הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הרחקת יונים מגג רעפים

יונים השתלטו על גג הרעפים שלכם? לפני שאתם מזעיקים בעל מקצוע כדאי שתקראו על השיטות המומלצות להרחקת יונים מגג רעפים, מחירי שיטות אלו ואיך בהליך פשוט תוכלו להשוות בין מרחיקי יונים ולחסוך בכסף! קראו וגלו.

הרחקת יונים מגג רעפים - אילו שיטות מומלצות?

השיטה המומלצת ביותר להרחקת יונים מגגות רעפים היא באמעצות התקנת פסים החשמליים שניתן להרכיב בקלות על גגות של בתים ובפרט גגות רעפים. נוסף על כך מדובר בשיטה שלא פוגמת בניראות של הבית כי היא מאוד עדינה ודיסקרטית. נוסף לשיטה זו קיימות שיטות נוספות שעליהן נרחיב מתחת: 

 • הרחקת יונים באמצעות פסים חשמליים : מדובר בפס חשמלי המפעיל פולסים חשמליים מבוקרים כלפיי היונה היושבת עליו. שיטת הרחקת יונים חשמלית נחשבת ליעילה ביותר היות והיא משחררת פולסים מבוקרים של חשמל בעוצמות נמוכות שלא גורמים נזק ליונה אך מצד שני - גורמים לה להבין שהיא אינה רצויה במקום הנ"ל וכך קורה שהיא לא חוזרת לשם בשנית.

  חיסרון בשיטה זו הוא שבמידה ואינכם מחזיקים בספק כוח סולארי הנתמך מהשמש - תיאלצו לחבר את פסי החשמל לספק החשמל שלכם - מה שעשוי להעלות במעט את חשבון החשמל שלכם..
   
 • הרחקה באמצעות דוקרנים : מדובר באופציה זמינה מאוד העשויה ממתכת או פלאסטיק וגורמת להרחקה של ציפורים רבות ויונים בפרט. החיסרון בשיטה זו הוא שהיונה מצליחה ברוב המקרים להתמקם באיזורי הרווחים שבין הדוקרנים.
   
 • הרחקה באמצעות סליל קפיץ : עוד שיטה שדומה לשיטת הדוקרנים היא באמצעות סליל של קפיץ אשר גורם ליונים העומדות עליו לחוסר יציבות. בשונה מהדוקרנים הוא אינו חד ואינו מסוכן לאנשים וילדים הבאים במגע עמו. החיסרון בשיטה זו כמו בדוקרנים - היונה מצליחה להתמקם באיזורים הסמוכים בלי בעיה.

 

שם השיטה חיסרון השיטה
הרחקת יונים באמצעות דוקרנים היונה מצליחה להתמקם ברווחים שבין הדוקרנים.
הרחקת יונים ע"י סליל קופץ היונים מתמקמות באיזורים הסמוכים לסליל הקופץ.
הרחקה ע"י פס חשמלי  עשוי להעלות מעט את חשבון החשמל.

מחירי הרחקת יונים מגג רעפים

מחירי השיטות להרחקת יונים מגגות רעפים משתנים בהתאם לשיטת ההרחקה שתבחרו ולרוב ינועו בין 60 ש"ח ל - 220 ש"ח למטר אורך. שיטת הרחקת יונים באמצעות פסי חשמל נעה בין 120 - 220 ש"ח למטר אורך ונוסף אליה נציג כאן מחירים עבור כמה משיטות ההרחקה שצויינו מעלה:

מחירים עבור שיטות להרחקת יונים מגג רעפים

הרחקת יונים עם פסי חשמל

פסים המעבירים עוצמת חשמל ליונה באמצעות פולסים. המחיר למטר אורך.


120 - 220 ש"ח
הרחקת יונים באמצעות דוקרנים

מחיר הרחקת יונים עם דוקרנים מתייחס למטר אורך וכולל את רכישת הדוקרנים והתקנתם.


