הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הרחקת סנונית

ישנם לא מעט זנים של סנוניות בארץ, חלקן חיות בקרבת מבנים, כאלו ברפתות וישנם אשר מוצאות מקלט בתוך חניונים, בעזרת פורטל מדבירים פלוס תוכלו להזמין הרחקת סנוניות כולל גירוש לצמיתות ולבצע השוואת מחירים בין מספר מדבירים ומרחיקים שונים.

הכירו את הסנוניות:

ישנם בסה"כ כ-40 מינים של סנוניות ברחבי העולם, בארץ ישראל נפוצים כ-6 מינים, המין הנפוץ ביותר בישראל הוא סנונית הרפתות, אליו מתלוות עוד כ-5 מינים נוספים בהם: סנונית המדבר, סנונית הסלעים, סנונית מערות, סנונית הערים והפחות נפוצה בארץ, סנונית אתיופית. היכולות שלהן הוא המעוף לאורך זמן, זיווג באוויר וידועות בתור ציפורים נודדות. כמו כן, אוהבות לקנן באזורי מגורים.


סנונית

כמה עולה להרחיק סנוניות?

הרחקה של סנונית נעשת לרוב באמצעות מכשיר קולי, כזה מכשיר עולה כמה מאות שקלים ותלוי בשטח שצריך לגרש ולהרחיק ממנה את הסנונית, כמו כן, סגירת פתחים ברשתות ומניעת קינון באמצעות קפיץ או דוקרנים. אני מעריכים שהרחקת סנונית מבית עסק תעלה בין 1,500 - 2,500 ש"ח, לעומת זאת הרחקת סנוניות מבית פרטי תנוע בין 800 - 1,200 ש"ח. הכל תלוי במקרה וייתכן גם שתקבלו הצעות זולות יותר - תלוי בבעיה ובאופן הטיפול בה.

כיצד מבצעים הרחקת סנונית?

זרקנו כמה רמזים כבר בפסקה מעלה כאשר דיברנו על המחירים, אז השיטות של הרחקת סנוניות לא שונות כלכך מהרחקת יונים וציפורים, אפשר להשתמש בגדר קפיץ, אפשר דוקרנים, רשת (כמו של יונים) ומכשיר קולי אשר מרחיק אותן. כל השיטות הנ"ל אפשריות.

מהם הנזקים שגורמות הסנוניות?

למעשה הסנונית היא ציפור שיר, היא לא גורמת לנזקים רבים, למעט הבעיה של קינון באזורי מגורים, דבר אשר עשוי להביא מחלות וכנמת לביתכם, כמו כן צואת הציפורים אף פעם אינה נעימה. הנזק הוא סביבתי בלבד ולא מדובר על ציפור תוקפנית או כזו שפוגעת ביבול. היא אוהבת לאכול חרקים.
הסנונית כמעט ואינה מזיקה

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה