הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הרחקת יונים בחיפה

כולנו יודעים שיונים עשויות להיות מטרד של ממש. הזמינו עוד היום שירותי הרחקת יונים בחיפה והסביבה במגוון שיטות, כולל הרחקה באמצעות רשתות מיוחדות, פסי דריכה, דוקרנים ועוד.

הרחקת יונים בחיפה והסביבה במחיר משתלם

הרחקה של יונים מהמרפסת או מהגג, זו משימה שעשויה להיות מאתגרת למדי. היונים בונות קן ונוטות לחזור אליו שוב ושוב. בשביל לחסוך בעלות העבודה, כדאי לבדוק מספר הצעות מחיר ממספר מרחיקים מומלצים שמספקים את השירות ולוודא מה הטכניקה בה משתמש מרחיק היונים לביצוע פעולת ההרחקה. מהניסיון שלנו, השוואה קצרה זו, יכולה להיות אפקטיבית למדי ועשויה לחסוך לכם כמה עשרות ואף מאות שקלים.

 

הרחקת יונים בחיפה

מחיר הרחקת יונים בחיפה

מבלי הקדמות מיותרות, בואו ניגש לסוגיית המחיר ונבין בדיוק כמה עולים שירותי הרחקת יונים, תוך התייחסות לסוג השיטה בה משתמש המרחיק:

כמה עולה להרחיק יונים בחיפה?

הרחקת יונים בחיפה באמצעות הצבת דוקרנים

המחיר המוצג הוא מחיר למטר אורך.


70 - 160 ש"ח
הדברה של יונים באמצעות פס הלם

הרחקה בשיטה האלקטרונית, מחיר למטר אורך.


100 - 200 ש"ח
הרחקת יונים בסנפלינג בחיפה

הרחקת יונים בגובה עם סנפלינג.


800 - 1,200 ש"ח
כמה יעלה להתקין רשת יונים במסתור הכביסה?

כולל את עלות הרשת.


700 - 1,300 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יוני בשנת 2024.

  • כדאי לזכור כי המחירים עשויים להשתנות מעת לעת ובין מרחיק למרחיק ולכן כדאי לוודא עלויות לפני הזמנת השירות. המחיר המוצג כאן מהווה אינדיקציה כללית ואינו תחליף לבדיקה של העלות.
  • ניתן לראות עוד מחירי הדברה בחיפה.

האם נהוג לספק אחריות על העבודה?

רוב מרחיקי היונים, יספקו בתום פעולת ההרחקה שביצעו אצלכם, אחריות על העבודה למשך תקופה של מספר חודשים ואף שנה שלמה. חשוב להבין שמתן אחריות הוא חשוב מאחר ועצם העובדה שקיבלתם אחריות, מעיד על כך שהמרחיק סומך על עצמו ומאמין עבודה שביצע, עד כדי כך שהוא מוכן לחזור שוב אליכם, במצב בו היונים יחזרו בחודשים שלאחר העבודה.

הרחקת יונים באזור חיפה - מהי השיטה הכי טובה?

לא פעם עולה השאלה, באיזה שיטה הכי כדאי להשתמש לצורך הרחקה של יונה? ראשית נתחיל ונאמר כי השיטה הנפוצה ביותר להרחקת היונים היא פיזור דוקרנים. מאחר והדוקרנים לא מאפשרים ליונים לעמוד במקום וגם לא להקים קן. יחד עם זאת, ישנם מקרים שבהם רשת היא הפתרון המושלם למניעת ההגעה של היונה בעוד במצבים אחרים יהיה עדיף לנקוט בטכניקה אחרת כמו הצבה של דחליל. כפי שאנחנו מבינים, אין שיטה אחת שנחשבת לשיטה הכי טובה אלא כל שיטה שונה מהשניה ומתאימה לאזורים ושטחים אחרים בהם מצויה היונה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

למה כדאי להרחיק יונים כמה שיותר מהר?

הסיבה הראשונה לכך היא הרעש שהיונה משמיעה שעשוי להפריע מאוד בעודכם מנסים לישון. סיבה נוספת היא כמובן הלכלוך שמביאה איתה היונה, החל מהנוצות שמתפזרות לכל עבר ועד ללשלשת שהיא משאירה על הגג או המרפסת. בנוסף, היונים מביאות איתן גם כיני יונים (מכונים גם קרציוני יונים) שעשויים לעקוץ אתכם.