60 - 180 ש"ח
הרחקת יונים מגג רעפים ע"י סליל קפיץ

מחיר להרכישת הקפיץ והתקנתו. מתייחס למטר אורך.


60 - 120 ש"ח

הדפס מחירון

מדוע יונים נמשכות לגגות רעפים?

ישראל מלאה בבתים בעלי גגות רעפים יפים ויחד עם זאת, יונים רואות בגגות הרעפים הללו מקום מיסתור והגנה מושלם מפני חיות עויינות אך גם לשם בניית קן לגוזלים שלהן.

 

בגגות רעפים ישנים ברוב המקרים ישנם סדקים שבהם היונים יכולות להתמקם ולקונן גם קנים עבור צאצאיהן. מיקומים המושכים יונים אליהם בגגות רעפים : פתחי מרזבים, פתחי איוורור, מתחת לקולטים של דודי שמש (מקום המאפשר להם הגנה מפני גשם בחורף) , במנועי המזגן ובחיבוריו.

 

יונים על גג רעפים

השוו בין מרחיקי יונים במחיר משתלם

עצם החיפוש אחר בעל מקצוע מוסמך שיבצע הרחקת יונים מגג הרעפים שלכם עשוי לקחת לא מעט זמן לכן דעו כי דרך השארת פרטים או לחילופין יצירת קשר טלפוני עמנו תוכלו לקבל מפורטל מדבירים פלוס, בחינם וללא התחייבות, עד 3 מרחיקי יונים באיזורכם, שביניהם תוכלו להשוות מחירים ולחסוך בזמני חיפוש מרובים ובכסף.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

לאילו נזקים גורמות יונים על גגות רעפים?

המניעים המביאים אנשים לבצע הרחקת יונים מגגות רעפים הם ממניעי רעש היונים - דבר המביא לירידה באיכות החיים. כמויות הלשלשת שהן יוצרות על הגג - מה שגורם לפגיעה באסטתיקה של הבית ונוסף על כך גם למפגע תברואתי, לכן חשוב לטפל בזה במהירות ולא להזניח.

 

דחיפות בהרחקת יונים מגג רעפים:

דחיפות גבוהה מדד דחיפות 2 דחיפות נמוכה

 

אם זה לא מספיק - דעו כי גוזלי היונים עצמם אחראיים להתפשטות של מחלות ומזיקים כגון פרעושים, כינים ופשפשים לכן במידה והבחנתם כבר ביונים בסביבת מקום - כדאי להתחיל בהליך הרחקת היונים עוד היום.

 

יונה על גג רעפים מזיקה לרכוש

טיפים כיצד לבחור מרחיק יונים מגגות רעפים

ישנם לא מעט שיטות להרחקת יונים מגגות רעפים ויחד עם זאת - לא מעט מרחיקי יונים העוסקים במלאכה. על מנת לסייע לכם לבצע סינון ראשוני מוצלח - הנה כמה טיפים:

 • חוות דעת - לאחר שתקבלו מפורטל מדבירים פלוס 3 מרחיקי יונים - מומלץ שתבדקו אודותם ברחבי האינטרנט על מנת לקרוא תגובות של לקוחות קודמים לטוב ולרע.
   
 • ותק וניסיון - העדיפו להעסיק מרחיק יונים בעל ניסיון וותק בעבודתו. זיכרו כי ככל שקיים יותר ותק וניסיון - כך זמני העבודה יתקצרו משמעותית וכמו כן , גם סכנה לנזק אפשרי פוחתת.
   
 • מתן אחריות - יש לוודא עם מרחיק היונים טרם הגעתו לגבי מתן אחריות עבור עבודתו העתידית שיבצע אצלכם. ברוב המקרים תינתן אחריות של עד שנה מביצוע הפיתרון בביתכם.
   

משך תקופת אחריות ממוצעת להרחקת יונים מגג רעפים:

 

שנת אחריות מלאה 10 חודשי אחריות 8 חודשי אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.