ונדרשת עבודה בגובה רב, העלות צפויה להתייקר מאחר וייתכן וידרש לבצע הרחקה בשיטת הסנפלינג.

הרחקת יונים בבאר שבע ממגוון אזורים

אלו המקומות המרכזיים שבהם נדרשת הרחקת היונים:

  • מרפסת הבית: ניתן להשתמש בדחליל בצורה של ציפור (בדרך כלל בז או עורב) אך חשוב לדעת שטכניקה זו מרחיקה את היונים רק לזמן מסוים והן עשויות לחזור לאחר מספר חודשים בשנית. לכן, נהוג להשתמש גם בשיטה של פיזור דוקרנים על מעקה המרפסת או התקנה של קפיץ מיוחד שלא מאפשר ליונים לעמוד בצורה נוחה וגורם להם להסתכל מהאיזור.
     
  • גג הבית: ישנן מספר שיטות להרחקת יונים מהגג, ביניהן שימוש בפסי דריכה, התקנה של דוקרנים או מתיחת רשת שמונעת מהיונים לעמוד על רעפי הגג.
     
  • מסתור כביסה: בשביל להרחיק יונים ממסתור הכביסה, אפשר להשתמש ברשת שקופה או רשת פוליאתילן אך גם ברשת חבלים מיוחדת.  

חשוב לציין כי ניתן להזמין שירותי הרחקת יונים בבאר שבע והסביבה גם ממקומות נוספים כמו גינות בבתים פרטיים, חלונות, משקופים בולטים של דלתות במבנים ועוד.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

האם אפשר להרחיק יונים לבד?

זה בהחלט אפשרי וניתן לבצע ניסיונות הרחקה באמצעות שיטות כמו תליית דיסקים (CD) באזורים שונים במרפסת או הצבה של דחלילים שגורמים ליונים להתרחק מהאיזור. יחד עם זאת, במידה ובחרתם בשיטות מתקדמות יותר כמו תליית רשתות או פיזור דוקרנים, נמליץ להיעזר בגורם מקצועי אשר ביצע התקנות מסוג זה בעבר ויודע איך לבצע אותן בצורה טובה שתהיה גם אפקטיבית.