הדברה מהירה ומקצועית ע"י מדבירים מומלצים באזורך.

הרחקת עורבים

עורבים מטרידים אתכם? רוצים לדעת האם הם מסוכנים ויכולים לתקוף? כיצד מגרשים אותם לבד? או הזמנה של גירוש עורבים מקצועי על ידי מרחיק עורבים? הכל תמצאו כאן בפורטל 'מדבירים פלוס'. בצעו השוואת מחירים כבר עכשיו בין שלושה מרחיקים שונים.

השוואת מחירים לצורך הרחקת עורבים

צריכים להזמין לוכד עורבים? מרחיק? דרך מדבירים פלוס ניתן לקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר ולבצע השוואת מחירים לצורך הרחקת עורבים! אז פשוט השאירו פרטים או חייגו ואנו נדאג שיחזרו אליכם במהרה. נסו - זה בחינם וללא התחייבות.

כמה עולה להרחיק עורבים?

מחיר הרחקת עורבים יהיה בין 400 - 800 ש"ח. המחיר משתנה עקב גודל הבית, כמות העורבים ותנאי השטח השונים.

 

מחיר ממוצע להרחקת עורבים

מחיר ממוצע להרחקת עורבים: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 400 ₪

הכירו את העורבים הנפוצים בישראל

בעולם קיימים כ-40 סוגים שונים של עורבים, כאשר בארץ ישראל ישנם רק כ-6 סוגים בינהם: עורב הודי, עורב קצר זנב, עורב חום עורף, עורב שחור, עורב מזרע ועורב אפור (כאשר העורב האפור הינה הציפור השכיחה ביותר בישראל, בהמשך הרשימה נמצא את המיינה [מקום 6] ואת תוכי הדררה [מקום 7]). העורב ההודי אשר וודאי שמעתם עליו בחדשות, נפוץ באילת ומתרבה שם ובאזור השרון, הוא ידוע בשל התקיפות המרובות בעיר אילת על תושבי העיר ונחשב למין פולש. העורבים המוגנים בישראל הנם: עורב חום-עורף, עורב שחור, עורב קצר זנב ועורב מזרע.


עורב אפור

האם עורב מסוכן ותוקף בני אדם וכלבים?

אכן עורבים תוקפים בני אדם ואף חיות, מי אשר ינסה לגעת בגוזלים או ייצור איום כלשהו לגביי העורבים, אתם עלולים להיות מותקפים על ידי העורבים, האמנם הפציעה תיהיה שכיחה יחסית, אבל זה לא נעים אף פעם להיות מותקף באופן מפתיע על ידי עורב.
עורב מסוכן

העורב כחיה נקמנית, מה זה אומר?

העורבים אינטליגנטיים מאוד ומסוגלים לזכור אדם אשר גרם להם לנזק או איום כלשהו לנקום בו במהלך כמה ימים גם לאחר המקרה. האמנם הזיהוי אינו וודאי אצל העורבים והם יכולים לתקוף גם אנשים דומים, כמו למשל מישהו עם שיער ארוך או עם קרחת, על מנת להיפטר מהאיום צריך לבצע שינוי מהותי בחזות, כמו כובע או שינוי בשיער. בנוסף העורבים אינם שוכחים ואף מעבירים את המידע בינהם לגביי זהות מסוכנת, כך שגם לאחר כמה חודשים אם תחזרו לאותו מקום שבו נגעתם בגוזל, עורב אחר עשוי לתקוף אתכם - מידע זה על פי מחקר באוניברסיטת ואשיגנטון.

  • ציפור תוקפנית נוספת היא המיינה, תוכלו לקרוא כאן על הרחקת מיינות.

כיצד ניתן לגרש עורבים באופן עצמאי?

אפשר לגרש את העורבים באופן עצמאי מאזור המחייה שלכם, כאמור עורבים חיים באזורים מיושבים עם בני אדם, באמצעות דחלילים, רשתות המיועדת להרחקת ציפורים, דוקרנים באזורי קינון ועוד כמה טריקים נוספים כמו:

1.הצבת דחליל תלוי של עורב מת - מסמל על סכנה בסביבה, מה שיגרום לעורבים אחרים להתרחק מהאזור.

2. ציפורים מאיימות - לעורבים ישנם כמה "אויבים" בינהם: בז נודד, ינשוף, עיט ועוד - ישנם בובות שלהם שניתן להציב בביתכם.

3. קפיץ מקפיץ - מלכודת ייעודית להרחקת עורבים ומתאימה גם בעבור הרחקת עטלפים, סליל אלומיניום אשר אינו נוח ומטריד את העורבים בעת קינון.

עורב

הרחקת עורבים מקצועית מזמינים ב'מדבירים פלוס'

לא הסתדרתם עם הציוד? לא הלך לכם? אתם צריכים איש מקצוע עם ידע הנכון? הזמינו מרחיק דרך "מדבירים פלוס". אצלנו למעשה אתם תקבלו עד שלוש הצעות מחיר, המשמעות היא שתקבלו פנייה חוזרת מלפחות שלושה מרחיקים שונים, אשר יתנו לכם כמה פתרונות בהתאם למצב. כמובן שתוכלו לבצע בינהם השוואת מחירים וגם להוזיל עלויות על הדרך. זכרו כי אנו עובדים במגוון רחב של אזורי פעילות ולמעשה מגיעים כמעט לכל מקום בארץ בו נדרש להרחיק את העורבים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-6051425

איך נראה קקי של עורבים?

קקי של עורבים נראה כמו צואה ירוקה עם חומר לבן ונוזלי מסביב לה. כמו צואה של ציפורים אחרות הקקי מורכב מ- 3 חלקים: החלק הירוק, החומר הלבן והחלק הנוזלי. אם ראיתם דבר כזה אצלכם בגינה מדובר בקקי של עורב. ניקוי קקי של עורב הוא קל יותר כשהוא לח, אבל אם הוא יבש זה עדיין ניתן. לקקי של עורב יש רמת חומציות דומה לחומץ, לכן אם נפל על רהיטי עץ הוא יכול לעשות נזק של ממש.

לא רוצים קקי של עורבים? כך תמנעו זאת

כמובן שהרחקת עורבים תמנעו מהצואה שלהם להיות ברחבי החצר שלכם, אבל מה עושים כדי למנוע את הפעם הבאה?

  • מסיחי ציפורים רפלקטיביים: הצבה של מסיחי ציפוריים רפלקטיביים מדמה בעיני העורבים שיש טורף באיזור. זה ימנע מהם להבא להגיע לגינה שלכם ולעשות את צרכיהם.
     
  • קנו ציפור מפלסטיק: לא צעצוע כמובן, קנו אחד גדול של נץ או עיט - כזה שידמה לעורב שיש פה טורף ולא כדאי לו להיות פה. מומלץ מדי פעם להזיז אותם כדי שהעורבים לא יבינו שלא מדובר בציפור אמיתית.
     
  • חפצים נוצצים: שימוש בחפצים נוצצים ומחזירי אור ימנע מהעורבים להסתובב שם וירחיק אותם לזמן רב.