הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הרחקת יונים ברעננה

סובלים מיונים במרפסת? נמאס לכם מהלכלוך והרעש של היונים? בפורטל 'מדבירים פלוס תוכלו לקבל את כל המידע לפני שתזמינו מרחיק יונים ובנוסף תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להרחקת יונים ברעננה והסביבה.

איך מתבצעת הרחקת יונים ברעננה?

תהליך הרחקת יונים ברעננה מתבצעת במגוון דרכים. אלו הדרכים הנפוצות ביותר:

 •  הרחקת יונים באמצעות דוקרניםהצבת דוקרנים על המיקום בהם היונים נמצאים הינה דרך נפוצה למנוע מהיונים להתמקם במקום בו הוצבו הדוקרנים.
   
 • הרחקת יונים באמצעות רשת - הרחקה באמצעות רשת הינה דרך מעולה להרחקת יונים ברעננה. באמצעות הצבת הרשת, היונים לא יוכלו לעבור ולהתמקם במקום בו הוצבה הרשת.
   
 • הרחקת יונים באמצעות דחליל עורב - שיטה זו היא הנפוצה ביותר בקרב אנשים שבוחרים להתמודד עם הרחקת היונים בעצמם. לרוב שיטה זו לא יעילה מכיוון שהיונים מהר מאוד מתרגלים ומבינים שמדובר בעורב שהוא לא אמיתי וחוזרים מהר למקום בו היו.
   
 • מכשיר אלקטרוניישנם סוגים שונים של מכשירים אלקטרונים, המכשירים יוצרים צליל שמרחיק את החיה. הצלילים אינם מזיקים לבני אדם מכיוון שמדובר בצלילים שבני האדם לא יכולים לשמוע.

 

הרחקת יונים ברעננה

איך מתמחרים הרחקת יונים ברעננה

 המחיר הממוצע להרחקת יונים ברעננה באמצעות דוקרנים הינו 120 ש''ח. טווח המחירים נע בין 60 - 180 ש''ח. את המחיר מאוד קשה לקבוע מכיוון שכל שיטת הרחקה מתומחרת בצורה שונה. מה שכן אפשר לעשות על מנת לקבל הערכת מחיר, זה לשלוח תמונה ברורה אל המרחיק יונים על מנת שיוכל להעריך כמה זה אמור לעלות. שימו לב שהמחירים משתנים בין בעלי המקצוע השונים, לכן חשוב לבצע השוואת מחירים על מנת לחסוך בכסף.

 

 

מחיר ממוצע להרחקת יונים ברעננה באמצעות דוקרנים

מחיר ממוצע להרחקת יונים ברעננה באמצעות דוקרנים: 120 ₪

טווח מחיר גבוה 180 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

 

השוואת מחיר עושים ב'מדבירים פלוס'

בפורטל 'מדבירים פלוס' משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר להרחקת יונים ברעננה. כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל במהירות ובקלות הצעות מחיר לצורך ביצוע ההרחקה. מה שישאר לכם לעשות הוא רק להשוות מחירים ולחסוך בכסף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

הרחקת יונים ברעננה לצמיתות

יונה הינה חיה טריטוריאלית, מה שזה אומר שלרוב היונה תחזור לטריטוריה שלה. לכן מומלץ להיעזר במרחיק יונים שיבצע את העבודה בצורה טובה ויעילה ויתחייב להרחקת יונים ברעננה לצמיתות. וודאו שאתם בוחרים בפתרון שמונע מהיונה לחזור אל הטריטוריה שלה, בנוסף וודאו שהמרחיק יונים שביצע את העבודה מעניק אחריות לשנה על הרחקת היונים.

 

מאיפה מרחיקים יונים? איזו שיטה הכי מומלצת?
מרפסת דוקרנים או חוט רטט
גג שטוח רשת שקופה
מסתור כביסה רשת שקופה
גג רעפים מכשיר אלקטורני / רשת מתכת

איך תבחרו בעל מקצוע להרחקת היונים?

ישנם כמה דברים חשובים שכדאי שתבדקו לפני הזמנת מרחיק יונים:

 • ביקורות - בעת קבלת השם של המרחיק יונים, חפשו אחר שמו ברחבי האינטרנט וקראו קצת ביקורות והמלצות על מנת לוודא שאתם עושים את הבחירה הנכונה.
   
 • אחריות - לרוב, מרחיק יונים מעניק אחריות לשנה על הרחקת יונים ברעננה. וודאו שאתם בוחרים במרחיק יונים עם אחריות.
   
 • שיטות עבודה - שאלו את המרחיק יונים על שיטות העבודה בהם הוא משתמש לצורך הרחקת יונים, ישנן המון שיטות לא אפקטיביות ולא יעילות, לכן אם המרחיק משתמש באחת משיטות אלו, חפשו לכם מרחיק יונים אחר.

 

משך תקופת האחריות הממוצעת:
14 חודשים אחריות: 12 חודשים אחריות 10 חודשים אחריות:
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.