הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הרחקת יונים בפתח תקווה

מעוניינים בהרחקת יונים בפתח תקווה? במאמר זה תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים לפני שאתם מזמינים מרחיק יונים מאזור מגוריכם. בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר, להשוות ולחסוך!

מחיר הרחקת יונים בפתח תקווה

מחיר הרחקת יונים בפתח תקווה משתנה מאוד בהתאם לשיטת ההרחקה. לדוגמא - מחיר הרחקת יונים באמצעות רשת תעלה כ100 ש''ח למטר של רשת. ומחיר הרחקת יונים באמצעות דוקרנים תעלה כ120 ש''ח בממוצע. כמובן שלא ניתן לקבוע את המחיר המדויק. המחיר יקבע רק לאחר בחירת שיטת ההרחקה והמקום ממנו תרצו להרחיק את היונים.

 

מחיר ממוצע להרחקת יונים ע''י רשת לפי מ''ר

מחיר ממוצע להרחקת יונים ע''י רשת לפי מ''ר: 100 ₪

טווח מחיר גבוה 140 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

הרחקת יונים בפתח תקווה - איך זה מתבצע?

אלו השיטות הנפוצות ביותר להרחקת יונים בפתח תקווה:

 • הרחקת יונים באמצעות רשת - שיטה זו הינה השיטה היעילה, הנפוצה והטובה ביותר. בשיטה זו שמים רשת ובכך מונעים את הגישה של היונים.
   
 • הרחקת יונים באמצעות דוקרנים - השיטה של הדוקרנים גם כן יעילה בחלק מהמקרים. רק שימו לב שישנם מקרים בהם היונה עקשנית ולא מוותרת כל כך בקלות על המקום שלה והיא מוצאת את הדרך לשבת על הדוקרנים או לצידם.
   
 • הרחקת יונים באמצעות פס דריכה - בשיטה זו, יש פס דריכה שקוף שברגע שהיונה עומדת עליו היא מקבלת זרם חשמלי.
   
 • הרחקת יונים באמצעות דחליל עורב - מהניסיון האישי שלנו, זה עובד ברוב המקרים אבל רק לכמה ימים. ברגע שהיונה קולטת שזה לא עורב אמיתי (והיא תקלוט) אז זה ממש לא ירתיע אותה מקינון באותו מקום שהייתה מקננת.
   
 • הרחקת יונים באמצעות מכשיר אלקטרוני - בשיטה זו מפזרים מכשירים חשמליים אשר משמיע צליל שגורם להרחקתם. הבהרה קטנה - זהו צליל שבני אדם לא מפריע לבני האדם, לכן זה לא משהו שצריך להרתיע אתכם. אבל עם כבר מדברים על משהו שיכול להרתיע אתכם, רצות שמועות שגם ליונים זה לא כל כך מפריע.


>>>אולי יעניין אתכם לוכד יונים

 

הרחקת יונים בפתח תקווה

מחפשים מרחיק יונים בפתח תקווה? השוו וחסכו!

בפורטל מדבירים פלוס משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להרחקת יונים בפתח תקווה מכמה בעלי מקצוע שונים. כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר זה להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל הצעות המחיר עוד באותו היום!

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

טיפים חשובים להתנהלות מול בעל המקצוע

מכיוון ולא כל יום מזמינים מרחיק יונים חשוב שתדעו איך להתנהל מול מרחיקי יונים ובמיוחד איך לא ליפול על מרחיקי יונים לא מקצועיים שמחפשים רק לעשות עליכם כסף.

 • אחריות - אולי הדבר החשוב ביותר הוא האחריות. מרחיק יונים שמכבד את עצמו ובטוח בכך שהוא יכול להרחיק את היונים יתן אחריות של שנתיים בממוצע. את האחריות, בקשו רשומה בכתב ובחרו אך ורק במרחיק יונים שנותן אחריות.
   
 • עבודה בגובה - מכיוון וברוב המקרים הרחקת יונים מתבצעת במקומות גבוהים, מרחיק היונים חייב היתר ממשרד העבודה על מנת לעבוד בגובה של מעל 2 מטרים. זאת על מנת שיהיה ביטוח וחלילה אם יפול או יפצע במהלך העבודה לא יתבע אתכם.
   
 • הרחקת יונים בבניין - במידה והרחקת היונים שאתם צריכים היא לבניין משותף והמחיר מתחלק בין כל הדיירים, שימו לב שמחיר ההתקנה אמור לרדת. במידה והמחיר יותר יקר מאשר התקנה פרטית, חפשו לכם מרחיק אחר כי הוא רק מחפש לעשות עליכם כסף.

 

מרחיק יונים בפתח תקווה

איך תבחרו את בעל מקצוע להרחקת יונים בפתח תקווה?

ישנם כמה דברים חשובים שחשוב שתבדקו לפני שאתם בוחרים בעל מקצוע להרחקת יונים בפתח תקווה:

 • ביקורות - חפשו אחר שמו של בעל המקצוע וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת שתוכלו לוודא שאתם בוחרים נכון.
   
 • מחיר - בקשו ממרחיק היונים הצעת מחיר על מנת שתוכלו לבצע השוואת מחירים.
   
 • ניסיון - בחרו בעל מקצוע בעל ותק וניסיון על מנת שיוכל לבצע את ההרחקה בצורה הטובה ביותר.