הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הרחקת יונים עם דוקרנים

כאן תוכלו לקרוא על המקרים בהם יש צורך בהרחקת יונים באמצעות דוקרנים, על יתרונות וחסרונות השיטה ועלות התקנת שיטה זו בביתכם וגם איך תוכלו באמצעות הליך קצר ופשוט להשוות בין מרחיקי יונים באיזורכם ולחסוך בכסף.

מחיר הרחקת יונים ע"י דוקרנים

מחיר הרחקת יונים באמצעות דוקרנים נע בין 60 ל-180 ש"ח והמחיר מתייחס למטר אורך וכולל את עלות הדוקרנים והתקנתם ע"י בעל מקצוע.
 

מחיר ממוצע להתקנת דוקרנים נגד יונים

מחיר ממוצע להתקנת דוקרנים נגד יונים: 120 ₪

טווח מחיר גבוה 180 ₪

טווח מחיר נמוך 60 ₪

מתי נשתמש בהרחקת יונים באמצעות דוקרנים?

נבחר להשתמש בהרחקת יונים באמצעות דוקרנים כאשר אנו מעוניינים לטפל בנקודות קטנות יחסית. לדוגמה:

 • על מזגנים חיצוניים.
 • על אדן החלון שלנו.
 • מרפסת שמש.

אופן התקנת הרחקת יונים בעזרת דוקרנים

אופן התקנת הדוקרנים ע"י מרחיק יונים הוא די פשוט : קודם יש צורך לנקות היטב את האיזור עליו אתם מעוניינים להתקין את מערכת הדוקרנים, אחר כך המתקין ישתמש בדבק מסוג סיליקון אותו ימרח על בסיס הדוקרן ולאחר מכן יבצע הדבקה בין האיזור המיועד לדוקרן עצמו והחל מרגע זה הדוקרן פעיל.

 

התקנת דוקרנים נגד יונים

השוו בין מרחיקי יונים 

לאחר שבחרתם בהרחקת יונים באמצעות דוקרנים כעת נותר להזמין מרחיק יונים אבל כיצד תוכלו לבחור בין הרבים העוסקים במלאכה? פורטל מדבירים פלוס הוקם בידיוק בשביל זה - כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטיכם ותוכלו לקבל עד 3 מרחיקי יונים בסביבה הקרובה אליכם וכך תוכלו להשוות ביניהם ולחסוך בכסף וכל זה ניתן כשירותי חינמי וללא התחייבות מצדכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

יתרונות וחסרונות של הרחקת יונים ע"י דוקרנים

כמו בכל שיטה גם בשיטת הרחקת יונים ע"י דוקרנים ישנם יתרונות וחסרונות שאותם נציג מיד:

 • יתרונות השיטה :
 1.  עלות הדוקרנים נגישה לכל כיס.
   
 2.  שיטה זו הוכחה כיעילה במניעת התמקמות יונים וקינונם באיזורים בהם הוקמו הדוקרנים.
   
 3.  הליך התקנת הדוקרנים יחסית פשוט.
 • חסרונות השיטה :
 1. ניקיון: כאשר מעוניינים לנקות את איזור הדוקרנים מליכלוך זה הופך להיות עניין מורכב ובעייתי.
   
 2. עמידות: חיסרון נוסף בשיטה הוא מבחינת עמידות. הדוקרנים הנפוצים ביותר עשויים מפלסטיק ועמידותם חלשה בפני תנאי מזג האויר השונים - דבר שמביא לשחיקה מהירה וכתוצאה מכך הצורך בהחלפת הדוקרנים באופן תמידי.
   
 3. איזורים גדולים: אמצעי הדוקרנים עשוי להיות מוגבל באיזורים גדולים בהם אין אפשרות לכסות את כלל האיזור, לדוגמה - כאשר מדובר במרפסת שמש - אם נציב בה דוקרנים על המעקה בלבד היונים עדיין יוכלו לרחף מעל ולהתיישב בריצפת המרפסת ולכן במקרים כאלו נעדיף את שיטת הרחקת יונים באמצעות רשת.

 

כיצד לבחור מרחיק יונים באמצעות דוקרנים?

כאשר אתם מעוניינים בהתקנה של הרחקת יונים באמצעות דוקרנים ע"י מרחיק יונים יש צורך לוודא מספר דגשים חשובים:

 • אחריות - בררו לגבי מתן אחריות ממתקין הדוקרנים לפני שתזמינו אותו לבתיכם. ברוב המקרים האחריות תקפה עד שנה החל מרגע ביצוע העבודה.
   
 • המלצות - לאחר שקיבלתם דרכנו שלושה מרחיקי יונים מומלצים מומלץ שתבדקו אודותיהם באינטרנט וקיראו על חוות דעת שונות מלקוחות קודמים.
   
 • ותק - כדאי שתבחרו במרחיק יונים בעל ותק בתחום זה מפני שכך גדלים הסיכויים שעבודתו תתבצע במינימום נזק לרכוש שלכם ובטווח זמן קצר יחסית.