הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הרחקת יונים חשמלית

בדף זה תוכלו לקרוא את כל המידע בנושא של הרחקת יונים חשמלית וזה כולל מידע על איך פועלת שיטה זו? באילו מצבים נשתמש בה? כמה יעלה להתקין אחת כזאת ואיך דרך השארת פרטים כאן בפורטל שלנו, תוכלו לקבל בחינם וללא התחייבות, הצעות מחיר מעד 3 מרחיקי יונים, מה שיאפשר לכם להשוות עלויות ולחסוך במחיר העבודה.

איך פועלת הרחקת יונים חשמלית?

מערכת הרחקת יונים חשמלית בנויה מפסים של מתכת העשויים אלומיניום. מערכת זו מייצרת פולסים בינוניים ומשתנים של חשמל. ברגע שיונה דורכת על פסים אלו היא חווה חישמול עדין של חשמל אשר אינו מהווה לה נזק אך מאותת לה שהיא אינה רצויה באיזור. דבר זה מונע ממנה או מכל ציפור אחרת לחזור למיקום זה. המערכת יכולה לפעול ע"י מערכת סולארית הפועלת על ידי אנרגיית השמש או לחילופין באמצעות ספק חשמלי אשר אינו קשור בשמש.

 

הרחקת יונים חשמלית

מה המחיר של הרחקת יונים חשמלית?

מחיר התקנה של מערכת הרחקת יונים חשמלית עשוי להשתנות בהתאם לסוג היצרן או סוג המערכת או אורך הפס החשמלי הנדרש. מבדיקות שערכנו, עולה כי המחיר נע בין 120 ל-220 שקלים למטר אורך של פסי חשמל.
 

מחיר ממוצע להרחקת יונים חשמלית

מחיר ממוצע להרחקת יונים חשמלית: 170 ₪

טווח מחיר גבוה 220 ₪

טווח מחיר נמוך 120 ₪


 

מתי נעדיף לעשות הרחקת יונים חשמלית?

כאשר אנו בוחרים להתקין הרחקת יונים חשמלית זה נובע מכמה סיבות אותם נציין מטה:

  • ניראות מינימליסטית  - במקרים בהם אנו מעוניינים להרחיק יונים אך יחד עם זאת מעוניינים לשמר את המראה האסתטי של ביתנו. הרחקת יונים חשמלית נעשית באמצעות פסי מתכת שאינם בולטים לעין מרחוק ואינם פוגעים בניראות הבית כמו בשיטת הרחקת יונים באמצעות רשת לדוגמה.
     
  • עמידות - הרחקת יונים חשמלית עמידה בכל תנאי מזג אויר ובכל עונות השנה ואין צורך להגן עליה באופן מיוחד.
     
  • ניתנת להעברה - כאשר אנו מעוניינים לשמר את תוצאה הקיימת איתנו גם במקרה של מעבר דירה - מערכת הרחקת יונים חשמלית ניתנת להעברה לכל מקום ובלי בעיה גם לאחר התקנתה.

השוואת מחירים בין מרחיקי יונים

אז איך תדעו איזה מרחיק יונים מומלץ בשיטת הרחקת יונים חשמלית? פורטל מדבירים פלוס מקבץ עבורכם מרחיקי יונים מכל אזורי הארץ ומה שנותר לכם לעשות זה להשאיר פרטים בחינם וללא התחייבות ותוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר שונות ולבחור את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

חסרונות של הרחקת יונים חשמלית

על אף היתרונות המרובים של מערכת הרחקת יונים חשמלית קיים גם חיסרון והוא שבמידה ובחרתם לחבר את פסי החשמל לספק כוח חשמלי ולא סולארי, המערכת צורכת חשמל רב וזאת בניגוד לאלטרנטיבות הקיימות כמו דוקרנים או רשתות ולכן חשוב לקחת זאת בחשבון.