הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הרחקת יונים בירושלים

מעוניינים להרחיק יונים מהגג או המרפסת? בעזרתנו תוכלו להזמין שירותי הרחקת יונים בירושלים במגוון שיטות שונות.

הרחקת יונים בירושלים - כמה עולה השירות?

אחד הדברים שהכי מעסיקים את כל מי שמחפש שירות של הרחקת יונים בירושלים הוא כמובן נושא העלויות והמחירים. אז כמה עולה להזמין את השירות? מאוד תלוי בשיטה הנבחרת. הנה מחירון קצר אשר יעזור לכם לקבל מושג כללי על העלות של הרחקת יונים בכל אחת מהטכניקות הקיימות. 

כמה עולה להרחיק יונים בירושלים והסביבה?

הרחקה של יונים באמצעות פריסת רשתות

המחיר מתייחס להתקנת רשתות במסתור הכביסה.


700 - 1,300 ש"ח
כמה תעלה הרחקת יונים בירושלים עם דוקרנים?

כולל את רכישת הדוקרנים ואת התקנתם (מחיר למטר אורך).


60 - 180 ש"ח
הרחקת יונים בשיטת הסנפלינג

המחיר הסופי יקבע לפי מורכבות העבודה.


800 - 1,200 ש"ח
שימוש בסליל קפיץ מיוחד לצורך ההרחקה

המחיר עשוי להשתנות בהתאם לאורך (מחיר זה הוא למטר אורך).


70 - 120 ש"ח

הדפס מחירון

  • המחירים המוצגים במחירון אינם כוללים מע"מ.
  • המחירון מעודכן לחודש יולי בשנת 2024.

מתי נשתמש ברשת ללכידת היונים?

הצבת רשת אשר מונעת מהיונים להגיע אל איזור מסוים זו טכניקה מצוינת ואנו רואים שימוש נרחב בה בכל רחבי העיר ירושלים. אך חשוב להבין שלא תמיד יהיה ניתן להשתמש ברשת וישנם מצבים שבהם טכניקות אחרות עשויות להיות עדיפות על פניה. ברשת להרחקת היונים, נהוג להשתמש כאשר אנו רוצים לכסות שטח גדול וכאשר ניתן לחבר את הרשת כמו שצריך מבלי שהיא תיפול. חשוב לדעת כי הרשת אפקטיבית למדי ונחשבת לטכניקה הומנית שלא פוגעת ביונים אך מרחיקה אותם מהאיזור לצמיתות.

 

הרחקת יונים בירושלים

הרחקת יונים באזור ירושלים במחיר זול

בשל העובדה שישנם לא מעט מרחיקי יונים בעיר ירושלים, אפשר למצוא מחירים זולים ומשתלמים בעבור העבודה. כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר ואנו נדאג לכך שתקבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור כל עבודה נדרשת וזה כלל לא משנה אם מדובר בהרחקת יונים מהגג, המרפסת או כל מקום אחר.

פתרונות לבנייני מגורים משותפים

אם אתם חווים מתקפת יונים באזורים שונים בבניין המשותף, דעו שיש לא מעט פתרונות לכך. אין שום סיבה שתסבלו מהרעשים שהיונים משמיעות וגם לא מהלכלוך שהן עשויות להשאיר לאחר הביקור שלהן על אדן החלון, במרפסת או על היחידה החיצונית של המזגן.

 

ניתן להזמין שירותי הרחקת יונים בעבור בניין שלם, תוך קבלת מחיר מיוחד ומשתלם למדי. המחיר נקבע בהתאם לגובהו של הבניין ולמורכבות העבודה. אגב, השיטות עשויות להיות מגוונות אך ברוב המקרים יהיה מדובר בהתקנת רשתות ברוב המקומות שאליהם הגיעו היונים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

מציאת מרחיק יונים בירושלים מומלץ

מרחיק יונים חייב להיות מקצועי ומיומן אך בין היתר כדאי גם לוודא דברים נוספים לפני הזמנת השירות. נמליץ לבדוק את הזמינות של אותו מרחיק ולשאול מתי הוא פנוי לבצע את העבודה. בשל העובדה שהיונים עשויות להביא איתן כינים (מה שיצריך הדברת קרציוני יונים), כדאי להזדרז ולא לחכות יותר מידי עם הזמנת העבודה. מאחר ואנחנו מבצעים בדיקות מקדימות לכל מרחיקי היונים אשר עובדים איתנו כאן בפורטל, תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות של מרחיקים מקצועיים, מנוסים ואמינים.